دوشنبه , اردیبهشت ۳۱ ۱۴۰۳
Home / مقالات / دوشنبه ۱۵ ژوئن ۲۰۲۰، بروزرسانی فعالسازی عصر آکواریوس

دوشنبه ۱۵ ژوئن ۲۰۲۰، بروزرسانی فعالسازی عصر آکواریوس

   زمان فعالسازی عصر آکواریوس به آرامی نزدیک می شود. روز یکشنبه با انجام مدیتیشن صلح در لحظه دقیق اسکوئر اریس و پلوتو توانستیم وضعیت سیاره ای را ثبات ببخشیم، و اکنون نیز خورشیدگرفتگی حلقوی در روز ۲۱ ژوئن نزدیک می شود:
https://www.timeanddate.com/eclipse/solar/2020-june-21


ما از انرژی این خورشیدگرفتگی استفاده خواهیم کرد تا مدیتیشن کنیم و دستیابی به جرم بحرانی ۱۴۴ هزار نفر در مدیتیشن اصلی فعالسازی عصر آکواریوس در ۲۹/۳۰ ژوئن (بسته به منطقه زمانی)  را تصویرسازی کنیم.
نیروهای نور درخواست می کنند که بیشترین افراد ممکن در این مدیتیشن آماده سازی در لحظه دقیق خورشیدگرفتگی شرکت کنند، که در ۲۱ ژوئن، ساعت ۶:۴۰ بوقت جهانی انجام خواهد شد. (((به وقت ایران، یکم تیر، یکشنبه، ساعت ۱۱:۱۰ صبح)))


و می توانید ساعت آن را به وقت منطقه خود اینجا تبدیل کنید:
https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Booster+Meditation&iso=20200621T1440&p1=241


دستور مدیتیشن آماده سازی در خورشیدگرفتگی ۲۱ ژوئن:
۱. از روش خودتان برای رسیدن به وضعیت آرام آگاهی استفاده کنید. 


۲. قصد خود را برای استفاده از این مدیتیشن به عنوان ابزاری برای رسیدن به جرم بحرانی ۱۴۴ هزار نفری در قسمت دوم فعالسازی عصر آکواریوس بیان کنید.


۳. شعله بنفش را از منبع اصلی آن فرابخوانید و از آن بخواهید هر آنچه که در راستای نور نیست را تغییر داده، به نور تبدیل کند. 


۴. ستون نور سفید درخشانی را تصور کنید که از خورشید مرکز کیهان ساطع می شود و به خورشیدهای مرکزی همه کهکشان های جهان وارد می شود. سپس تصور کنید این نور وارد خورشید مرکزی کهکشان ما می شود، و سپس وارد منظومه شمسی ما شده و از همه موجودات نوری منظومه می گذرد، و سپس از همه موجودات روی زمین و همچنین از بدن شما عبور می کند و به مرکز زمین می رسد. 


۵. تصور کنید که این نور، چاکرای ستاره روح میلیونها نفر را فعال می کند و به این ترتیب فرصت و امکان شرکت در فعالسازی عصر آکواریوس را برای آنها فراهم می کند. 
تصور کنید آنان که درونا هدایت می شوند، در مدیتیشن شرکت می کنند، و تعداد شرکت کنندگان از محدوده جرم بحرانی فراتر می رود، و فعالسازی تأثیر درمانی و شفابخش بزرگی بر همه موجودات آگاه سیاره زمین می گذارد، و خط زمانی مثبت عصر آکواریوس را تثبیت می کند.

 ————–


نود دقیقه پس از مدیتیشن آماده سازی، منطقه خورشیدگرفتگی کامل به شهر چیایی در تایوان می رسد و یک ورتکس بسیار خاص دراگون در نزدیکی چیایی فعال خواهد شد، که انرژی مثبت مورد نیاز برای تقویت شبکه انرژی زمین را تأمین خواهد کرد. 


در روزهای پس از آن، و تا زمان مدیتیشن اصلی در ۲۹ یا ۳۰ ژوئن (بسته به منطقه زمانی)، انرژی ها صعود خواهند کرد و در لحظه دقیق فعالسازی عصر آکواریوس به اوج می رسند. 


در لحظه فعالسازی عصر آکواریوس، ورتکس الهه دوبخشی پاریس/ورسای پس از حدود دو قرن خفتگی، مجددا فعال خواهد شد، و این امر باعث آغاز فاز دوم بازگشت الهه برای سیاره خواهد شد. 


ویدئوهای فعالسازی عصر آکواریوس در ۲۴ زبان تهیه شده اند. این ویدئوها را همه جا منتشر کنید تا به دستیابی به جرم بحرانی کمک کنیم.


ویدئوهای فعالسازی عصر آکواریس ۲:


We Love Mass Meditation

TruthEarthOrg

Age of Aquarius

کانال اتحاد نور:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLR7TV-MMth2exEYB4_SKeen6egMKxXL0T


ایونت فیسبوکی اصلی برای این فعالسازی:

https://www.facebook.com/events/1108315566195824


منبع، کبرا:
http://2012portal.blogspot.com/2020/06/age-of-aquarius-activation-update-and.html?m=1

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید