پنجشنبه , تیر ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / شتاب گرفتن خط زمانی، ۲۸ ژوئن ۲۰۲۴

شتاب گرفتن خط زمانی، ۲۸ ژوئن ۲۰۲۴

حدود ۲ ماه پیش گروه معینی از لایتورکرها تصمیم گرفتند که به شکل مستقیم با منبع ارتباط برقرار کنند تا فرایند آزادسازی را تسریع کنند. آنها به نحو مستقیم به خورشید مرکزی کهکشان اتصال یافتند و از منبع مصرانه خواستند که سرانجام چرخه آزادسازی نهایی را کلید بزند. آنها در رموز سحر عالی آموزش یافته بودند، و توانستند فرایند آزادسازی موجود را به یکی از کوتاه‌ترین خطوط زمانی ممکن تغییر دهند. چند روز بعد، طوفان‌های خورشیدی بزرگ زمین را در نوردیدند، و اروراهای فوق‌العاده‌ای مردم را در سراسر جهان شگفت‌زده کرد.

این فعالیت خورشیدی به روند صعودی ادامه خواهد داد و نشانه‌ای فیزیکی مبنی بر فلش خورشیدیِ در راه است. رسانه نیز دارد متوجه این موضوع می‌شود.

به دلیل افزایش انرژی‌ها و کوتاه شدن خط زمانی، مسیر پر فراز و نشیبی پیش رو داریم. قطبیدگی درون جمعیت به نحو چشمگیری افزایش پیدا می‌کند، چه در سطح سیاسی، چه در سطح اعتقادی و یا در مسایل جنسیتی و غیره. کابال اکنون به طور فزاینده‌ای شروع کرده به حمله به عروسک‌های خیمه‌شب بازی‌ای که از محدود‌ه‌ها پا فراتر گذاشته‌اند:

https://www.politico.eu/article/slovakia-robert-fico-announce-halt-military-aid-ukraine
https://www.reuters.com/pictures/pictures-slovak-pm-life-threatening-condition-after-being-shot-2024-05-15
https://www.telegraph.co.uk/world-news/2024/06/21/germany-no-longer-smells-the-same-says-orban
https://www.reuters.com/world/europe/police-escort-hungary-pm-orban-involved-crash-officer-dies-2024-06-24

هنوز احتمال بسیار بالایی وجود دارد که تنش میان روسیه و ناتو افزایش پیدا کند، چراکه خطوط قرمز بیشتر و بیشتری زیر پا گذاشته می‌شود و روسیه در یک مقطعی مجبور خواهد شد که واکنش نشان بدهد.

خاورمیانه نیز در مرکز توجهات است.

با این حال باید به خاطر سپرد که کابال هنوز می‌تواند کارت پندمی دیگری را رو کند، حداقل هنوز هم تدراکات و آمادگی جهت اجرای سناریوهای معینی در دستورکار قرار دارد.

همینطور می‌توان دید که انتخابات متعددی اینجا در غرب امسال به شکل همزمان انجام می‌شوند، که نشان می‌دهد کابال می‌خواهد همه رژیم‌های دست‌نشانده خود را پیش از آنکه به امر بزرگتری بپردازد به راه بیندازد.‌ باید ببینیم که کابال در این حالت وحشت و ترسش چه کار می‌کند، صرفا مایل بودم این موضوع را مطرح کنم، به ویژه در صورتی که در آینده نزدیک رویدادهای ژئوپولیتیک بزرگی رخ دهند.

ناوگان‌های پلایدین اکنون مجددا به نزدیکی زمین باز گشته‌اند، و نشانه دیگری مبنی بر اینکه ما در حال ورود به فاز نهایی آزادسازی هستیم، این است که در دو هفته گذشته تعداد کمی از لایتورکرهای کلیدی را از طریق ترانسفر آگاهی از سطح به سفینه‌هایشان منتقل کردند. درون سفینه‌ها، این لایتورکرها فرایند حذف ایمپلنتهای منفی را پشت سر گذاشتند و دستورالعمل‌های دقیقی برای فاز نهایی دریافت کردند. سپس به آگاهی روزانه‌شان فرستاده شدند تا به لایتورکرهای دیگر روی سطح آموزش بدهند و آنها را برای فرایند صعود نهایی آماده کنند.‌

این انتقالات به سفینه‌ها صرفا در مورد تعداد بسیار معدودی از استارسیدها رخ داد، چراکه در حال حاضر این کار کاملا امن نیست (به دلیل حملات رپتیلویدها)، اما فکر می‌کنم این تعداد در آینده و با پیشرفت فرایند آزادسازی افزایش پیدا خواهد کرد.

به علاوه، نیروهای نور در روند خنثی‌سازی، پاکسازی و تصرف مجدد آخرین پرتال‌های سطح هستند که اکنون در کنترل تاریکی هستند. این کار سرانجام همه مسیرهای تجدید نیرو و یا فرار آنها را خواهد بست.

تا آنجایی که به این بلاگ مربوط است، از آنجا که اکنون در حال ورود به فاز بحرانی صعود هستیم، حملات به این بلاگ هم قوی‌تر شده‌اند و به همین دلیل است که تعداد پست‌های خود را تا این اندازه کاهش داده‌ام، و صرفا زمانی گزارش خواهم داد که رویدادهای بزرگ داریم و یا بروزرسانی‌های حیاتی وجود داشته باشد که باید به اشتراک گذاشته شود. اما می‌توان اینطور تصور کرد که موقعیت‌های زیادی در آینده نزدیک وجود خواهد داشت که من در اولین فرصت ممکن صحبت خواهم کرد.

https://fm144.blogspot.com/2024/06/28062024-timeline-acceleration.html?m=1

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، چهارشنبه ۲۴ آوریل ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/04/short-situation-update.html نیروهای نور طبق برنامه در حال پاکسازی شبکه  آتلانتیسی تاریک هستند. در پشت پرده …

دیدگاهتان را بنویسید