دوشنبه , اردیبهشت ۳۱ ۱۴۰۳
Home / مقالات / در ارتباط با Lurker

در ارتباط با Lurker

«آنها همچنین اطلاع داده‌اند که ناهنجاری زیرکوانتومی حول سطح سیاره، محل اختفای یک موجود تاریک است که آخرین بازمانده از تاریکی چرخه کیهانی قبل است که در حالت (زیر)کوانتومی از بیگ‌بنگ جان سالم به در برده است. این موجود از طریق خورشید مرکزی کهکشان آندرومدا وارد این جهان شد، میلیون‌ها سال را در سیستم ستاره‌ای رجل‌الجبار گذراند و در سال ۱۹۹۶ به زمین تله‌پرت شد. این موجود همراه با ناهنجاری زیرکوانتومی، کاملا و تماما حذف خواهد شد. در حلقه‌های معینی این موجود the Lurker (کمین کننده) نامیده می‌شود.»
….
«ناهنجاری زیرکوانتومی آنقدرها که قبلا تصور می‌شد بی‌گناه نیست، و موجودیت Lurker چالش بزرگی است. اکنون اطلاعات بیشتری درباره Lurker در دسترس است. در چرخه کیهانی گذشته، برخی موجودات می‌خواستند در زمانی که جهان به درون یک تکینگی فرو می‌ریخت، از مخمصه جان سالم به در ببرند، و تنها راه ممکن برای بقا (به غیر از صعود) این بود که آگاهی را با نیرویی بسیار، به درون ناهنجاری زیرکوانتومی پروجکت کنند/بتابانند.

آن موجودات چرخه کیهانی قبلی، از یک فناوری بسیار پیشرفته و جریان انرژی‌های بسیار شدید برای هل دادن آگاهی خود به درون نافضای زیرکوانتومی استفاده کردند. از طریق این فرایند، آنها ترومای فوق‌العاده بزرگی را تجربه کردند، فردیت خود را از دست دادند، و به شکل یک کالبد زیرکوانتومی خشمگین، بی‌شکل، و کینه‌جو به نام Lurker ادغام شدند، همانطور که در این رمان‌های علمی تخیلی اشاره شده است:


https://www.amazon.com/Lords-Uncreation-Final-Architecture-3/dp/0316705926

http://reviewsbybarbsaffer.blogspot.com/2020/10/review-of-redemption-of-time-three-body.html

این موجود در بیشتر این چرخه کیهانی در نافضای زیرکوانتومی مخفی بود و فقط اخیرا در چند میلیون سال گذشته نیروهای تاریکی را به درون ناهنجاری و تحریف بیشتر و بیشتر کشاند. Lurker در طول تجاوز آرکانی ۱۹۹۶ کاملا آشکار شد تا تلاش کند فرایند صعود کیهانی و حذف نهایی شر را متوقف کند. از سال ۱۹۹۶، نوسانات کوانتومی فضازمان را به شکل غیرمستقیم از نافضای زیرکوانتومی مریض و بیمار می‌کند، که نیروهای نور پیوسته نافضای زیرکوانتومی را به وسیله فناوری میولنیر پاکسازی می‌کنند. Lurker در واقع زیرشکم جهان است که از طریق تومور/کیست قرنطینه زمین خشکانده می‌شود. بیوچیپ‌های فیزیکی جمعیت سطح در واقع پرتال‌های کوانتومی/زیرکوانتومی هستند که Lurker از طریق آنها در نوسانات کوانتومی ظاهر می‌شود.

فناوری میولنیر دائما بخش‌هایی از Lurker را از نافضای زیرکوانتومی به داخل نوسانات کوانتومی اعتلا می‌دهد، که اکثرا همدیگر را خنثی کرده و منحل و هیچ می‌شوند. آن نوساناتی که خودشان را از میان نمی‌برند به تولید مقادیر کوچکی از پلاسمای ناهنجار پروتون ادامه می‌دهند.»

کبرا

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید