چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۴۰۳
Home / مقالات / محفظه های طبی هولوگرافیک

محفظه های طبی هولوگرافیک

محفظه های طبی هولوگرافیک:
این محفظه ها در واقع ایستگاههای درمانی خودکار هستند که پروسه درمان را انجام میدهند و یک متخصص پزشکی نوع فرآیندی که باید انجام شود را از طریق یک پردازشگر اطلاعات انتخاب می کند، بیمار روی تخت درون محفظه دراز می کشد و دستگاه فرآیند جراحی یا عمل درمانی را انجام می دهد. سپس لیزرها نقاط پارگی که از طریق آنها جراحی انجام شده را می بندند. این نوع از محفظه های پزشکی هولوگرافیک دارای مشخصاتی هستند مانند:

_ حفاظ عایق هوا،

_ نگهدارنده های راحت برای دست و پا،

_ چاقوی جراحی،

_ بازوهای آینه ای لیزری برای برطرف کردن آثار جراحت و زخم،

_  اسپری مایع بیهوشی و حسگرهای علائم حیاتی،

همه این تجهیزات در داخل یک چهارچوب تیتانیومی قرار دارند. محفظه های طبی امکان تشخیص و درمان و همچنین انجام طیف وسیعی از اعمال جراحی را برای کاربر محیا می کنند که توسط برشهای اشعه فوق باریک لیزر انجام می شوند و  تحت کنترل یک سیستم اسکن سه بعدی اتوماتیک هدایت می شوند. اسکن سه بعدی در واقع از طریق لنزهای شکست نور انجام می شود و برای انجام پروسه های مختلف پزشکی، چندین اسکن همزمان از بدن کاربر انجام می شود.


تکنولوژی لیزر و لنزهای اسکن سه بعدی اتوماتیک، امکان تشخیص کامل را برای همه سیستم های بدن  از جمله عوامل نورولوژیک، درمان عفونت از طریق تزریق متمرکز آنتی بیوتیک و سمزدایی بدن را برای درمان بیماریهایی مانند سرطان، ترمیم زخمهای پایه و پیشرفته، بازتولید اندام ها از طریق بازسازی  سلول دی ان ای و از بین بردن آثار جراحت، فراهم می آورد. همینطور فرآیندهای دیگری هم مانند برداشتن آپاندیس، جراحی لاپاروسکوپیک و بخش سزارین هم وجود دارد. محفظه های پزشکی می توانند بافتهای سلولی در حال مرگ را در بدن بازسازی کنند تا سلول ها دوباره سالم شوند و همینطور احیای نورون ها، پروتون ها، سلولهای بنیادی و … را انجام میدهند. این فرآیند برای درمان بیماریهایی مانند تصلب بافت ها، آلزایمر و … انجام می شود.


این تصویر در واقع یک محفظه پزشکی هولوگرافیک است که برنامه مخفی فضایی در بخشهای پزشکی استفاده می کند. محفظه های پیشرفته دارای تکنولوژی پیشرفته لیزر و لنزهای شکست متعدد هستند که می توانند به کرونومتر طبیعی بدن نفوذ کنند و پروسه های معکوس سازی سن را از طریق تغییر دی ان ای یا حتی هیبریدسازی ژنتیک انسان با ژنتیک فرازمینی انجام بدهند، یا  اینکه می توانند دی ان ای حیوان را با ژنوم انسان ادغام کنند تا نسلی از انسانهای سالم تر و قوی تر ایجاد بشود.

این تکنولوژی پیشرفته در واقع یک نرم افزار سوپر پردازشگر است که میتواند انواع مختلف تغییرات و اصلاح حافظه وراثتی را انجام دهد، و این تغییرات به وسیله تصویرسازی طیف نور در مغز ثبت می شوند تا حافظه های تصویری دستکاری شده یا کاذب ایجاد کنند. همینطور تزریق داروهای کنترل حافظه انجام می شود تا حافظه های طبقه بندی شده در لیست سیاه به راحتی نتوانند توسط فرد یادآوری شوند. این فرآیند در برنامه‌های SSP قبل از اتمام زمان قرارداد انجام شده و پروتوکل بازگرداندن سن برای آنها انجام می شود.


نرم افزار سوپر پردازشگر تعاملی نشان می دهد که می تواند تغییرات ژنتیکی حافظه را در حین پروسه پروتوکل بازگردانی سن به داخل مغز، رمزگذاری کند. بعضی از محفظه های پزشکی دارای ژل بایومیمتیک هستند که در بدن، بافتهای سلولی سالم و جوان سنتز می کنند تا جایگزین سلولهای در حال مرگی باشند که دیگر توانایی بازسازی ندارند. ژل بایومیمتیک همچنین برای جلوگیری از ایجاد آثار زخم در اثر سوختگی های درجه سه بکار میرود و بافت زخم بر روی پوست ایجاد نمی شود. این ژل همچنین هر نوع میکروب یا باکتری که می تواند به بدن آسیب بزند را از بین خواهد برد.


یک مرکز پزشکی که برای جراحی متریک لیزری سه بعدی به یکی از محفظه های پزشکی هولوگرافیک مجهز شده است.


این تصویر نشان می دهد که چگونه ژل بایومیمتیک بر روی یکی از یونیتهای محفظه پزشکی هولوگرافیک قرار می گیرد.


 محفظه های پزشکی هولوگرافیک معمولا در مراکز آزمایشگاهی پزشکی و ایستگاه‌های فضایی، پایگاههای سیاره ای، یا سفینه های فضایی وجود دارند. این محفظه ها تقریبا در هر جایی میتوانند نصب شوند به دلیل اینکه نیازی به انرژی زیادی ندارند. همچنین یونیتهای پزشکی قابل حملی وجود دارند که فرد آسیب دیده را در یک نوع خواب استاسیس قرار میدهند تا روند تنزل فیزیکی، کند شده و انرژی نیروی حیاتی را حفظ می کنند تا بیمار در طول پروسه درمان جان خود را از دست ندهد. این یونیتهای قابل حمل برای ترمیم سرپایی زخم و بازسازی اندام ها در مقیاس کوچک استفاده می شود.

About Admin

Check Also

کانال تلگرام عصر آکواریوس

خوانندگان وبسایت اتحاد نور می‌توانند جهت دسترسی به مقالات و توضیحات بیشتر، به کانال تلگرامی …

دیدگاهتان را بنویسید