دوشنبه , اردیبهشت ۳۱ ۱۴۰۳
Home / مقالات / سیارک هایی که انرژی زنانه دارند

سیارک هایی که انرژی زنانه دارند

Asteroids with feminine energies

کبرا در یک مصاحبه به سیارک هایی که نقش واسطان انرژی الهه را ایفا می کنند اشاره کرده بود. من قبلا در مقاله ای در مه ۲۰۱۴ به این سیارک ها اشاره کرده بودم.

یکی از سؤالاتی که در این مصاحبه پرسیده شده این است:

“آیا این زنان هنوز در این اشیا حضور دارند، و آیا هنوز نقش واسط را ایفا می کنند؟

کبرا: بله.”

سؤال دیگری در این رابطه:

“چگونه می توانیم در لنگر کردن انرژی الهه به شما کمک کنیم؟

کبرا: به آنها در مدیتیشن ها ملحق شوید، به خصوص مدیتیشن های جمعی، هنگامی که در سطح فیزیکی ملاقات می کنند. به این موجودات و اشیا بپیوندید.”

بنابراین، به شرح این اشیای آسمانی بپردازیم:

۱. چاریکلو

استروید ها و یا پلنتویدها داخل سیستم خورشیدی (اسم کد: سکتور ۳)

در حال حاضر اعضای مؤنث مقاومت و اعضای مؤنث ناوگان پلایدین در اینجا قرار دارند و مدیتیشن انجام می دهند.

شما دائما انرژی الهه را از خورشید مرکز کهکشان Pleroma به زمین چنل می کنید. این انرژی ها باعث هماهنگ شدن انرژی های گایا و انسانها می شوند. اخیرا، حلقه هایی در اطراف این شئ یافته شدند.

این موضوع یک غافلگیری بود چراکه این یک سیاره نیست بلکه یک سیارک است، با این حال از سیستم حلقه های خودش برخوردار است. این حلقه ها نقش دروازه های ستاره ای را بازی می کنند که انرژی الهه را به سیستم خورشیدی ارسال می کنند.

درون حلقه های سیارک چاریکلو سفینه های مادر کوچکتری وجود دارند.

زنان بسیاری از منظومه ها و سیستم های خورشیدی دیگر و نیز از حرکت مقاومت در این سفینه ها حضور دارند که انرژی الهه را به سیاره ما ارسال می کنند.

این انرژی ها توسط زنان ارسال می شوند و باعث ایجاد تحولات قدرتمندی در سیستم خورشیدی ما شده است. چاریکلو در فوریه ۱۹۹۷ کشف شد.

۲. اریس

یک سیارک در لبه سیستم خورشیدی. کوچکتر از سیاره ماه. مرکز اصلی مبارزان نوری مقاومت، رهبر آنان به اسم رمز Ariel شناخته می شود. کشف این سیارک رسما در ژانویه ۲۰۰۵ اعلام شد.

۳. سیارک
2012 VP 113

یک سیارک ورای مدار پلوتو. شبیه یک تخم مرغ صورتی رنگ است. همچنین مانند یک منشور در ارسال انرژی های الهه به منظومه خورشیدی نقش ایفا می کند. این سیارک همچنین آگاهی انسان ها را برای زمان اعلام رسمی وجود سیاره ایکس آماده می کند. این شئ در ابر اورت Oort cloud قرار دارد. کشف آن در مارس ۲۰۱۴ اعلام شد.

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید