پنجشنبه , تیر ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / طلسم های مصر (جادوی سیاه مصر)

طلسم های مصر (جادوی سیاه مصر)

میزان تاثیر این جادو بسیار عمیق و گسترده بوده و سطوح مختلفی را تحت تاثیر قرار داده است. این جادوها در واقع مناسک شیطانی هستند که تمام جنبه های زندگی را تحت تاثیر قرار میدهند.
تمام کهن الگوها و معماری و هندسه و سطوح آگاهی مختلفی که در مصر اعمال شد، توسط آلیستر کراولی به ساختارهایی مانند فدرال رزرو یا همان بانک مرکزی آمریکا اعمال و متصل شد.

طلسم های پول:

هربار که پول را لمس می کنیم، و مبادله می کنیم، در واقع در حال معامله طلسم های مصر و جادوی سیاه ضد انسان هستیم. ما در داخل ساختاری متولد شدیم که توسط نیروهای باستانی به بردگی گرفته شده، حقیقتی که از همه مخفی شده است، همه جا وجود دارد و نمی تونیم از آن فرار کنیم، چون در همه ساختارهای کنترل وجود دارد و از طریق آنها بر جامعه جهانی اعمال کنترل می کند. آنها در بازار بورس، سیستم بانکداری، و هرچیزی که در حین پرداخت باید لمس کنیم مانند اوراق قرضه، صورتحساب و پول وجود دارند.

جادوی پول سیاه (دلار آمریکا):
بیشتر افراد اطلاع ندارند که دلار آمریکا و کاغذی که برای چاپ این دلار استفاده میشود در واقع یه جادو است. این پول با استفاده از نشانه های رمزی و مخفی چاپ میشود که باعث اتصال به بعد چهارم و پرتال 11D، و خط زمانی مصریان باستان از زمان حمله و تجاوز بیگانگان در ۵۵۰۰ سال پیش میشود. دلار اساسا ادای دینی به قرارداد های لوسفیریان بوده، و از طریق این سیستم مالی اعلام می کند که آنها مالکان و اجداد و صاحبان انسانها هستند، و به پیشگویی ای اشاره می کند که طبق آن در انتهای چرخه، آنها دوباره به زمین بر میگردند و اعلام می کنند که انسانها را به سیاره دیگری می برند. پرتال 11D در انگلستان قرار دارد که در واقع جاییست که کنترل تمام امور مالی و پولی در آنجا متمرکز شده است. خیلی از نشانه هایی که روی دلار و سایر پولها چاپ میشود، سمبلهای ماسونی هستند. لژ ماسونیک در واقع خیلی از این علائم را با فرمولها و قواعد OTO که مربوط به آلیستر کراولیست، ترکیب کرده است. اساسا پول کاغذی پرینت شده دلار، یک واحد انرژی جادوییست که تبدیل میشود به یه طلسم جادوی سیاه. دلار آمریکا طراحی شده تا از طریق فعالسازی واحدهای انرژی جادویی  بر سیستم مالی دنیا مسلط شود، این پروسه از طریق اتصال با شبکه های Thothian و شبکه های جادوی سیاه انجام میشود.

ما در خط زمانی مربوط انرژیهایی هستیم که جادوگران برای تشکیل آن نقطه در زمان به عنوان منبع انرژی از آنها استفاده کرده اند. این خطوط زمانی اکنون در حال تغییر هستند.
مجسمه ابلیسک را در نظر بگیرید، این سازه ها به یادبود و افتخار جادوی مصر بنا شده اند و همه این جریانات در واقع علوم خفیه ای هستند که از ماسون ها گرفته شدند و ریشه آنها به مصر برمیگردد. به نظر میرسد انرژی حیاتی اولیه ای که از انسانها دزدیده میشود، برای حفظ قدرت بر روی زمین مورد استفاده قرار می گیرد، توسط ایلومیناتی و کابال، بدنه دولتهای مخفی _ میزان مشخصی از نیروی حیاتی انسانها از خطوط زمانی مصریان جمع آوری شده و از آنها برای راه اندازی سیستم کنترل ذهن اتوماتیک گروه اوریون استفاده می شود.
با انجام این اقدامات، این سلطه گران بیگانه کارمای منفی بیشتری تولید می کنند و افراد بیشتری درگیر این مسئله میشوند_ چون واضح است که انتخابهای زیادی در سیاره وجود ندارد.

گروه اوریون:

گروه اوریون یک نیروی شیطانی با ایدئولوژی شکارگرانه و دستور کار تجاوز و کنترل است که از زن ها به عنوان برده یا ابزار تولید مثل استفاده می کنند. آنها از طریق جنگها و نابودی فرهنگ ها در سیاره های مختلف، به دنبال سلطه بر قلمرو ها هستند. موقعیت آنها در اتحادیه بیگانگان منفی NAA و کنسرسیوم بیگانگان منفی به نام برنامه «خورشید سیاه» نامیده میشود.
آنها یک نیروی متجاوز و شکارگر هستند که مسئول ایجاد ایگوی منفی زیادی در بین انسانها از طریق برنامه‌های کنترل ذهن هستند.
آنها سیستم بردگی مالی و قرض و بدهی را از طریق کارتل های بانکداری ایجاد کردند تا آگاهی انسانها را روی زمین به بردگی بکشند.
این اقدامات در واقع استراتژی های فریبکارانه آرکانی هستند که توسط نمایندگان آنها در زمین یا همان گروه کابال و ایلومیناتی به اجرا گذاشته میشوند.

About Admin

Check Also

نیزه‌ای از بهشت، چهارشنبه ۱۵ مه ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/05/spear-of-heaven.html طبق برنامه، نیروهای نور در حال پاکسازی شبکه آتلانتیسی تاریک هستند. به واسطه دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید