چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۴۰۳
Home / مقالات / دست داشتن انجمن مادر ترزا در قاچاق کودکان در هندوستان

دست داشتن انجمن مادر ترزا در قاچاق کودکان در هندوستاناطلاعات زیادی در سالهای اخیر در ارتباط با افراد نخبه، سلبریتی ها، نوع دوستان، و آنهایی که معمولا به عنوان افراد خیرخواه و خیر تصویر شده اند، به دست آمده است که نشان دهنده دست داشتن آنها در قاچاق انسان است. شاید این سطح از شهرت و ثروت، قیمتی داشته باشد؟

مثالهای زیادی است که می‌توانیم مطرح کنیم؛ از جمله چهره های برجسته ای در واتیکان، و اعضای خانواده های سلطنتی.

می‌توانید مثالهای متعددی را در یک مقاله ای که اخیرا راجع به جفری اپستاین نوشتم مطالعه کنید.

افرادی که در این حلقه ها وجود دارند در واقع دنیا را اداره می‌کنند و رسانه ها را در اختیار دارند و به این ترتیب ادراک انسانها در مورد خودشان را کنترل می‌کنند. اما مسائل در حال تغییر است و مردم درحال بیدار شدن هستند.

بایستی کاملا مراقب باشیم چراکه واضح است که فریب بسیار بزرگی در کار است. فقط نگاهی به واتیکان بیاندازید که مدتهاست شایعات دست داشتن آن در مناسک شیطانی و آزار کودکان جریان دارد و اکنون این دیگر یک راز نیست که آنها در چنین مسائلی دست دارند. اعضای متعددی به فعالیت های عجیب متهم شده اند از جمله جورج پل، یکی از بلند پایه ترین اعضای واتیکان که به آزار جنسی کودکان متهم شد. حتی چیزهایی که از درون واتیکان بیرون آمدند و مسائلی را فاش کردند، برای مثال هزاران قطعه استخوان که در زیر واتیکان یافته شدند، که این باور وجود دارد که این استخوان ها متعلق به ۱۲ بدن مختلف است. واتیکان در این مورد که این استخوانها متعلق به چه کسانی است اظهار نظر نکرده و یا در این رابطه که آن استخوان ها چگونه به آنجا منتقل شده اند.

همچنین این اتهام وجود دارد که کودکان کم سن و سال توسط اعضای پلیس واتیکان ربوده شده و در پارتی های سکس مورد استفاده قرار گرفته و سپس به قتل رسیده اند.

گابریله آمورت ادعا کرده است که مأمورین یک سفارت خارجیِ نام برده نشده در این فعالیت ها نقش داشته اند. آمورت یک کشیش کاتولیک ایتالیایی بود که جن گیر اسقف نشین رم نیز بود. او ادعا کرد که ده ها هزار جن گیری را در حدود بیش از شش دهه به عنوان کشیشی کاتولیک انجام داده است و چندبار به فعالیت های شیطانی و شیطان پرستی در داخل واتیکان اشاره کرده است. او همچنین ادعا کرده که دختران به طور مرتب توسط پلیس واتیکان و دیپلمات های خارجی ربوده می‌شوند. مجددا او ادعا کرده که از این دختران در پارتی های واتیکان استفاده می‌شود و همچنین برای جرایم جنسی دیگر:
https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/vaticancityandholysee/7416458/Chief-exorcist-says-Devil-is-in-Vatican.html

مالاکی مارتین کشیش کاتولیک ایرلندی و نویسنده ای برای کلیسای کاتولیک و همچنین استاد کتیبه شناسی واتیکان، یک فرد دیگر است که تلاش کرده است چنین فعالیت هایی را فاش کند:
https://www.collective-evolution.com/2018/01/25/multiple-catholic-priests-expose-the-practice-of-satanism-within-the-vatican/

مدتی پیش یک حلقه بزرگ پدوفیلی با ارتباطات مشخص با برادر پاپ بندیکت کشف شد و اخیرا کارلو ماریا ویگانو اسقف کاتولیک، افراد متعددی را در ارتباط با آزار جنسی کودکان دخیل دانسته است:
https://www.collective-evolution.com/2018/08/28/high-ranking-vatican-official-implicates-pope-francis-in-child-sexual-abuse/

من حتی نمی‌خواهم راجع به نمونه هایی مانند جفری اپستاین، نکسیوم، و خانواده های روسچیلد و راکفلر و نمونه های بیشمار دیگری که به طور واضحی درگیر قاچاق زنان و کودکان هستند صحبت کنم. در حقیقت نکسیوم متصل بود به چندین مؤسسه مراقبت از کودکان که از آن موقع به بعد بسته و تعطیل شدند. یعنی از زمان کشف این فعالیت ها.


می‌توانید با کلیک بر روی لینک نکسیوم مطالعه کنید. این لینک شما را به مقالاتی هدایت می‌کند که جزئیات بیشتری در این رابطه شرح داده اند:
https://collective-spark.xyz/?s=NXIVM+

کاملا صادقانه باید بگوییم که برخی از قدرتمندترین افراد روی سیاره و آنهایی که سیستم ها و نظامات را کنترل می‌کنند بایستی مدتها پیش مورد تحقیق و تفحص قرار می‌گرفتند. به همین دلیل است که بایستی مراقب باشیم. بسیاری از این افراد مانند پاپ و افراد دیگری در واتیکان مانند جورج پل به عنوان نخبگان و دانشمندان و بعنوان عالم به ما معرفی شده بودند تا مورد پرستش و ستایش عموم قرار گیرند و امر جنون آمیز این است که آنان مورد پرستش قرار می‌گیرند و میلیونها نفر از آنها بت می‌سازند و به همین دلیل قدرت فوق العاده زیادی در اختیار آنان قرار می‌گیرد که به این معنی است که بسیاری از افراد فکر می‌کنند که آنها نمی‌توانند کار اشتباهی انجام دهند. بنابراین هرگاه به انجام کار اشتباهی متهم شوند این اتهام به عنوان نظریه توطئه برچسب می‌خورد و خارج از رادار باقی می‌ماند. اما خوشبختانه این موضوع درحال تغییر است.

همچنین دادن قدرت خودتان به چهره ها، به معنی خارج کردن قدرت از دستان خودتان است. وقتی شما قدرت را به دیگران واگذار می‌کنید، ذهنتان را برای کنترل و سلطه آنان محیا می‌کنید. یعنی برای دریافت تأثیرات و نفوذ شخصی که از وی یک بت ساخته اید.

کسی که تبدیل به بت شده قادر است شستشوی مغزی شدیدی بر روی پرستندگانش انجام دهد.

اخیرا دولت هندوستان به دولتهای ایالتی اش دستور داد که تأسیسات مراقبت از کودکان تحت مدیریت “میسیونر های خیریه”، سازمانی کاتولیک که توسط مادر ترزا تأسیس شده بود را مورد تحقیق و تفحص قرار دهند. این دستور پس از بازداشت یک راهبه و یک کارمند که به قاچاق کودکان متهم شده بودند صادر شد.

آنطور که ان پی ار اشاره کرده است: در اوایل این ماه مقامات هندوستان یک پناهگاه زنان باردار و بی سرپرست متعلق به این انجمن در رنچی، شهری در ایالت شرقی جارکند را تعطیل کردند، یعنی پس از آنکه کشف شد چهار نوزاد فروخته شده بودند از جمله یک پسر شش ماهه که با قیمت ۵۰/۰۰۰ روپیه یعنی ۷۳۰ دلار فروخته شده بود. یک راهبه که به وی خواهر کنسیلیا گفته می‌شود و یک عضو کارکنان انجمن به نام آنیما ایندوار در ارتباط با این قاچاق دستگیر شده اند. بنا به گفته “تایمز او ایندیا” ایندوار به فروختن کودکان اعتراف کرده است.

شبکه ان دی تیوی هندوستان از یک منبع ناشناس پلیس نقل می‌کند که هر چهار کودک در طول سال گذشته به فروش رسیده اند، و این نخستین باری نیست که ما چنین اعمالی را از گروه هایی که خود را انسان دوست و خیّر می‌نامند می‌بینیم. همین مدتی پیش یک پنل سازمان ملل فعالیت های مجرمانه کلاه سفیدها (وایت هلمت) را گزارش کرد، از جمله سرقت ارگان های بدن و فعالیت های تروریستی پرچم کاذب (فالس فلگ). می‌توانید در این لینک راجع به این مسائل مطالعه کنید:
https://www.collective-evolution.com/2019/01/21/un-panel-discusses-white-helmets-criminal-activities-organ-theft-false-flag-terrorism/

تمامی خانه های مراقبت از کودکان که تحت مدیریت “میسیونرهای خیریه” بوده اند در سراسر کشور در حال حاضر تحت تحقیق و تفحص هستند.
آنچه باید برداشت کرد و آموخت: آنچه باید آموخت این است که تمام چهره هایی که شهرت و محبوبیت فوق العاده زیادی دارند و تبدیل به بت می‌شوند و توسط عموم مردم مورد ستایش و پرستش قرار می‌گیرند، بایستی در مورد آنها مراقب و هوشیار بود. هنگامی که جمعیت انسانها فردی را اینقدر بزرگ می‌کنند، قدرت خود را به آن فرد می‌دهند و خودشان را مهیای کنترل ذهن و دستکاری ذهن می‌سازند. در نهایت بله، افراد بزرگی وجود دارند، کسی چه می‌داند؟ شاید مادر ترزا هم یکی از آنها بوده باشد، اما مسأله این نیست، مسأله اصلی این است که بت ساختن از کسی و زندگی کردن بر اساس دکترین و اصولی که شخص دیگری ایجاد کرده است ما را از گوش کردن به صدای قلب خودمان باز می‌دارد.

منبع و مقاله کامل:

https://collective-spark.xyz/mother-teresas-order-has-been-caught-trafficking-babies-in-india/

About Admin

Check Also

کانال تلگرام عصر آکواریوس

خوانندگان وبسایت اتحاد نور می‌توانند جهت دسترسی به مقالات و توضیحات بیشتر، به کانال تلگرامی …

دیدگاهتان را بنویسید