پنجشنبه , تیر ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / طلوع آبی؛ گزارش کنفرانس صعود، December 4, 2019

طلوع آبی؛ گزارش کنفرانس صعود، December 4, 2019


کنفرانس صعود تایوان موفقیت بزرگی بود، خیلی از شرکت کنندگان اذعان داشتند که بهترین کنفرانسی بود که تا بحال شرکت کرده اند.


ما یک گروه بسیار قوی و متعهد داشتیم، و تنها نبودیم، خواهران و برادران ستاره ای ما همراه ما بودند.
در حین کنفرانس، این سفینه ناشناس در بالای محل برگزاری کنفرانس پدیدار شد.


بر طبق برخی منابع، این وسیله یک سفینه بدون سرنشین نیروهای مثبت از کهکشان آندرومدا بوده است، که انرژیهای درمانی و حمایت کننده را به شرکت کنندگان در کنفرانس منتقل می کرده است. این سفینه ها متعلق به ناوگانی از آندرومدا هستند که در عملیات های راه اندازی مجدد سیستم اقتصادی زمین دخالت دارند. 


در طول کنفرانس، اطلاعات در سطح اهمیت سیاره ای، برای ساکنین سیاره منتشر شد، در حالیکه نیروهای نور در حال آزمایش نوع بتای واکنش های انسانهای بیدار شده سطح زمین بودند. نتایج بسیار مثبت بودند، و هفته آینده یک نسخه توسعه یافته از این اطلاعات بهمراه یک بروزرسانی مهم در این بلاگ منتشر خواهد شد. 


در این نقطه، صرفا می توانم بگویم «طلوع اشعه آبی» نزدیک است:


و ما به شمارش معکوس نهایی نزدیک می شویم که در اینجا توضیح داده شده است:
https://www.youtube.com/watch?v=sNH9SUpVnhc


https://www.zerohedge.com/markets/rabobank-global-central-bankery-continues-go-where-no-one-has-gone


https://stillnessinthestorm.com/2019/12/benjamin-fulford-december-2nd-2019-trump-lashes-out-in-all-directions-as-world-tension-escalates-to-dangerous-levels/

نقل قول هایی از بنجامین فالفورد:

لطفا توجه داشته باشید که همه اطلاعات ارائه شده، خام هستند و ممکن است وقایع کمی تغییر کنند. 
در این شرایط، نفوذ به جمعیتهای کارگزاران و جنگجویان نور در سطح زمین، یک مشکل جدیست. نیروهای نور تخمین می زنند که در حدود یک سوم افراد در جمعیتهای کارگزاران نور( فیزیکی یا آنلاین) تسخیر شده اند، ویا مامور دوجانبه تحت برنامه دهی ام کی الترا بوده، و حتی برخی از آنها مامورین نفوذی یسوعی ها، ایلومیناتی و سرویس های جاسوسی هستند: 
https://theintercept.com/2014/02/24/jtrig-manipulation/


بعد از آنکه من هفته گذشته از گروه رسمی کبرا در فیسبوک درخواست کردم که پیج را ببندند، یکی از ادمین های صفحه، سایر ادمین ها را از گروه اخراج و گروه را به سرقت برد، نام گروه را تغییر داد و اکنون از آن برای اهدافی استفاده می کند که نه من و نه گروه مقاومت موافق آنها نیستیم. 


یک گروه جدید رسمی کبرا با همکاری و هماهنگی کامل با پروتکل های گروه مقاومت تاسیس خواهد شد، و همه ادمین های جدید تحت سه مرحله رصد با پروتکل های گروه مقاومت قرار خواهند گرفت. اگر قصد دارید یکی از ادمین های گروه باشید، می توانید یک ایمیل رمزگذاری شده با جزئیات پیش‌زمینه CV ( حداقل ۳۰۰ کلمه ) را برای [email protected] ارسال کنید. اگر اولین مرحله رصد و بررسی را پشت سر بگذارید، یک ایمیل با دستور العمل های بعدی را دریافت خواهید کرد. همچنین افراد زیادی اعلام کرده اند که با مقاومت تماس داشته اند و اطلاعات مشکوکی را پست می کنند. برخی از این افراد صرفا جنگجویان نور بیش از حد مشتاق هستند، در حالیکه بقیه در حقیقت قسمتی از جریان نفوذ در این اطلاعات مربوط به جنگ بین نیروهای نور و تاریکی هستند. 


همینطور که نور بیشتری به سطح سیاره می رسد، همه چیز آشکار شده و وضوح و ادراک خواهد آمد، و انسانها از این خواب عجیب بیدار خواهند شد.


نور پیروز است.

کبرا

About Admin

Check Also

نیزه‌ای از بهشت، چهارشنبه ۱۵ مه ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/05/spear-of-heaven.html طبق برنامه، نیروهای نور در حال پاکسازی شبکه آتلانتیسی تاریک هستند. به واسطه دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید