چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۴۰۳
Home / مقالات / سقوط گروه کیمرا

سقوط گروه کیمرا

7 ژولای 2014

سقوط گروه کیمرا:

این گروه شامل رهبرانی از نیروهای تاریکی کهکشان آندرومدا هستند. آنها ۲۵۰۰۰ سال قبل به شکل فیزیکی انسان به زمین آمدند و سیاره را قرنطینه کردند. آنها یک حصار الکترومغناطیسی اسکالر را در اطراف زمین ایجاد کردند ( the Veil)، که این حصار به شکل موثری از ارتباط فرازمینیهای مثبت با زمین جلوگیری می کرد. سپس آنها شبکه گسترده ای از شهرهای زیرزمینی را ساختند، و برای ساختن این شهرها، دراکوها و رپتایلها را به بردگی گرفتند و از طریق این پایگاهها بود که شروع کردند به کنترل انسانها. در این زمان قویترین پایگاههای آنها در زیر آفریقا، چین و تبت بود. و تا اوایل قرن بیستم ارتباط مستقیم با جمعیت روی سطح زمین نداشتند.  اولین بار، در سال ۱۹۱۷ نیروهای نور، جامعه Thule را در آلمان بوجود آوردند. اما خیلی زود این سیستم توسط یکی از مامورین  راتشیلدها که توسط آرکانها کنترل ذهن میشد مورد نفوذ قرار گرفت. این مامور کسی نبود جز Adolf Schicklgruber یا همان هیتلر که اساسا تبدیل شد به ابزار دست نیروهای تاریکی و در نتیجه به تدریج این سیستم تبدیل شد به جامعه وریل که برنامه های مخفی فضایی نازیها را گسترش داد. وقتی گروه کیمرا این شرایط را دیدند، فهمیدند که انسانهای روی سطح زمین  تکنولوژی مورد نیاز برای گذشتن از حصار فرکانسی و  رسیدن به ستاره های دیگر را پیدا کرده اند. برای سرکوب این حرکت، آنها اولین تماسشان را با انسانهای روی زمین با شخصی به نام Karl Haushofer در طی سفرش به تبت برقرار کردند. بعد از برقراری این تماس، گروه سری Haushofer تبدیل شد به نیروی اصلی در پشت جنبش آلمان نازی. بعد از شکست ظاهری نازیها در جنگ جهانی دوم، بسیاری از دانشمندان، مهندسین و تکنسین های آنها از طریق عملیات گیره کاغذ به آمریکا نفوذ کردند و ستون فقرات مجتمع های صنعتی – نظامی را تشکیل و برنامه‌های مخفی فضایی را گسترش دادند و پایگاههای نظامی زیرزمینی متعددی را ساختند که هزینه این پروژه ها از طریق «طلاهای یاماشیتا» تامین شد. گروه کیمرا در پشت همه این قضایا بود و به دقت همه تحرکات را در مجتمع‌های صنعتی- نظامی آمریکا زیر نظر داشت تا اطمینان پیدا کند که شرایط مورد دلخواه آنها حفظ میشود. در این شرایط، نگرانی بزرگ نیروهای کنفدراسیون کهکشانی، رشد تسلیحات هسته ای نیروهای منفی بود و به همین دلیل آنها اقداماتی را برای محدود کردن گستره بمبهای هسته ای- گرمایی در سال ۱۹۵۴ انجام دادند. بعد از اینکه کنفدراسیون کهکشانی گستره این بمبها را تا ۹۰℅ کاهش دادن، مجتمع‌های صنعتی- نظامی احساس خطر کردند و به همین دلیل، نیروهای خود را در مقابل تهدید تال وایتها متحد کردند. این چیزی بود که دقیقا گروه کیمرا میخواست، چون در این شرایط یک نیروی نظامی منفی متحد در سراسر زمین وجود داشت که هدف مشترکشان حفظ قرنطینه زمین بود. پروتکل های بسیار سری و محدود کننده امنیتی اعمال شد تا هیچ اطلاعاتی درز نکند و وضعیت قرنطینه به خطر نیفتد. به همین دلیل هست که مدارک بسیار محدودی از این پایگاه ها و جوامع فرازمینی وجود دارد و بیشتر شواهد و مدارک توسط CIA جعل میشود تا مسئله به شکل مبهم و پنهان باقی بماند. و به همین دلیل هست که در اینترنت بجز اطلاعات قدیمی و مشابهی که سالهاست به شکلهای مختلف نشر داده میشود، اطلاعات موثقی در رابطه با این مسایل پیدا نمیشود. واضح است که اطلاعات راجع به یوفوها و پایگاههای نظامی زیرزمینی بسیار قدیمی هستند.
گروه کیمرا خورشید سیاه را میپرستند، که در واقع سمبل خورشید مرکز کهکشان هست. رهبر آنها هنوز یک قطعه از سنگ سیاه را در اختیار دارد که در واقع یک توده از کوارک بالا و پادذره این کوارک  به شکل غلیظ شده هست. این سنگ در سال ۱۹۹۶ از سیستم ریگل به زمین آورده شد است. این سنگ اساسا مرکز بی نظمی و آشوب اولیه کیهانی تاریکیست و بسیار خطرناک تر از بمبهای کوارکی استرنجلت هست، به دلیل اینکه کوارک بالا بسیار سنگین تر از کوارک استرنج هست. رهبران گروه کیمرا محافظان ناحیه صفر الکترومغناطیسی هستند. گروه کیمرا شبکه پایگاههای زیرزمینی خود را داشتند تا اینکه این پایگاهها توسط گروه مقاومت پاکسازی شد. این پایگاهها توسط سیستم های متروی سریع و سیر بهم وصل بودند. برای روشنتر شدن موضوع باید اشاره کنیم که تا همین چند وقت اخیر، سه سیستم متروی زیرزمینی وجود داشت.

 _ یکی برای اتصال پایگاههای زیرزمینی نظامی منفی.

_ یکی برای اتصال پایگاههای کیمرا.

_ و یکی برای اتصال پایگاههای مقاومت.
سیستم مترو گروه مقاومت را من در سال ۱۹۷۷ از نزدیک دیدم. در حال حاضر فقط سیستم متروی گروه مقاومت به طور کامل عملیاتی هست. گروه کیمرا بیشتر در پایگاههای نزدیکتر به سطح زمین فعالیت دارد، در حدود ۳۰ متر نزدیک سطح زمین.
پایگاههای اصلی گروه کیمرا:
_Virgo Santo Spirito, Rome, Italy_Aviano NATO base, Italy_Two certain classified location in central Europe_ Ramstein NATO base, Germany_ Fairford RAF base, UK_ Montauk, NY_ Wright- Patterson AFB, OH_ Sandia/ Los Alamos, NM_ White Stand/ Area 6413, UT_ Nelli’s AFB/ Area 51, NV_ Edward AFB, CA
در هر کدام از این پایگاهها بمبهای استرنجلت وجود دارد که بسیار خطرناک هستند و دلیل اصلی که نیروهای نظامی مثبت هنوز تحرکات لازم را برای رخداد انجام نداده اند، وجود این بمبها هست. در نزدیکی Montauk یک آزمایشگاه ژنتیک به نام Cold Spring Harbor وجود دارد که گروه کیمرا در آنجا کلون های اعضای بلند مرتبه کابال را میسازد. نیروهای کنفدراسیون کهکشانی به شکل مداوم این مکانها را تحت نظر دارند و در موقعیت مناسب این آزمایشگاه ها را نابود خواهند کرد. گروه کیمرا سیستم مالی جهانی را از دست بانکهای جهانی در دهه گذشته از طریق نرم افزار PROMIS و برنامه های تجارت سریع به سرقت برد. گروه مقاومت از این برنامه ها آگاه بودند و توانستند در حدود ۷۰ تریلیون دلار را از چنگ کابال بیرون بکشند، این پول بعد از ریست مالی به مردم بازگردانده خواهد شد. https://prepareforchange.net/2015/11/01/fall-of-the-chimera/

About Admin

Check Also

کانال تلگرام عصر آکواریوس

خوانندگان وبسایت اتحاد نور می‌توانند جهت دسترسی به مقالات و توضیحات بیشتر، به کانال تلگرامی …