پنجشنبه , تیر ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / عملیات Mjolnir

عملیات Mjolnir

(اتحاد نور: این بروزرسانی متعلق به سه شنبه ۱۶ ژانویه ۲۰۱۸ است، و جهت آشنایی با عملیات Mjolnir منتشر می شود)

عملیات Mjolnir یک عملیات ویژه نیروهای نور برای اعمال  کدکس کهکشانی در قرنطینه زمین است. 
این عملیات که همچنین به نام «چکش تور» نیز شناخته می شود (مقایسه کنید، نورس: تور، یونان: زئوس، مصر: وزیر، آتلانتیس متأخر: آستار) در واقع یک فناوری ویژه محرمانه کنفدراسیون کهکشانی است که اطمینان حاصل می کند که کدکس کهکشانی مجددا در بخش قرنطینه زمین مورد احترام خواهد بود: 
https://en.wikipedia.org/wiki/Mj%C3%B6lnir


یک جنبه از فناوری Mjolnir این است که صرفا با اندازه گیری میزان ناهنجاری کوانتومی که از طریق افکار، احساسات و رفتارهای منفی، از یک موجود تاریک ساطع می شود، آن موجود تاریک را ردیابی می کند. یک جنبه دیگر از این فناوری، توانایی حبس نفوذناپذیر و ظرفیت پردازشی است که می تواند هر موجود تاریکی را از قلمروش خارج و بر اساس کدکس کهکشانی آن موجود را پردازش کند. این پردازش معمولا در تأسیسات مشابه گانیمد انجام می شود.


عملیات Mjolnir از تاریخ نوامبر ۲۰۱۷ فعال است (برای آخرین بروزرسانی در مورد این عملیات به لینک زیر مراجعه کنید:) 


در فضای سابلونار، نیروهای نوری که متعلق به کنفدراسیون کهکشانی هستند به طور جدی در حال نزدیک شدن به همه اعضای جناح های مختلف تاریکی هستند، و به آنها فرصت می دهند تا از بین پذیرفتن نور، و انتقال به مرکز کهکشان جهت بازسازی ساختاری، انتخاب کنند: 
https://www.youtube.com/watch?v=wpqPECXn3jM


جناح اصلی که اخیرا مشکل ساز است، جناح موسوم به مجتمع انشعابی ایلومیناتی،  Illuminati Breakaway Complex ، IBC  است. 


آی بی سی یک جناح منفی تحت کنترل کیمرا است که از شبکه ایلومیناتی سطح زمین منشعب شد و در طول تجاوز آرکان در سال ۱۹۹۶ به زیر زمین نقل مکان کرد. آنها شبکه شهرهای زیرزمینی خودشان را ایجاد کرده اند، که توسط قطارهای سریع السیر با هم اتصال یافته اند. شبکه زیرزمینی آنها مستقل از شبکه زیرزمینی ارتش ایالات متحده (که از دهه ۱۹۵۰ در حال ساخت بوده و پس از ۲۰۰۰ توسط حرکت مقاومت پاکسازی شد) است، و مستقل از شبکه زیرزمینی کیمرا (که ۲۶ هزار سال پیش ساخته شد و اکنون تقریبا بطور کامل توسط حرکت مقاومت پاکسازی شده) و نیز مستقل از شبکه زیرزمینی آگارتا است (که ۲۶ هزار سال پیش ساخته شد و در چند دهه اخیر و با پیوستن حرکت مقاومت به آن، گسترش یافته است):
https://spherebeingalliance.com/blog/transcript-cosmic-disclosure-undersea-bases.html


زیر سطح، مجتمع انشعابی ایلومیناتی به دراکوها و رپتایل های بومی زمین و همچنین به دراکوها و رپتایل هایی که در چارچوب زمانی ۱۹۹۶-۱۹۹۹ و آخرین تجاوز آرکانی وارد منظومه خورشیدی شدند، پیوسته اند. 


در سال ۲۰۱۴، سطوح ارشد مجتمع انشعابی ایلومیناتی توسط کیمرا تصرف شد. از سال ۱۹۹۶، آی بی سی مشغول توسعه برنامه فضایی مخفی خودشان بوده اند که هم با ناوگان دراکو و هم با ناوگان موسوم به ناوگان تاریک همکاری داشته اند. اکنون این برنامه فضایی مخفی همراه با ناوگان چشمگیر سفینه های کلوک شده ای که در اختیار دارند، قوی ترین جناح منفی حاضر در فضای سابلونار است و هدف اصلی عملیات Mjolnir به حساب می آید. 


در حال حاضر، آی بی سی شامل حدود ۲۰۰ هزار عضو ایلومیناتی و دراکو است که تحت کنترل کیمرا قرار دارند. آی بی سی مسئول گم شدن اکثریت کودکانی است که از ۲۰۱۵ ناپدید شده اند و از آنها به عنوان برده در پایگاه های زیرزمینی شان استفاده کرده اند: 
https://www.icmec.org/press/activities-in-more-than-29-countries-around-the-globe-will-remember-missing-children-on-may-25/


اطلاعات در مورد آی بی سی تا کنون نمی توانست منتشر شود، چراکه در صورت انتشار اطلاعات آنها به عنوان اقدام تلافی جویانه رنج فوق‌العاده ای برای اسیران بوجود می آوردند. یک بخش از عملیات Mjolnir آزادسازی اکثریت وسیع آن اسیران از ابتدای ژانویه ۲۰۱۸ توسط حرکت مقاومت بوده است، و سپس پلایدیان ها آنها را به سیاره معینی در نزدیکی خوشه پروین منتقل می کنند تا احیا و درمان شوند. 


آی بی سی همچنین مسئول بخش زیادی از حملات توسط تسلیحات اسکالار و دایرکت انرژی به کارگزاران نور و نیز مبارزان نور بوده است، به خصوص موج کنونی حملات که از نوامبر ۲۰۱۷ آغاز شده است. 


مجتمع انشعابی ایلومیناتی همچنین متصل است به حدود یک میلیون رپتایل بومی که روی سطح زمین به ویژه در آفریقا و آمریکای لاتین زندگی می کنند، و همینطور در قاره های دیگر، و به عنوان ومپایر (خون آشام) شناخته می شوند: 
https://onvampires.wordpress.com/who-am-i/


http://qvrc.blogspot.com/


دیگر برنامه های فضایی سری بیشتر به سمت زمین در مدار پایین زمین میل می کنند، و پاکسازی اینها دلیل تأثیرات مشهود بیشتر در جنگ فضایی کنونی است: 
http://siberiantimes.com/other/others/news/stunning-bright-light-turned-night-to-day-over-vast-swathe-of-russia


https://www.rt.com/usa/415833-hawaii-ballistic-missile-alert


https://solarismodalis.com/solaris-modalis-commentary-photographs-taken-during-hawaii-missile-incident


موشک هاوایی یک سلاح برنامه فضایی سری بود که به سمت هاوایی شلیک شد که قبل از ورود به اتمسفر توسط کنفدراسیون کهکشانی حذف شد. 


ماهواره اسرار آمیز زوما (USA 280) با موفقیت به مدار لانچ شد و در جنگ فضایی کنونی درگیر است. تا چند وقت پیش، امکان ردگیری این ماهواره در لینک زیر وجود داشت: 
http://www.n2yo.com/satellite/?s=43098


یک ماهواره دیگر، NROL-47 نیز در جنگ فضایی فعلی در مدار پایین زمین درگیر است: 
https://www.nasaspaceflight.com/2018/01/ula-delta-iv-nrol-47-launch-vandenberg

این ماهواره یا توسط یک جناح مثبت درون NRO تحت کنترل کیمرا توسعه داده شده و یا نشده: 
https://en.wikipedia.org/wiki/National_Reconnaissance_Office


NRO یکی از سازمان های اصلی  است که هدف اولیه اش حفظ وضعیت قرنطینه زمین است و دائما هر گونه درگیری و دخالت کنفدراسیون کهکشانی در قلمروی قرنطینه زمین را رصد می کنند.


شعار آرم NROL-47 جمله لاتین زیر است:
Mali Nunquam Praevalebunt
که یعنی، «شر هیچ گاه پیروز نمی شود»، یا «تاریکی هیچ گاه موفق نمی شود».


تصویر روی آرم، نشان دهنده سن جورج است که در حال کشتن اژدهایی است که قربانی انسان طلب کرده بود: 
https://en.wikipedia.org/wiki/Saint_George_and_the_Dragon


در زبان مدرن و معاصر، این تصویر به معنای غلبه گونه انسان مثبت بر گونه های دراکوی شکارچی در طول آخرین فاز جنگ های کهکشانی است. 


این بروزرسانی را با یک ویدئوی عملیات Mjolnir به پایان می بریم که شاید برای بسیاری، جالب باشد: 
https://www.youtube.com/watch?v=0NuFJ4KMV5U

نور پیروز است


http://2012portal.blogspot.com/2018/01/operation-mjolnir.html?m=1

About Admin

Check Also

نیزه‌ای از بهشت، چهارشنبه ۱۵ مه ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/05/spear-of-heaven.html طبق برنامه، نیروهای نور در حال پاکسازی شبکه آتلانتیسی تاریک هستند. به واسطه دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید