چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۴۰۳
Home / مقالات / سیگنال‌های دی‌ان‌ای (۱)

سیگنال‌های دی‌ان‌ای (۱)

قسمت اول

توالی‌های دی‌ان‌ای، امواج الکترومغناطیسی فرکانس‌ پایین ساطع می‌کنند. آنها سیگنال‌های دی‌ان‌ای را می‌سازند، که نوکلئوتیدها را سازماندهی می‌کنند، یا به عبارت دیگر الگوهای مواد خام دی‌ان‌ای را مرتب می‌کنند. سیگنال‌های دی‌ان‌ای به شکل بالقوه می‌توانند با هم ارتباط برقرار کنند و به لحاظ ژنتیکی با دریافت اطلاعات و ایجاد الگوهای دی‌ان‌ای جدید، تغییر کنند. سلولهای قرمز خون انسان توسط دی‌ان‌ای سیگنال‌ ارسال می‌کنند. به همین دلیل بسیار مهم است که مواد ژنتیکی دی‌ان‌ای دیگری نباید مستقیما به داخل جریان خون تزریق شود. وقتی گونه دیگری از دی‌ان‌ای به داخل جریان خون تزریق می‌شود، باعث اختلال در توانایی دی‌ا‌ن‌ای انسان در تشخیص سایر سیگنالهای دی‌ان‌ای انسان‌ها شده و ارتباط دی‌ان‌ای با تمام اعضای گونه مشابه مسدود می‌شود. همه ارگانیزم‌های زنده توسط امواج الکترومغناطیسی با هم تعامل و پیوستگی دارند، و همه ساکنین زمین دارای دی‌ان‌ای زمینی هستند، که با امواج فرکانس پایین ساطع شده توسط رزونانس شومان به داخل اتمسفر، هم‌طنین است. رزونانس‌های شومان شامل یک سری از قله‌های طیف موج در بخشهای امواج بسیار فرکانس-پایین میدان الکترومغناطیسی زمین هستند. به همین دلیل، بیشتر افراد در معرض سیگنال‌های الکترومغناطیسی هستند که توسط فرکانس‌های بسیار پایین تحریک می‌شوند، مانند ۷/۸۳ هرتز که محدوده اساسی این امواج است. این محدوده فرکانس پایین معمولا در زمان حالت آرامش، در حالت آلفا یا تتا توسط مغز انسان تولید می‌شود. فرکانس‌های بسیار پایین یا امواج رادیویی که به شکل مصنوعی یا طبیعی تولید می‌شوند، می‌توانند با فرکانس‌های مشابه در بدن انسان همفاز شوند، و تأثیراتی بر سیگنالهای الکترومغناطیسی انسان داشته باشند. برای یک انسان زمینی، دور ماندن از سیگنالهای دی‌ان‌ای سیاره برای مدت طولانی مانند زمانی که فضانوردان به فضا می‌روند یا مثل عوامل برنامه‌های سری فضایی، باعث می‌شود طول عمر آنها کوتاهتر شود چون بدن فیزیکی نمی‌تواند بودن در فضا یا سیاره دیگر را بدون از دست دادن انسجام سلولی در طولانی مدت تحمل کند. قطع کردن سیگنال دی‌ان‌ای و تداخل در آن برای مدت طولانی باعث افزایش بیماریها، «میازما» و تحریف در بیولوژی انسان و میدان انرژی آئوریک او می‌شود. به همین دلیل است که فعالسازی اجباری دی‌ان‌ای از طریق تکنولوژی، کلون‌سازی یا کپی بیولوژیکی به شکل مداوم برای عملیات‌های مخفی فضایی انجام می‌گیرد، و همینطور نیاز دائمی به ترمیم آسیبهای سلولی و فیزیکی. این نقص اصلی در دستورکار مرتبط با مسکونی کردن مریخ است. دی‌ان‌ای انسان زمینی در حالت توسعه-نیافته و خفته‌ی حال حاضر، نمی‌تواند سلامت فیزیکی، عملکردهای ذهنی منسجم و تکامل روحی بیولوژیکی را در سیارات دیگر متعادل نگه دارد. دستورکار بیگانگان منفی از این موضوع مطلع هستند، و برنامه حال حاضر را براه انداختند تا با مسکونی کردن مریخ یک ابزار بردگی دیگری را برای تله چرخه اجباری تناسخ ایجاد کنند. کلونی‌های مریخ سالهاست که ساخته شده، و انسانها در آنجا به عنوان بردگان کارگر ساکن هستند.

موجودیتی که در یک کالبد سیاره‌ای معین متولد نشده است، فاقد الگوی دی‌ان‌ای آن سیاره‌ است و همچنین فاقد الگوی سازگار دی‌ان‌ای کالبد انسان به عنوان سیگنال دی‌ان‌ای خودش است. این موجود فرازمینی دارای سیگنال الکترومغناطیسی متفاوتی است که در فاز طبیعی یا هماهنگی با سیگنال‌های الکترومغناطیسی سیاره نیست. از این رو می‌توانیم بفهمیم که چرا سیاره ما توسط نژادهای فرازمینی آلوده شد و آنها کدهای دی‌ان‌ای خود را به کالبد سیاره وارد کردند تا طیفی خاصی از سیگنالهای الکترومغناطیسی مصنوعی را در نژاد انسان تولید کنند. از نقطه نظر آنها، مسدود کردن سیگنالهای الکترومغناطیسی طبیعی که دی‌ان‌ای انسان را فعال می‌کند، برای دستورکار هیبرید‌سازی و سلطه آنها مفید است. وارد کردن مواد ژنتیکی به خون انسانها که در برخی واکسن‌ها، داروها و سایر مواد شیمیایی دیده شده است، می‌تواند به طرز مؤثری ارتباطات گونه‌های مشابه و صعود بیولوژیکی که اساسا عملکرد سیگنال دی‌ان‌ای انسان است را مسدود کند.‌ با مسدود شدن سیگنال دی‌ان‌ای طبیعی بین گونه‌های مشابه، یعنی ساکنین زمین، برای انسانها تبادل ارتعاش و ارتباطات انرژی هوشمند سخت‌تر می‌شود و این موضوع همچنین در پاک کردن حافظه آگاهی جمعی و تخریب زبان نوری نژادهای انسان توسط به هم ریختن سیگنال دی‌ان‌ای بسیار مؤثر است. بدون سیگنال دی‌ان‌ای شخصی که در هماهنگی کامل با فاز هارمونیک کالبد زمین باشد، بیشتر ساکنین زمین نمی‌توانند به اطلاعات تاریخی صحیح دسترسی داشته باشند (حافظه نژادها) که در مجموعه دستورالعمل‌های زمین ثبت شده است. همچنین به معنی این است که فرد قادر نیست عضو دیگری از گونه مشابه خود را تشخیص دهد چراکه سیگنال‌های دی‌ان‌ای و ارتباطات بین انسانها مختل شده است.

این مسأله مهمی است که انسانها در ارتباط با برنامه‌های زادوولد هیبرید بیگانه و معکوس‌سازی متاترونیک درگیر آن هستند و بنابراین اکنون نیاز به بازتولید مشخص بیولوژیک و احیای روحی سیگنال دی‌ان‌ای دارند. به همین خاطر است که انسانها در حال حاضر بازگشت سیگنال دی‌ان‌ای آگاهی کرایست را تشخیص نمی‌دهند، و الگوی دی‌ان‌ای کریستال موجود در کالبد زمین را نمی‌شناسند.

https://ascensionglossary.com/index.php/DNA_Signals

About Admin

Check Also

کانال تلگرام عصر آکواریوس

خوانندگان وبسایت اتحاد نور می‌توانند جهت دسترسی به مقالات و توضیحات بیشتر، به کانال تلگرامی …

دیدگاهتان را بنویسید