چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۴۰۳
Home / مقالات / سوزاندن شفقت

سوزاندن شفقت

کنترل ذهن زنان 
مراسم شیطانی «سوزاندن شفقت» مناسکی است که در Bohemian Grove، شمال سان فرانسیسکو اجرا می شود. جایی که اعضای بلندپایه دولت و صنعت گرد هم می آیند تا مراسم سوزانده شدن تمثال یک کودک، و سپس سپردن آن به آبهای دریاچه ای مصنوعی را تماشا کنند.
این مراسم بازسازی مناسک بسیار قدیمی «سوزاندن شفقت» است که در آنها کودکان واقعی در مراکز عمومی سوزانده می شدند و به مولوخ، خدای گاو تقدیم می شدند. فرقه ای که این کار شیطانی را انجام می دهد فرقه زحل نام دارد. 
امروزه مراسم های بسیاری وجود دارند که تقلیدی از همان مناسک «سوزاندن شفقت» هستند، و در واقع این مناسک نمادی برای عمل از بین بردن و نابود کردن بخشی از آگاهی است که مؤنث نامیده می شود. 
دلسوزی همراه با عشق، عطوفت و گرمی که در واقع نیرویی زنانه است و نقش آن حفاظت از ضعیفان، مراقبت از اخلاقیات، و نگهداری از کودکان است.
این فرقه باستانی قدرت فوق العاده ی قسمت مؤنث آگاهی انسان را می شناخت و قابلیت آن در تشخیص امر اخلاقی از امر غیر اخلاقی را می فهمید. این نیروی محافظ زنانه در همه موجودات زنده وجود دارد، اما در زنان قدرتمندتر است. 
متفکران این فرقه قدیمی می دانستند که برای اینکه اهداف شیطانی روی زمین پیش رود، محافظان زمین (زنان، یا نیروی محافظت کننده زنانه) بایستی کنترل ذهن شوند. 
آنها شروع کردند به کشتن زنان، مثلا در جریان تفتیش عقاید اسپانیا، یا کشتار زنان به اتهام جادوگری witch hunt؛ و همیشه این کار را با دروغ و جعل حقایق پیش بردند. اما نیروی حفاظت کننده زنانه همیشه ایستادگی می کرد.
مناسک سوزاندن دلسوزی قوی ترین سلاح آنان در برابر این نیروی کیهانی زنانه است، چون بوسیله آن دلسوزی زنانه را به تدریج می خشکانند بی آنکه شخصی متوجه شود چه اتفاقی می افتد. 
مأموریت آنان وارد کردن زمین به عصر تاریک مرگ و ویرانی است. روش آنان این گونه است: قسمت دلسوز آگاهی را طوری که زنان متوجه نشوند از بین ببرند. زنان را در مناسک شیطانی حاضر کنند تا شاهد صحنه های دلخراش باشند، و با کنترل ذهن از واکنش هایشان جلوگیری کنند. تا زنان، هوش کیهانی محافظت کننده ای که در وجودشان است را سرکوب کنند. 
این را طلسم مانع یا سد خوانند. طلسمی علیه دلسوزی مادرانه و زنانه. آنقدر این کار را تکرار می کنند که زن بیاموزد واکنش در برابر خشونت، کشتن، خونریزی، ظلم، و آسیب به کودکان را همیشه سرکوب کند. زن را به مرز واکنش نشان دادن در برابر بی رحمی می کشانند، اما با فشارها و مکانیزم های کنترل ذهنی که زن نمی بیند و متوجه آنها نیست، وی را مجبور می کنند خودش را خفه کند. 
هنگامی که زن یکبار حادثه ی دلخراشی را مشاهده کرد و واکنش نداشت، تکرار آن حادثه در برابر آن زن هربار آسانتر و آسانتر می شود. در روانشناسی به این امر قانون تسهیل یا ساده سازی گفته می شود. 
هنگامی که بدن کودک بریده می شود (ختنه) و مادر وی واکنشی در برابر دردها و ترس های وی نشان نمی دهد، دلسوزی در کودک هم «سوزانده» می شود. و به این روش این بی تفاوتی و فلج واکنش احساسی در کل جمعیت بشر انتشار می یابد. 
زن حامل نیروی حفاظت، دلسوزی، و مراقبت از ضعیفان از طرف خالق هستی است. اینکه وی در مناسکی بنشیند و سوزانده شدن کودکی بی گناه را تماشا کند، جرقه زندگی را از میان می برد، و این فرقه باستانی که زحل یا ال  El را پرستش می کنند این امر را بخوبی می دانند. 
بد نیست بدانید نام شیطان Satan از نام زحل Saturn می آید. 
به عنوان مثال زن مقابل ختنه که کاری بسیار غیر اخلاقی و خشونت آمیز است، یا در برابر واکسیناسیون و تزریق سم به بدن کودک بی تفاوت می ماند. 
بین دو قطبیت جنسی، جنس مؤنث، قوی ترین نیروی اخلاقی است، و همیشه زن است که به مرد یادآوری می کند که باید برای محافظت از قبیله، خانواده، یا کودکان کاری انجام دهد. 
تا وقتی که قوی ترین نیروی حفاظت کننده جهان هستی روی زمین بی تفاوت بنشیند و نابودی و جریحه دار کردن و بریدن بدن کودکان را ببیند و کاری نکند، و از ترس جامعه یا قضاوت افراد واکنشی نشان ندهد، و نابودی زمین را ببیند بی آنکه از موهبت الاهی اش استفاده کند، تا وقتی که محکم ترین نگهبانان کودکان، انسانیت و زمین خاموش باشند و فریاد نزنند، پزشکی، علم گرایی، و دولت فاسد از میان نمی رود. و از همین سه پایگاه است که این فرقه شیطانی بر سیاره و انسان سلطه پیدا کرده است. 
برخیزید و مانند شیران بغرید و کودکان را حفظ کنید.
برای مطالعه در مورد این فرقه و آیین شیطانی شان کتاب: Devil Take the Youngest

About Admin

Check Also

کانال تلگرام عصر آکواریوس

خوانندگان وبسایت اتحاد نور می‌توانند جهت دسترسی به مقالات و توضیحات بیشتر، به کانال تلگرامی …

دیدگاهتان را بنویسید