دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / خزران

خزران


تاریخی که به مردم جهان آموزش داده می‌شود، عمدتا تاریخی تحریف شده است. همانطور که آکادمی و دانشگاه در مواردی مانند پزشکی و واکسن صرفا بلندگوی در دست حکومت مخفی بوده، در زمینه تاریخ نیز همین گونه عمل کرده است.

موضوع خزریا موضوعی است که تاریخ عمومی که در مدارس و آکادمی‌ها تدریس می‌شود آن را مسکوت گذاشته، و این سکوت به دلایل روشن صورت گرفته است.

تاریخ الترناتیو به ما می‌گوید که صدها سال پیش، مردمانی مشهور به مردمان سرپنت (مردمان مار) در منطقه بین ساحل شمالی دریای سیاه و ساحل غربی دریای خزر زندگی می‌کردند که برای ملتهای این مناطق و همسایگان خود آزار و مشکلات متعددی ایجاد می‌کردند. مذهب و مسلک آنها شامل قربانی انسان و انجام کارهای شنیع و غیر قابل قبول برای سایر ملل بود. زمانی که ملل همسایه از آنها می‌خواهند که یک دین رسمی برای خود انتخاب کنند و دست از آیین‌های تاریک و اهریمنی خود بردارند، آنها در ظاهر یهودیت را انتخاب می‌کنند، اما باطنا به شیطان‌پرستی و ساتانیزم ادامه می‌دهند، تا آنکه از طرف برخی همسایگان مورد هجوم قرار می‌گیرند، و ظاهرا در سرزمین‌های دیگر پراکنده می‌شوند و شروع به نفوذ در سیستمهای سیاسی مناطق دیگر می‌کنند، تا آنجا که امروزه نوادگان همین ملت را مافیای خزری می‌نامند که در پشت پرده بسیاری از سازمانهای بین‌المللی و حتی بسیاری از مقامات و دولتمردان و‌سیستم‌های کشورها را در کنترل خود دارند.

اما جهت درک تفاوت بین این یهودیان جعلی با یهودیت واقعی، پیشنهاد می‌کنیم این مقدمه کتاب خزران/قبیله سیزدهم را مطالعه کنید:

«در کتاب خزران نوشته آرتور کوستلر، بحث جالبی طرح شده است که به اصل و تبار کسانی که خود را از نسل اسرائیل (یعقوب نبی) و فرزندان او می‌دانند و امروزه با عنوان یهودیان صهیونیست شناخته می‌شوند می‌پردازد. مرور آنچه کوستلر، با بررسی منابع و مستندات تاریخی به آن رسیده در اینجا خالی از لطف نیست و نکات قابل توجهی از آن به دست می‌آید. کوستلر «خود یهودی است و طبعاً بر آن نیست که همکیشان خود را دل آزرده سازد. چیزی که هست حقایق تاریخی که وی در این کتاب گرد آورده به روشنی نشان می‌دهد که تقریباً نه دهم یهودیان اروپا و امریکا از تبار خزرهای ترک می‌باشند و ربطی به اسباط دوازده‌گانه بنی‌اسرائیل و قوم موسی و فلسطین ندارند و تصادفاً همین دسته از یهودیانند که با زمینه‌سازی‌های تبلیغات صهیونیستی به‌ویژه پس از جنگ جهانی دوم از اروپا به فلسطین رفته و اسرائیل را به‌وجود آورده‌اند». به اعتقاد کوستلر «آوارگان یهودی را نمی‌توان ملت یا نژاد خاصی به شمار آورد. تنها چیزی که یهودی را از غیریهودی متمایز می‌سازد مسأله مذهب است. گرچه بسیاری از یهودیان به آداب و احکام مذهبی خویش عامل نیستند ولی این آیین، برخلاف ادیان مسیحی و بودائی و اسلام، در پیروان خود توهمی و احساسی می‌آفریند که خود را از دیگران جدا می‌پندارند. زیرا که عهد عتیق حکایت تاریخ قومی باستانی است و هر یک از ادعیه و مآثورات و مناسک یهودی به منزلۀ اعلام وابستگی به آن قوم است. اعیاد یهودی سرتاسر یادآور ماجراهای واقعی یا افسانه‌آمیزی است که بر آن قوم معین گذشته است: خروج از مصر، عصیان مکابیان، مرگ هامان ستمگر و ویرانی معبد اورشلیم … و بدین‌گونه ذهن یک یهودی همواره با گذشته تاریخی و نژادی هم‌میهنان موجود خود یعنی غیریهودیانی که هم‌اکنون با آن‌ها در یک کشور زندگی می‌کند، جدا می‌افتد». خلاصه اینکه یهودیت «مذهبی است که پیروان خود را به انزوا می‌کشاند و القاء ملیتی کاذب در آنان می‌کند».

اما حرف کلی کوستلر در این کتاب چنین است که در زمانی که بخش وسیعی از جهان در قلمرو قدرت خلفای اسلام قرار داشت و بخش دیگری از آن در سیطرۀ امپراتوری مسیحی بیزانس بود، اتحادیۀ قبایل خزر که در شمال سرزمین ایران و در اطراف دریاچه بزرگی که امروزه به نام این قوم خزر ــ و همچنین به اعتبار کاسی‌های باستانی «کاسپین» نیز نام دارد ــ زندگی می‌کردند به یهودیت گرویدند. آن‌ها حملات لشکرهای اسلام و فشار بیزانس را تاب آوردند و تا چند قرن به حیات سیاسی مستقل خود ادامه دادند. اما بعد در تغییر تحولات بعدی به ویژه یورش مغول‌ها به نواحی شرقی اروپا سرازیر و در کشورهای اروپای شرقی پخش و پراکنده و به نوعی آواره شدند. آن‌ها یهودیت را هم با خود به آن نواحی بردند و همان جا زاد و ولد کردند و جمعیت خود را افزایش دادند. باز در گذر زمان، برخی از فرزندان همین مردم آواره به نواحی دیگر کوچ کردند و بسیاری از آن‌ها در نقاط دیگر اروپا، در گوشه و کنار این قاره ساکن شدند. حرف کوستلر این است که بیشتر یهودیان ساکن اروپا، از نسل همین خزرهای آواره و مهاجراند، نه مردمی از نسل و تبار یعقوب نبی؛ که این یعنی آن‌ها یهودیان بنی‌اسرائیل نیستند.»

جهت مطالعه تاریخ تجاوزهای آرکانی در منطقه قفقاز:

یک مقاله درباره تاریخ مخفی خزریا و درگیری ملل همسایه با خزریان بر سر موضوعاتی همچون شیطان‌پرستی، قربانی کودکان، شکست خوردن آنها از قوای ملل ساکن در منطقه روسیه فعلی و گریختن به اروپا و نفوذ به کشورهایی چون انگلستان

https://www.veteranstoday.com/2022/02/25/the-hidden-history-of-the-incredibly-evil-khazarian-mafia/

«مافیای خزری تحت کنترل روسچیلدها انقلاب بلشویک‌ها را در روسیه ایجاد کردند تا انتقامی خونین و وحشیانه از مردم بی‌گناه روسیه بگیرند‌. مافیای خزری انقلاب روسیه را پیش-طراحی و مهندسی کرد و از بانکهای مرکزی‌اش برای نفوذ بلشویک به روسیه و پیشبرد انقلاب بلشویک‌ها استفاده کردند. بلشویک‌ها را در واقع همان مافیای خزری به عنوان بخشی از انتقام خودشان از روسیه تزاری و مردم روسیه پس از سالهای طولانی ایجاد کردند، زیرا روسها را عامل تجزیه خزریا در حدود ۱۰۰۰ پس از میلاد می‌دانستند. روسها در آن زمان به خزریا هجوم بردند چراکه خزریان عامل سرقت‌های مکرر، قتل، و جعل هویت مسافران کشورهای اطراف خزریا بودند.»

https://www.veteranstoday.com/2022/02/25/the-hidden-history-of-the-incredibly-evil-khazarian-mafia/

این متن بخشی از یک گزارش بنجامین فالفورد است: «برای فهمیدن اینکه حذف این جنایتکاران چقدر کار تاریخی و بزرگی است، بایستی نگاهی اجمالی به تاریخ تحولات فعلی بیندازیم. به هزاران سال پیش و به منشأ مافیای خزری شیطان پرست نخواهیم رفت. فقط نگاهی به نحوه سلطه یافتن مافیای خزری بر اروپا می‌اندازیم، و اینکه چگونه قرن‌ها است که در جستجوی احیای سرزمین مادری‌شان، خزریا، هستند. خلاصه خوبی از فعالیت‌های آنها اینجا موجود است:

https://jamesfetzer.org/2021/10/preston-james-and-mike-harris-hidden-history-of-the-incredibly-evil-khazarian-mafia/

خلاصه‌ای از بخشی از مقاله فوق به این شرح است: خزریا یک قلمرو در آسیای مرکزی بود که به جادوی سیاه بابلی عمل می‌کرد. همسایگان خزریا آنها را دزدان، جنایتکاران، راهزنان، و جاعلان هویت مسافرانی که می‌کشتند می‌دانستند… در حدود ۱۲۰۰ پس از میلاد، گروهی از ملل اطراف خزریا به رهبری روس‌ها به خزریا حمله کردند تا جنایات آنها علیه مردم خودشان را متوقف سازند، جنایاتی که شامل سرقت کودکان خردسال برای استفاده در قربانی‌های خون برای بعل (شیطان) بود‌.قدرتمندان خزریا به اروپا گریختند و در آنجا به آرامی، در طول صدها سال، به طبقات حاکم نفوذ کردند و سرانجام بر آنها سلطه یافتند. بزرگترین پیروزی در سال ۱۹۱۳ و با سلطه مافیای خزری بر هیئت مدیره فدرال ریزرو (بانک مرکزی ایالات متحده) بود… با کنترل پول مردم آمریکا، جان راکفلر اول، و همکارانش در مافیای خزری، موفق شدند از انقلاب کمونیستی ولادیمیر لنین و تروتسکی در روسیه حمایت کنند. به محض آنکه مافیای خزری دولت مسیحی روسیه را سرنگون ساخت، خزریان گرفتن انتقام نابودی خزریا را آغاز کردند. در مجموع آنها حدود ۸۰ میلیون روس را در قرن ۲۰ کشتند. همچنین پروژه احیای خزریا را با ایجاد گرسنگی و قحطی برای مردم روسی که در مرزهای خزریای باستانی زندگی می‌کردند شروع کردند.

https://en.wikipedia.org/wiki/Holodomor

سرانجام، وقتی مافیای خزری تلاش کرد کشور قزاقستان را در راستای پروژه بازسازی خزریا تحت کنترل در آورد، صبر روسیه به پایان رسید.»

بن فالفورد:

Benjamin Fulford 2/28/22 Geopolitical Report: Humanity is Being Liberated as White Hat Alliance Goes on the Offensive

About Admin

Check Also

مصاحبه خورشیدگرفتگی ایالات متحده، ۲۹ مارس ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/03/usa-eclipse-cobra-interview.html یک‌ مصاحبه جدید با کبرا در ارتباط با خورشیدگرفتگی و مدیتیشن جمعی توسط خواهران …

دیدگاهتان را بنویسید