شنبه , اردیبهشت ۲۹ ۱۴۰۳
Home / مقالات / فراموشی بزرگ سال ۱۹۹۶

فراموشی بزرگ سال ۱۹۹۶


6 اکتبر 2015

در طی تجاوز ۱۹۹۶ آرکان ها و کیمرا مرزی منفی در حاشیه سیستم خورشیدی قرار دادند: heliopause. همه موجودات داخل این مرز درون سیستم خورشیدی، اعم از همه انسان های سطح زمین، همه جناح های کابال، همه موجودات زیرسطح (به استثنای افراد بسیار معدودی)، همه پرسنل برنامه سری فضایی، همه پلایدیان ها، سیریوسی ها، آندرومدایی ها، آرکتوروسی ها، دراکوها، رپتایل ها، زتاها، و تمامی موجودات برخوردار از ادراک از هر نوعی، ایمپلنتهای پلاسما دریافت کردند و به شبکه هوش مصنوعی کیمرا، موسوم به Veil متصل شدند. اکثریت گسترده موجوداتی که با اساتید صعود کرده ارتباط داشتند، ارتباط را از دست دادند. حافظه های متعددی که طبیعتی روحانی داشتند توسط انحلال الکتریکی خاطره،Electric dissolution of memory, EDOMحذف شدند. بسیاری از افرادی که قصد داشتند اطلاعاتی را برای جمعیت سطح افشا کنند برنامه دهی ذهنی شدند و در بسیاری موارد، با اطلاعات و خاطرات کاذب ایمپلنت شدند. همه کانال کنندگان ایمپلنت شدند و بیشتر ارتباطات شدیدا دچار اختلال شدند. 
سیستم شبکه بمبهای استرانجلت و توپلتی که در صورت اقدام موجودات صعودکرده جهت تماس، منفجر می شوند، راه اندازی شد. این موضوع سیستم خورشیدی را در عمل تبدیل کرد به منطقه ای با ارتباطات بسیار محدود با صعودکردگان. حتی پلایدیان های درون سیستم خورشیدی هم نمی توانستند بطور مستقیم با موجودات صعودکرده ارتباط برقرار کنند چراکه تماس بی نهایت محدود شده بود. 
این رویداد را فراموشی بزرگ ۱۹۹۶ می نامند. این فراموشی آنقدر عمیق بود که افراد بسیار معدودی تماس با روحشان و با اساتید صعودکرده تا قبل از سال ۹۶ را به یاد می آورند. فراموشی سال ۹۶ آنقدر کامل و عمیق بود که بسیاری از افراد به سختی می توانند درک کنند که از چه چیزی صحبت می کنم. 
اکنون بیشتر این مانع و گرفتگی برطرف شده است، اما همه افراد درون سیستم خورشیدی (از جمله انسانهای روی سطح و تقریبا همگی موجودات متعلق به اتحادهای فضایی و زیرزمینی)، هنوز آن بخش از ایمپلانتها که ارتباط با اساتید را قطع می کند، و متصل است به مکانیزم بمبهای استرانجلت و توپلت، و توسط گروه کیمرا کنترل می شود را دارند. به همین دلیل تا کنون اطلاعات برنامه صعود را منتشر نکرده ام. زیرا شرایط مهیا نیست.
اگر کسی هنوز تردید دارد که بمب های استرانجلت واقعی هستند، می تواند علوم فیزیک مربوط به “تبدیل استرانجلت” را اینجا مطالعه کند:  http://journals.aps.org/prl/abstract/10.1103/PhysRevLett.105.141101
در ۱۹۹۹، نیروهای نور شروع کردند به ساختن یک مرز نوری در هلیوپز heliopause، با این هدف که ویروس تاریکی را درون سیستم خورشیدی قرنطینه کنند تا در مرحله بعد پاکسازی شود. تا اواخر ۲۰۱۴ این مرز نوری تقریبا تکمیل شد و تا مه ۲۰۱۵ کار به اتمام رسید.
از سپتامبر ۲۰۱۵ نیروهای نور پیشرفت زیادی در پاکسازی ایمپلنتها داشته اند. ایمپلنت ها اکنون دیگر سیاهچاله های چرخان درون میدان مغناطیس نیستند بلکه صرفا پرتال های تکینگی فاقد پوشش هستند که هنوز کیفیت استرانج دارند و پلاسمای کوارک-گلوئون quark-gluon را درون چاه تکینگی ایمپلنت ها تولید می کنند. همگی ایمپلنت ها هنوز از طریق کرمچاله های پلاسما ی هایپردیمنشن (تونل های Set ) به شبکه تحت پشتیبانی هوش مصنوعی متصل هستند که سرتاسر ورتکس پلاسمای سیستم خورشیدی ارتباطاتی دارد (یالدابواث)، و متصل است به بمبهای پلاسمای استرانجلت و توپلت. این شبکه هنوز متصل است به تصادم دهنده هادرون RHIC و تا حد کمتری به LHC در سرن. این شتاب دهنده ها عمدتا از طریق تعاملات گداخت گلوئون استرانجلت ها را به درون شبکه عرضه می کنند.
اکنون نیروهای نور می توانند به سادگی به پلاسمای کوارک-گلوئون درون ایمپلنتها بپردازند، اما ناهنجاری اولیه کوانتومی در مرکز تکینگی عریان ایمپلنت ها، که درون نیروی قوی مسئول پیوند گلوئون پنهان می شود، مشکل بزرگتری است: 
https://www.quora.com/What-is-the-gluon-binding-energy-for-protons-and-neutrons-in-laymans-terms
ایمپلنت ها دلیل اصلی مکانیزم های روانی انکار و فرافکنی هستند. این دو مکانیزم روانی دو علت نزاع همیشگی در میان کارگزاران نور است (تو ایگوی بزرگی داری، خیر، تو خودت ایگوی بزرگی داری!) و در میان مبارزان نور، (شما عامل اطلاعات کذب هستید، خیر، تو عامل نشر اطلاعات کاذب هستی!)
این دو مکانیزم روانی توسط موجودات منفی غیرفیزیکی و فناوری Veil ارکان و کیمرا تقویت می شوند. 
http://wakeup-world.com/2015/10/04/dislodging-negative-entity-attachments
نیروهای نور اطلاع داده اند که اتحاد یا ائتلافی از کارگزاران و نیز مبارزان نور، که با هدف مشترک آزادسازی سیاره کار کنند و از جنگهای داخلی دائمی خودداری کنند بایستی روی سطح زمین ایجاد شود.(ادامه دارد)

چنین اتحادی برای موفقیت compression breakthrough حیاتی است. نیروهای دراگون اطلاع داده اند که این ائتلاف به عنوان رسانای انرژی های آزاد شده در لحظه  compression breakthrough عمل خواهد کرد تا فرایند گذار را تسهیل کند. 
اگر این اتحاد تشکیل نشود، نیروهای نور از برنامه ثانوی برای compression breakthrough استفاده می کنند. برنامه دوم سرعت کمتری دارد، اما ایمن تر است. جزئیات برنامه دوم در این بلاگ اعلام نمی شود، فقط این را می گویم که تجربه یک انسان متوسط از رخداد را زیاد تغییر نخواهد داد. 
مقاومت به من اطلاع داده است که درست قبل از رخداد با دریک تماس خواهند گرفت و اطلاعات چشمگیری را برای انتشار در اختیارش خواهند گذاشت. 
نیروهای نوری که جمعیت سطح زمین را تحت نظر دارند به دلیل درگیری های بی پایان درون افراد و گروههایی که بایستی رهبری تغییر و تحولات سیاره را بر عهده داشته باشند، از شرایط رضایت ندارند. به همین دلیل است که اهالی آگارتا گاهی جمعیت سطح زمین را بربر خطاب می کنند. بهتر است به جای آنکه افراد انکار کنند و بر روی آگارتا فرافکنی کنند و آنها را نخبه گرا بخوانند،  نگاه عمیق و طولانی به خودشان بیندازند و “بربر” درونشان را ببینند و رام سازند. صدها، و حتی هزاران سال برای جناح های آگارتا زمان و خودسازی برد تا آموختند که در صلح زندگی کنند. پس از رخداد با پاکسازی بمب های استرانجلت، آنان قادر خواهند بود مستقیما به انسانها کمک کنند، و با مردم تعامل کنند. این تعامل با احتیاط خواهد بود زیرا آنها قصد ندارند هدفی برای حملات و فرافکنی های افراد باشند. 
خود من در نیمه دوم سپتامبر این حملات و فرافکنی ها را تجربه کردم. چقدر پیش بینی پذیر – برخی افراد طوری برنامه دهی شده اند و در نقش عروسکهای خیمه شب بازی آرکان آنقدر قابل پیش بینی رفتار می کنند که اکنون حتی می توانم با قطعیت ریاضیاتی حساب کنم که فوران بعدی شان چه وقت است.
مایلم در اینجا اعلام کنم که انتشار این اطلاعات را برای این انجام می دهم که به افراد قدرت بدهم با مغزهای خودشان فکر کنند و افق هایشان را وسعت بدهند، نه اینکه هوادار جمع آوری کنم. اطلاعات درباره رخداد را منتشر می کنم نه برای اینکه انسانها منفعلانه انتظار بکشند، بلکه برای اینکه فعالانه در خلقت و آفرینش رخداد به هر شکلی که درونا راهنمایی می شوند شرکت کنند. حتی در بالاترین سطوح، اطلاعات به شدت تحت مراقبت و حفاظت است و بر اساس ضرورت و نیاز در دسترس قرار می گیرد، بنابراین من همه چیز را نمی دانم و ادراک من از عمیق ترین لایه های سوراخ خرگوش به مرور زمان و با دریافت اطلاعات جدید افزایش می یابد. منابع اطلاعاتی من بسیار معتبر هستند و تحت تحریفات شخصیتی، یا برنامه دهی ذهنی که منابع اطلاعاتی سطح زمین بروز می دهند قرار ندارند. 
بسیاری افراد بسیار خسته و ناراضی هستند چراکه تغییرات بزرگ مشهودی نمی بینند. هرنوع تغییر بزرگی، مثلا انتشار اخبار و اطلاعات افشاگری ها از رسانه های جمعی، یا دخالت مستقیم فیزیکی نیروهای نور روی سطح زمین، به قطاری از حوادث منجر خواهد شد که در نهایت به ضامن بمب های استرانجلت می رسد. بنابراین، اقدام شدید نیروهای نور فقط وقتی خواهد بود که همه بمب های استرانجلت و توپلت حذف شده و مطلقا هیچ تهدیدی نباشد. 
 در واکنش به شرایط اضطراری کنونی سیاره، و نیاز به پاکسازی ایمپلنت ها، و موجودات متصل شونده، و درمان روان انسانها، منابع دراگون دائما فناوری پاکسازی ایمپلنتها و موجودات متصل شونده، محافظت اورا و ترمیم کالبدهای فیزیکی و غیرفیزیکی را بهبود می دهند. این فناوری اکنون در دسترس است: 
http://www.light-mandalas.com
http://www.light-mandalas.com/e-shop.html#!/Mandala-White-Star/p/45887832/category=11990044
تحولات ژئوپولیتیک زیادی هم اکنون در جریان است که به شکست نهایی کابال منجر خواهد شد. 
این یک همزمانی جالب است که دخالت فوق العاده کارامد روسیه در سوریه فقط یک هفته پس از آنکه من مدیتیشن درمان ورتکس سوری سفالگری حلفی را منتشر کردم آغاز شد. 
http://sputniknews.com/middleeast/20151003/1027966788/isil-on-verge-of-collapse-under-russian-airstrikes-and-economic-problems.html#ixzz3nWEahZSJ
این مسأله ما را یک گام به حل کردن مشکل پناهجویان نزدیکتر کرد: 
http://sputniknews.com/middleeast/20151002/1027937885/syria-refuges-muallem.html
منطقه ورتکس هاسونا-سمره (سوریه و به احتمال زیاد به زودی عراق) اکنون زمین بازی جنگ نیابتی اتحاد شرق با کابال است: 
http://www.sott.net/article/303214-Russias-campaign-is-snuffing-out-the-CIAs-Al-Qaeda-forces

دولت اسلامی (داعش) اکنون تلاش می کند تا آنجا که توان دارد و تا قبل از شکستش، هرچه زیبایی هست ویران کند: 
http://www.aljazeera.com/news/2015/10/isil-blows-arch-triumph-syria-palmyra-151005033238445.html
سال ها پیش، کیمرا پلایدیان های زیادی را در زندان هایی روی سطح زمین و در سوریه و افغانستان گروگان گرفت. این گروگان ها توسط نیروهای کیمرا و در طی تجاوز ۱۹۹۶ در نقاط مختلف سیستم خورشیدی گرفتار شدند و سپس به زمین انتقال داده شدند. این گروگان ها برای کیمرا اهمیت استراتژیک دارند چراکه از آنها به عنوان مکانیزمی برای سد کردن پیشروی ناوگان پلایدیان ها به سمت زمین و کمکشان به آزادسازی زمین، استفاده می کنند.  این گروگان ها دلیل سری اصلی و واقعی حضور نیروهای نظامی منفی ایالات متحده در سوریه و افغانستان هستند. 
به همه این دلایل، خوب است که مدیتیشن سفالگری حلفی را جهت تثبیت اوضاع، تعداد هرچه بیشتری از افراد انجام دهند. لینک مدیتیشن:
http://2012portal.blogspot.com/2015/09/meditation-for-europe-report.html
تحرکات پراهمیتی در پشت پرده در حال روی دادن است و من نمی توانم راجع به آنها گزارش بدهم، حتی اگر علاقه به این کار داشته باشم. فقط می گویم که علی رغم اینکه هنوز تغییر بسیار بزرگی رخ نداده، اما اکنون شالوده تغییرات مثبتی که جهانمان را برای همیشه متحول خواهند کرد در حال تکمیل است. 
پیروزی نور. 
https://prepareforchange.net/2015/12/27/the-great-forgetting-of-1996/

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید