شنبه , اردیبهشت ۲۹ ۱۴۰۳
Home / مقالات / مدیتیشن اضطراری “صلح در خاورمیانه”، دستورالعمل + توضیحات

مدیتیشن اضطراری “صلح در خاورمیانه”، دستورالعمل + توضیحات


زمان پیشنهادی برای این مدیتیشن ۱۵ دقیقه است.


روش انجام مدیتیشن:‌

۱. از روش خودتان برای قرار گرفتن در حالت آرام آگاهی استفاده کنید.

 ‌۲. قصد خود از انجام این مدیتیشن را، آوردن صلح و درمان به موقعیت های موجود در خاورمیانه بیان کنید. ‌

۳. ستون نور صورتی رنگی را تصور کنید که از خورشید مرکز کهکشان ساطع می‌شود، و سپس از طریق بدن شما، به مرکز زمین می‌رسد. 

‌۴. تصور کنید که این نور از قلب و سپس از طریق دستان شما مستقیما جریان می‌یابد و به همه کسانی که در تنش های خاورمیانه درگیر هستند می‌رسد و باعث هماهنگی و صلح میان همه افراد می‌شود. اجازه دهید این نور صورتی رنگ به حرکتش ادامه دهد و همه تنشهای سراسر جهان را درمان کند.

۵. از حضور الهه (یا انرژی زنانه الهی) بخواهید که انرژی صلح و هماهنگی را به همه موقعیت های حل نشده خاورمیانه و همه افراد درگیر در آنها هدایت کند.
سپس اجازه دهید این انرژی ها جریان داشته باشند و همه تنشهای دیگر در سراسر جهان را نیز درمان کنند.
اجازه دهید این انرژیها از قلب و از دستانتان برای چند دقیقه به سمت این موقعیت ها جریان داشته باشد.


آنهایی که به این کار هدایت می‌شوند می‌توانند با تصور چرخش قطعه سفال حلفی باستانی روی پنتاگرام سوریه، از درمان موقعیت سوریه پشتیبانی کنند و ورتکس الهه در آنجا را تقویت کنند و تمام تاریکی را از منطقه بزدایند.
این قطعه سفال حلفی ۷ هزار سال پیش ساخته شده، و حاوی کدهای هندسه مقدس است که حضور الهه را فعالسازی می کند و تاریکی را از هر چهار جهت پاکسازی می‌کند.


https://www.welovemassmeditation.com/2021/03/urgent-meditation-for-peace-in-syria-every-4-hours.html

توضیحات مدیتیشن اضطراری برای صلح در خاورمیانه
بروزرسانی ۱۰ مارس
دو تحول مهم در ۲۴ ساعت گذشته در خاورمیانه وجود داشته است. 
قبل از همه، کابال تلاش دارد جنگی میان اسرائیل و ایران به راه بیندازد. همه هواپیماهای نظامی اسرائیل وارد حالت مخفی شده اند. این نشان می‌دهد که آنها به حمله به ایران نزدیک هستند. همچنین، یک ایرلاین عراقی همه پروازهای بین اربیل و حلب را کمی قبل از «پنهان» شدن هواپیماهای اسرائیلی، کنسل کرد. 
https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/israeli-military-goes-completely-dark
دوما، کابال به دنبال جنگی میان ناتو و روسیه است. تعداد زیادی از سربازان اوکراینی در حال حرکت به سمت شرق، یعنی استان های لوهانسک و دونتسک درون اوکراین هستند. اینها مناطقی هستند که خواهان جدایی از اوکراین و ارتباط نزدیک تر با روسیه هستند. ناتو (ایالات متحده و اتحادیه اروپا) آماده می‌شوند تا با این استان های جدایی طلب وارد درگیری شوند تا روسیه را مجبور کنند وارد جنگ مستقیم شود. 
https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/usa-and-eu-planning-ukraine-attack-on-russia-troops-tanks-artillery-moving
بنابراین ما مدیتیشن صلح سوریه را به مدیتیشن صلح “خاورمیانه” تغییر دادیم، که می‌توانید هر چهار ساعت، و یا هر چند بار که ممکن است انجام دهید. 
بروزرسانی ۱۱ مارس:
کابال همچنین قصد دارد جنگی میان اسرائیل و روسیه به راه بیندازد. علی رغم هشدار روسیه، اسرائیل چند هواپیمای سیگنال اینتلیجنت به سمت سوریه فرستاده است. این حرکت اسرائیل می‌تواند واکنش روسیه را در پی داشته باشد و باعث آغاز جنگ در سوریه شود. 
https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/happening-now-intense-signals-intelligence-aircraft-deployment-by-israel
به گفته کبرا، منابع نسبتا قابل اعتماد گفته اند که حمله در سوریه و یا در اوکراین ممکن است در روز ۱۵ مارس رخ دهد، بنابراین انجام مدیتیشن در این روز بسیار مهم است تا بتوانیم از وقوع جنگ جلوگیری کنیم. 
http://2012portal.blogspot.com/2021/03/a-short-notice-to-surface-population.html
ورتکس الهه در سوریه یکی از کلیدی ترین و مهم ترین نقاط انرژتیک در شبکه انرژی سیاره است. 
هر آنکس که این نقطه انرژی را کنترل کند، به کنترل اکثریت سیستم خطوط لی انرژی روی سطح زمین نزدیک شده است. و هر آنکس که سیستم خطوط لی انرژی را کنترل کند، به آگاهی جهانی انسان، دسترسی مستقیم دارد. 
همانطور که کبرا گفت، ورتکس انرژی سوریه در واقع یک پنتاگرام است. اگر در دستان نیروهای نور باشد، این پنتاگرام ابزار خیر خواهد بود تا کل خاورمیانه را متحول سازد و همچنین یک فرستنده انرژی مثبت زنانه باشد. در دستان نیروهای تاریکی، این پنتاگرام می‌تواند رنج زیادی تولید کند، همانطور که مردم سوریه در سالهای گذشته تجربه کرده اند. 
همه پنج نقطه پنتاگرام سوریه (حلب، حمص، پالمیرا، رقه و منبج) شهرهای کلیدی در سوریه هستند که در تاریخ غنیشان اتصال کلیدی به انرژی الهه داشته اند. 


https://2012portal.blogspot.com/2016/04/the-syria-pentagram.html
این دلیل پنهان و سری جنگ در سوریه است. 
اگر این حملات واقعا رخ بدهند، ورتکس الهه سوریه تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. بدون انرژی مثبت زنانه کافی روی سطح سیاره، اوضاع به سمت درگیری های بیشتر در خاورمیانه پیش خواهد رفت. 
https://www.welovemassmeditation.com/2021/03/urgent-meditation-for-peace-in-syria-every-4-hours.html?m=1

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید