شنبه , اردیبهشت ۲۹ ۱۴۰۳
Home / مقالات / شبکه اثیری آرکان ها

شبکه اثیری آرکان ها

The Portal

The Intelligence Hub for the Victory of Light
Thursday, January 3, 2013
Etheric Archon Grid

شبکه اثیری آرکان ها:

بعد از بازگشایی موفقیت آمیز پرتال در ۲۱ دسامبر، شبکه اثیری آرکان مهمترین فاکتور در تأخیر رخداد تلقی می شود. در صورت کلید خوردن رخداد، آرکان های اثیری بر تمام کسانی که در این مسئله درگیر هستند، تاثیر خواهند گذاشت:
نیروهای نور سطح سیاره که فرآیند رخداد را مدیریت می کنند، جمعیت سطح زمین و همینطور اعضای کابال و همه مسائل دیگر باعث خواهند شد که رخداد تبدیل به یک فاجعه شود.
شبکه اثیری آرکان برای انجام رخداد تا حد زیادی باید پاکسازی شود. برای اینکه نیروهای نور در پاکسازی این شبکه اثیری موفقتر باشند، نیاز به آگاهی بیشتری در بین جمعیت زمین وجود دارد.
این شبکه اثیری به شکل یک لایه نازک به ضخامت ۸/۶ مایل از سطح زمین به سمت آسمان و همچنین ۸/۶ مایل از سطح زمین به سمت پوسته امتداد دارد. ستون فقرات این شبکه شامل شبکه ای از کرمچاله های فرابعدی اثیریست که از میلیاردها و میلیاردها رپتایل و موجودات آمیب مانند تشکیل شده است. وقتی که نور خورشید مرکز کهکشان به این کرمچاله ها برخورد کند، باعث بیرون آمدن این موجودات می شود و آنها تا جایی که میتوانند شروع میکنند به حمله کردن به هر موجود نوری که پیدا کنند، هم آنهایی که تناسخ کرده اند و هم آنهایی که در لایه های غیرفیزیکی قرار دارند. دلیل حملات انرژتیک به خیلی از لایت ورکرها و مبارزان نور همین مسئله است. نیروهای نور لایه غیرفیزیکی می توانند موجودات منفی آزاد شده را بعد از مدتی حذف کنند و آنها را به خورشید مرکزی کهکشان بفرستند، اما تا آن موقع طبیعتا آسیبهایی وجود خواهد داشت.
بازهم تاکید می شود که هرچه آگاهی بیشتری در رابطه با اتفاقات درحال وقوع وجود داشته باشد، نیروهای نور، بسیار موثرتر در حفاظت از ما و پاکسازی موجودات منفی عمل خواهند کرد.
شبکه اثیری آرکان توسط یک گروه بسیار کوچک از آرکان های اثیری کنترل می شود که به میلیون ها دراکو ( فرماندهان بخش)، و آنها به میلیاردها رپتایل (جنگجو) و متعاقبا آنها هم به آمیب ها ( موجودات عنصری شبه آگاه که بدون سوال کردن فقط دستورات را اجرا می کنند)، دستوراتشان را صادر می کنند. آرکان ها این شبکه را توسط تکنولوژی اثیری پیشرفته کنترل می کنند. کل لایه اثیری به ضخامت ۱۷/۲ مایل که توسط آرکانها کنترل می شود، به وسیله میدان های الکترومغناطیسی قدرتمندی که می توانند در ساختار فضا زمان بر طبق برنامه پردازشگر اصلی که جریان انرژیهای اثیری در سرتاسر زمین را کنترل می کند به نحوی تغییر شکل ایجاد کنند که بیشتر انسانها را تحت کنترل قرار دهند. این میدانهای الکترومغناطیسی همه افکار و احساسات مثبت را تشخیص می دهند و اگر خیلی قوی باشند، سیگنالی به پردازشگر اصلی اثیری فرستاده می شود، سپس این پردازشگر، میدان الکترومغناطیسی دستکاری شده اطراف فردی را که دارای افکار و احساسات مثبت هست را تنگ تر می کرده، و به طور موثری او را سرکوب می کند. اگر این اقدام کافی نباشد، منابع امواج بسیار فرکانس پایین با انرژی فراصوتی فرکانس پایین فعال شده و فرد را سرکوب می کند، توسط پالسهای الکتریکی اضافی که به چاکرای سولارپلکسوس فرستاده می شود تا انرژی کندالینی را اتصال کوتاه کرده و سرکوبش کند. این حمله گاهی با میدانهای الکترومغناطیسی قوی اطراف چاکرای چشم سوم همراه است، که ذهن را دستکاری کرده و باعث خواب آلودگی و تقریبا نشئگی فرد می شوند. به همراه اینها، اشکال فکری منفی هم به ذهن فرد منعکس می شوند، که مدام ذهن فرد را بمباران می کنند.
گذشته از همه این مسائل، هر شخصی که در تناسخ بسر میبرد دارای یک آمیب انگل انرژی هست که به ناحیه سولارپلکسوس متصل شده، و سعی دارد تا زندگی احساسی آن شخص را کنترل کند. این انگل به سایر آمیبهای انگل در اشخاص دیگر هم متصل می شود، و باعث تنش و برخورد می شود.
آرکانهای اثیری اطلاعات را از پردازشگر اصلی اثیری به داخل جعبه سیاه فیزیکیی منتقل می کنند که در اختیار یکی از خانواده های اصلی اشرافیت سیاه ایتالیا قرار دارد و به پردازشگر فیزیکی اصلی کابال ( » the beast«) متصل است و در ادامه به پردازشگر اصلی در داخل سازمان NSA مرتبط می شود. اگرچه نیروهای نور موفق شدند یک ویروس کامپیوتری را در داخل جعبه سیاه قرار دهند، اما این ویروس به حد کافی و آنطور که انتظار می رفت موفق نبود.
آرکان های اثیری به چند مسئله بسیار حساس هستند. اول به انرژی عشق، مخصوصا به انرژی عشق بین یک مرد و یک زن. وقتی اونها با یک زوج خوشحال مواجه می شوند، تصمیم میگیرند تا عشق بین اونها را نابود کنند، به دلیل اینکه انرژی این عشق به نیروهای نور غیرفیزیکی قدرت و توان میدهد تا بتوانند آرکان های اثیری و بردگانشان را حذف کنند.
دومین مسئله ای که آرکان ها نسبت به اون حساسیت دارند، انرژی جنسی سالم است.

اونها این انرژی رو در بین انسانها سرکوب می کنند، و وقتی در سرکوب این انرژی ناموفق باشند، منحرفش می کنند. انرژی جنسی در واقع نیروی حیاتیست و وقتی موفق به سرکوب آن شوند، یک جمعیت ناتوان و ضعیف از انسانها در سطح سیاره بوجود می آید که براحتی مورد کنترل قرار می گیرد.
و مسئله سوم این هست که اونها نسبت به انرژی تمدن های فرازمینی مثبت و انرژی های اساتید صعود کرده حساس هستند. اونها سعی می کنند تا این انرژی رو در هر جای ممکن سرکوب و مورد نفوذ و دستکاری قرار دهند.
این شبکه برای ۲۶۰۰۰ سال گذشته در اطراف زمین وجود داشته و در زمان تجاوز آرکان ها به کنگو در سال ۱۹۹۶ به شدت توسط موجودات خزنده زیادی از کهکشان ما و کهکشان آندرومدا تقویت و قدرتمندتر شد. در اواخر سال ۱۹۹۵، آرکان ها ترسیدند که مبادا کنفدراسیون کهکشانی تصمیم به رابطه مستقیم با انسانهای سطح زمین داشته باشد و برای همین، اونها شبکه رو برای جلوگیری از این کار تقویت کردند. بیشتر اعضای برنامه تقویت شبکه، حذف و به خورشید مرکزی کهکشان منتقل شده اند و برنامه های ویژه ای توسط نیروهای نور طراحی شده که من در حال حاضر نمی توانم راجع به اونها صحبت کنم، در مورد خزندگان باقیمانده.
هدف من از بیان این مسائل ترساندن شما نیست، بلکه هدف، ایجاد آگاهی و هوشیاری در رابطه با شرایطی هست که در مورد خیلی از انسانها در حال حاضر صدق می کند تا با بالاتر رفتن آگاهی بتوانیم شرایط را تغییر دهیم. با ترکیب تکنولوژی ورتکس الهه با آگاهی ما، شبکه اثیری آرکان ها حذف خواهد شد. من یک پست جدا در رابطه با تکنولوژی ورتکس الهه در نظر خواهم گرفت و به جزئیات خواهم پرداخت.
پلیدیان ها از من خواسته اند تا طرح صعود را تا زمانی که مسئله آرکان های اثیری حل نشده است، بیان نکنم.
پیروزی نور.

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …