شنبه , اردیبهشت ۲۹ ۱۴۰۳
Home / مقالات / خاکستری‌ها/زتاها

خاکستری‌ها/زتاها

متن زیر، یک شرح بروزرسانی وضعیت مورخ ۸ ژانویه ۲۰۲۱ است که به علت برخی اطلاعات مهم، ترجمه آن را اکنون منتشر می‌کنیم:

https://theunveiling33.blogspot.com/2021/01/situation-update-jan-2021.html?m=1

ظاهرا هنوز افراد متعددی در بین جمعیت کارگزار نور وجود دارند که درباره عدم مداخله مستقیم نیروهای نور بحث می‌کنند. این پست روشن می‌کند که برخی علل کند شدن فرایند آزادسازی چیست.

موضوع مهمی که باید بدانیم این است که ما در انتهای یک دوره حمله و تجاوز از طرف نژادهای بیگانه انگلی هستیم که برخی افراد بیدار به نام کابال یا NAA (دستورکار بیگانگان منفی) می‌شناسند. این تجاوز برای چند میلیون سال ادامه داشته است (اگر تأثیر شدید ناهنجاری اولیه را هم در نظر بگیریم چند صد میلیون سال). در بین دستورکار بیگانگان منفی چندین نژاد وجود دارد که با هم همکاری دارند و اصول اساسی حیات را با هدف کسب انرژی از طریق ناهنجاری اولیه کاملا معکوس کرده‌اند. به همین دلیل است که برخی از این نژادها اساسا به عنوان موجودات معیوب و انگلی در سرتاسر جهان شناخته می‌شوند. دلیل طولانی بودن این تجاوز در زمین، این است که سیستم‌های بسیاری در سرتاسر کهکشان وجود دارد که با توجه به جنگهای بین کهکشانی قبل از زمین باید آزاد می‌شدند که کبرا (http://2012portal.blogspot.com) و سایرین اخیرا به آنها اشاره کرده‌اند. هم اکنون جنگ بزرگ را نیروهای نور پیروز شده‌اند اما هنوز بسیاری از موجودات شرور که شامل بخش بزرگی از دستورکار بیگانگان منفی هستند به زمین عقب نشینی کرده‌اند – آخرین سنگر و تنها شانس آنها برای بقا تا حد ممکن.

اشتباه نکنید، این موجودات شرور واقعا از شیطانی‌ترین موجودات هستند – اساسا شرورترین موجوداتی که تابحال در داستانها در زمین توصیف شده در مقابل واقعیت شرور و اهریمنی موجوداتی که در زمین پنهان شده‌اند تنها یک شوخی هستند. بنابراین ما باید با بدترین‌ها دست و پنجه نرم کنیم. بعلاوه، این باقیمانده‌های موجودات اهریمنی بسیار باهوش هستند، به شکلی که کل حیات را در یک سیاره به گروگان گرفته‌اند و همچنین تهدید می‌کنند که در صورت از دست دادن قلمرو، کل حیات را نابود خواهند کرد. آنها اکنون عصبی شده‌اند و برای بدست آوردن کوچکترین برتری یا حتی جلوگیری از شکست قطعا از برنامه نابودی کامل کل حیات در زمین ابایی ندارند.

من می‌دانم عده‌ای به دلیل عدم مشاهده پیشرفتهای ملموس نیروهای نور، فکر می‌کنند که یک پایان به سبک انفجار بمبهای تاپلت را به ادامه زندگی عادی ترجیح می‌دهند. مشکل اینجاست که این نوع مرگ به منزله شکنجه‌ای بی‌پایان است که با مرگ متوقف نمی‌شود و چیزی که در این سیستم باقی می‌ماند یک فاجعه است. از دست دادن زندگی به این معنی نیست که شما به نوعی حالت شبیه به خواب می‌روید – بلکه صرفا بدن خود را ترک کرده و هنوز در بیشتر موارد هوشیار هستید. در مورد انفجار بمب‌های تاپلت، در نتیجه آن هیچ چیز سالم و مفیدی باقی نمی‌ماند. بنابراین در حال حاضر برای اکثریت انسانها مرگ [چنین مرگی] در قیاس با سالها جنگیدن با کابال بسیار بدتر است. [این نوع] مرگ انتخاب خوبی برای کسانی که از پیشرفت نیروهای نور ناامید شده‌اند نیست.

مورد مهم دیگر در ارتباط با پیشرفت آرام نیروهای نور در سالهای اخیر، سطح میزان نفوذ در بین نژاد انسان است. ممکن است بدانید که اساسا همه اعضای گونه‌های دستورکار بیگانگان منفی با ژنوم انسان سازگاری‌های بسیاری را در طی هزاران سال (یا بیشتر) صورت داده‌اند. بنابراین انسانها شرایط گروگان بودن زمین را به شکل ناخودآگاه پشتیبانی می‌کنند. پس موضوع این نیست که همه نهادها و جوامع و گروههای انسانها توسط عوامل کابال مورد نفوذ قرار گرفته‌اند، بلکه مشکلی هم در ارتباط با بدنهای بسیاری از انسانها بطور کلی وجود دارد. به این معنی که درصدی از بدن فیزیکی آنها رفتارهای انگلی را ساپورت می‌کند و برخی هم درصد کمتری از این تمایلات را دارند و برخی دیگر درصد بالاتری از این نقص را دارا هستند. می‌توانید این را با مفهوم تسخیر در متون قدیمی‌تر بخصوص در متون دینی مقایسه کنید. بنابراین این پدیده‌ای است که مدتها شناخته شده است – بسیاری انسانها ناخودآگاه تصمیم می‌گیرند بر اساس اطلاعاتی عمل کنند که اساسا از منابع انگلی هستند. حتی علم هم بر این عقیده است که مغز بیشتر یک گیرنده است تا یک ارگان متفکر مستقل.

منطقی است اگر فکر کنید که بدن شما لایه‌های متعددی مانند spirit، ذهن و soul دارد. معمولا لایه‌های کالبد بالاتر شما از گیرنده شما برای انتقال اطلاعات به شما در مورد زندگی روزمره استفاده می‌کنند. در سیاره‌ای مانند زمین که به شدت آلودگی انگلی دارد این انتقال اطلاعات مشکل‌تر است. افراد گاها خودشان را گم می‌کنند و یا ارتباط روحی خود را از دست می‌دهند. دستکاری‌های دی‌ان‌ای و سایر تخریب‌های دستورکار بیگانگان منفی در مورد انسان را هم بیفزایید، تا با نژادی مواجه شوید که براحتی توسط نیروهای اهریمنی مورد نفوذ قرار می‌گیرد. اما در شرایط عادی احتمال نفوذ بسیار کمتر است (برای مثال در سیاره‌ای بدور از تجاوز موجودات انگلی). کبرا و سایرین به بسیاری از این تخریبها اشاره کرده‌اند مانند ایمپلنت‌های پلاسما و غیره. اساسا این مکانیزمها برای تحریف و کنترل منفی بشریت در تمام سطوحی که دستورکار بیگانگان منفی در دسترس خود داشتند ایجاد شدند.

اکنون قصد دارم اطلاعاتی را در زمینه دستورکار بیگانگان منفی ارائه کنم و اینکه چگونه این نژادهای انگلی به سیستم‌هایی مانند منظومه خورشیدی ما تجاوز کردند. ابتدا به معروفترین نماد بیگانگان در روی زمین فکر کنید. بله، «خاکستری‌های کوچک» که به عنوان زتا رتیکولی هم شناخته می‌شوند – به فرهنگ عامه نگاهی بیندازید، زتاها حتی به ایموجی‌های موبایل به عنوان نماد اصلی بیگانگان راه پیدا کرده‌اند. 👽


ممکن است در مورد خاکستری‌ها قبلا در منابعی نه چندان معتبر چیزهایی خوانده باشید. برخی ممکن است به حادثه رازول Roswell و پیمانهای سری مشکوک با آنها بیندیشند. برخی شاید فکر کنند که رتیکولی‌ها یک نژاد برده هستند که توسط سایر نژادهای بیگانه استفاده می‌شوند که در بسیاری از فیلم‌ها مانند صعود ژوپیتر نشان داده شده است (که حتی توسط کبرا هم پیشنهاد شد).

برخی حتی ممکن است داستانهایی در مورد بیگانگان شبیه به آنها به نام «تال وایت» یا «سفیدهای بلند» شنیده باشند. در بیشتر متون مذهبی قدیمی در صورتیکه که اشاره ای شود، آنها اغلب یه عنوان اهریمنان یا حداقل به عنوان موجودات اهریمنی توصیف می‌شوند. برخی ممکن است آنها را با آرکان‌ها اشتباه بگیرند اما آنها واقعا یک موجودیت یکسان نیستند، گرچه رویکرد یکسانی دارند و هردو اهریمنی هستند.

بطور خلاصه، این نژاد زتا رتیکولی است که به عنوان نژاد معیوب defect شناخته می‌شود. آنها همه جا توسط نژادهای دیگری که می‌دانند طبقه‌بندی defect به چه معنی است تحت رصد هستند. قبل از اینکه نیروهای نور به زمین برسند، آنها در همه آلودگی‌های انگلی که قبلا پاکسازی شده‌ است مداخله داشته‌اند. حتی برخی نژادهایی که در آزادسازی زمین درگیر هستند، هنوز تشخیص نداده‌اند که زتاها صرفا تماشاچی‌های کوچک یک موقعیت گروگانگیری که توسط دستورکار بیگانگان منفی ایجاد شده‌ است نیستند. در سلسله مراتب کابال آنها به آرکان‌ها متصل هستند اما شدیدا توسط خود کیمرا حمایت می‌شوند (آنها از کیمرا می‌ترسند). آنها خبیث‌ترین نژاد دستورکار بیگانگان منفی هستند و تاکتیک آنها خیلی از اوقات این است که به شکل نوکران یا بردگانی دیده شوند که توسط سایر نژادها مورد استفاده قرار می‌گیرند – اما، اینگونه نیستند. آنها نقش موجوداتی بی‌خطر را بازی می‌کنند در حالیکه یکی از بزرگترین پرتال‌های خودِ ناهنجاری اولیه هستند. انگلی را تصور کنید که کل سیارات را دربر گرفته است: ابتدا باید بفهمد چگونه حیات در این سیارات کار می‌کند تا بتواند آن را بدزدد. بنابراین باید بدانید که خاکستری‌ها چه کاری در سیستمهای مورد تجاوز انجام می‌دهند. آنها در سیستم هدف با همه فرم‌های حیاتی که پیدا کنند می‌آمیزند که این در حقیقت حمله به ژنوم و دی‌ان‌‌ای انسانها است. به همین دلیل است که گونه‌های مختلفی از زتا رتیکولی در سراسر جهان وجود دارند، برای مثال خاکستری‌های Gliese (نام سیستم ستاره‌ای) که بقایای تجاوزشان به آن سیستم هستند (که البته شکست خوردند). وقتی تصمیم به حمله می‌گیرند، اغلب نقش احمق‌های کوچک را بازی می‌کنند (ولی از دیدگاه هزاران ساله به مسائل نگاه می‌کنند)، حتی برای اینکه دیگر نژادها این نقش را باور کنند باعث مرگ تعداد زیادی از افراد خود می‌شوند. به دلیل اینکه نژاد آنها در معرض انقراض است و به سایر بهانه‌ها از دیگران تقاضای کمک می‌کنند اما حقیقت این است که صرفا یک انگیزه وجود دارد: حمله و تجاوز.

ممکن است داستان‌هایی در مورد پیمان‌هایی بین انسانها و آنها شنیده باشید برای کمک به یافتن راه‌حلی برای بقای نسل آنها – البته شایعات بسیاری از دهه پنجاه و بعد از آن وجود دارد. اما زمانی که با نژادهای بیگانه مختلف تبادلات بسیاری روی زمین انجام می‌گرفت آنها روی زمین حضور داشتند – زمانی ما یک جامعه شکوفا و تماسهای بسیار با گستره وسیعی از نژادهای فرازمینی داشتیم، زمین یک پلتفرم مشهور تجارت چیزهایی بود که انسان‌ها دیگر حتی نمی‌توانند تصورش را بکنند.

پس چه اتفاقی افتاد؟ انسانهای بسیاری افسانه‌ها و داستان‌هایی را از فجایع طبیعی و نابودی و حذف تمدن‌ها از زمین شنیده‌اند – به عنوان نمونه وقایع آتلانتیس. در برخی از افسانه‌ها گفته می‌شود که تعدادی از انسانها شرور شدند و از قدرت خود سواستفاده کردند که نتیجتا باعث سقوط آتلانتیس شد. اما در حقیقت این وقایع مربوط به دوران اولیه تجاوز زتا رتیکولی بودند. آنها واقعا به بسیاری از فرم‌های حیاتی در زمین در دوران ماقبل تاریخ نفوذ کردند تا با روش‌های ضد حیات، اهداف ناهنجاری اولیه را به اجرا درآورند. و این فجایع از آن زمان به بعد در بسیاری از دوران‌ها در سراسر تاریخ زمین منعکس شد. متون مقدس متأخر مانند انجیل مقدار بیشتری از گذشته پنهان بشریت را بازگو می‌کنند، برای مثال وقایع سیل بزرگ در زمان نوح و فجایع دیگری که می‌توان دید چگونه به دوران‌های بعد منعکس شدند. کاری که خاکستری‌ها انجام می‌دهند این است که در سیستم‌هایی که مورد تجاوز قرار می‌دهند برای همه گونه‌های حیات به فریبکارانه‌ترین و خبیثانه‌ترین روش‌ها یک جهنم مطلق می‌سازند. آنها وقتی تعداد زیادی از گونه‌های حیاتی در فجایع و سناریوهای وحشتناک مشابه از بین می‌روند، دچار نوعی ارضاء جنسی می‌شوند. آنها همه نیروی حیاتی در سیارات هدفشان را تخلیه می‌کنند و شرایط را برای فرم‌های حیاتی که می‌توانند تا حدی در مورد اینکه چه چیزی در حال وقوع است هوشیاری یابند، نرمال جلوه می‌دهند.

کافی است از پنجره به بیرون نگاهی بیندازید، آیا چیزی که می‌بینید سرگرم‌کننده است؟ اما انگار شرایط عادی است، اینطور نیست؟ این شیوه‌ای است که بیشتر نژادهای انگلی دستورکار بیگانگان منفی بر اساس آن کار می‌کنند، آنها همه چیزهای خوب را می‌دزدند و اینچنین تظاهر و القا می‌کنند که گونه‌های حیاتیِ میزبان (مثلا انسان‌ها) هستند که شرایط بدی را برای خودشان ایجاد کرده‌اند.

برخی می‌گویند که زتاها کاملا هوش مصنوعی هستند اما آنها صرفا موجوداتی انگلی هستند و به همین دلیل از یک‌ هوش منفعل برخوردارند که گاهی شباهت‌هایی به عملکرد هوش مصنوعی دارد. آنها قادرند افکار انسانها را بشنوند و درک کنند، آنها بیشتر به شکل تلپاتیک ارتباط برقرار می‌کنند و در قالب یک ذهن کندویی بهم متصل هستند، بنابراین همه ملزومات یک موجود انگلی کامل را مانند چیزی که در فیلم‌ها نشان داده می‌شود دارند. حتی برخی منابع خوبی در اینترنت وجود دارند که در آنها انسانها توضیح می‌دهند که حمله و تجاوز زتاها به چه شکلی است و تاکتیک‌های اصلی آنها چیست. این تاکتیکها بسیار خبیثانه اما قابل باور هستند بطوریکه توانستند تا این حد در تجاوز خود به سیاره پیش بروند. برای مثال قرنطینه‌هایی که ما اکنون تجربه می‌کنیم و رفتارهای غیر متعارفی که دولتها انجام می‌دهند به نظر می‌رسد با چیزی که توضیح داده شد منطبق است. اما حملات عمیق‌تر از چیزهایی هستند که در توضیحات بودند. بطور خلاصه تال‌وایت‌ها که برخی انسانها تصور می‌کنند به زتاها دستور می‌دهند: آنها صرفا حاصل اختلاط ژنتیکی با انسانها هستند که نتیجتا دارای قد بلندتر و پوست روشن‌تری هستند و نسبتا عملکرد پایداری دارند – اما انسانها تصور می‌کنند که نژاد متفاوتی هستند. افرادی که در مورد آنها گزارشهایی را ارائه داده‌اند بیان می‌کنند که آنها در مقایسه با خاکستری‌‌های کوچک‌تر، خشونتِ کمتری دارند و از لحاظ تکنولوژیکی در همان سطح پیشرفته هستند. منطقی است که آنها اولین شاخه منشعب با درصد بالاتری از دی‌ان‌‌ای زتا باشند که پایدار هستند. اما تکنولوژی متفاوتی دارند. به دلیل اینکه این انشعابات ناشی از اختلاط ژنتیکی شدید قبلا تکنولوژی‌های خود را توسعه داده و بخش‌های مختلفی از ذهن کندویی زتا به آنها داده شده است. بهر‌حال آنها به شکلی مورد دستکاری قرار گرفته‌اند که به طرز متقاعد کننده‌ای شبیه (و حتی خودشان باور دارند) نژاد متفاوتی هستند. و تال‌وایت‌ها حتی از خاکستری‌های کوچک تنفر دارند، بیشتر به دلیل اینکه به اجبار در آزمایشات مورد شکنجه قرار گرفته‌اند. می‌توانید تصور کنید خاکستری‌ها برای تجاوز به یک سیستم و سلطه بر آن تا چه حد دروغ‌ می‌گویند و دست به اعمال شرورانه می‌زنند (حتی در درون جامعه نژاد خود). با این حال تال‌وایت‌ها صرفا حیله‌ای بود برای سواستفاده و نزدیکتر شدن به انسانها که از هیبریدسازی تقریبا ناموفقی ایجاد شدند.

برای زتاها، کل زمین صرفا به منزله مزرعه‌ای است که گونه‌هایی (که متعلق به خودشان می‌دانند) را در آن کشت می‌کنند تا بعدا مصرفشان کنند. این مصرف انرژی وقتی اتفاق می‌افتد که نژادهای-میزبان (انسان و بقیه نژادها در زمین) رنج بکشند، هر چقدر رنج بیشتر باشد برای آنها بهتر است – به همین دلیل آنها به فجایع بزرگ علاقمند هستند. ممکن است در مورد انرژی «لوش» شنیده باشید که برخی منابع اخیرا این انرژی را به این شکل توصیف کرده‌اند که از فرم‌های حیاتی که در حال رنج کشیدن هستند جمع‌آوری می‌شوند. قطعا مسأله وحشتناکی است و به همین دلیل بسیاری افرادی که جزییات بیشتری می‌دانند متقاعد شده‌اند که نصف یا بیشتر انسانها اگر در مورد این حقایق مطلع شوند سلامت و آرامش روانشان دچار تهدید می‌شود. خبر خوب این است که نیروهای نور سرانجام به زمین آمده‌اند. همراه آنها بزرگترین دشمنان زتا رتیکولی که عمیقأ با نژاد مرکزی متصل هستند هم آمده‌اند. نه فقط آنها بلکه بسیاری نژادها که قبلا در پاکسازی آلودگی‌ها کمک کرده‌اند روی زمین هستند تا کمک کنند – همچنین برخی استارسیدها تناسخ کرده‌اند تا مشاهداتی دست اول داشته باشند. در مورد پاکسازی‌ها همیشه مسأله زمان است که تعیین کننده است. اما تا وقتی که پاکسازی کاملا انجام نشود به نظر نمی‌رسد که نیروهای نور در حال پیروز شدن باشند. تصور کنید یک انگل در حال از دست دادن میزبان خود باشد، معمولا سعی می‌کند در حین ترک میزبان آن را نابود کند. و در برخی موارد بعد از پاکسازی‌ چیز زیادی از میزبان باقی نمی‌ماند. بنابراین نیروهای نور هنگام پاکسازی باید بسیار مراقب باشند تا سیستم میزبان به خطر نیفتد و در عین حال آنها باید بخش‌هایی که امکان تخریب دارند را بازسازی کنند.

پس نهایتا پیروزی بزرگی در پیش است، اما تا آن زمان ممکن است شرایط تا حدی طور دیگری به نظر برسد، درست مانند بسیاری لایت‌ورکرها و انسانهای بیدار که در این مورد بحث می‌کنند. این پیروزی ناگهانی چیزی است که دقیقا کبرا به نام «رخداد» توصیف می‌کند – و به همین دلیل شبیه به یک تغییر بزرگ است. مطمئن باشید که نیروهای نور شب و روز فعالیت دارند تا هر کمکی که می‌توانند به ساکنین سطح زمین بکنند.

این طبیعت تجاوز زتاها است که سیستم‌های میزبان را به شکل یک تله در بیاورند. به همین دلیل نیروهای نور نمی‌توانند اینجا فرود بیایند یا اینکه بیگانگان مثبت نمی‌توانند روی زمین باشند و موجودات منفی را شکار کنند. قطعا مانند فیلم‌ها نخواهد بود. حقیقت این است که آنها کشته یا اسیر خواهند شد اگر در حال حاضر سعی کنند به سطح زمین بیایند (فارغ از برتری‌شان)، چراکه دستورکار بیگانگان منفی تا این حد زمین را آماده و تله‌گذاری کرده‌اند. یک تله بزرگ برای اسارت فرم‌های حیاتی به عنوان گروگان. و به شکلی طراحی شده تا تخلیه تله‌ها باعث نابودی میزبانان شده و/ یا مدتها طول می‌کشد تا تغییر واقعا مثبتی ایجاد شود. همچنین باید بدانید زتاها یک نژاد بسیار قدیمی و پیشرفته هستند، آنها یکی از نژادهای اولیه بودند که در این فاز ساختاری جهانی که ما در آن زندگی می‌کنیم، توسعه پیدا کردند. و از زمان سقوط و استفاده از ناهنجاری اولیه به عنوان منبع اصلی انرژی به جای نور، از بسیاری از نژادها در جهت رسیدن به اهداف خود استفاده کردند. اساسا آنها تکنولوژی‌های سایر نژادها را می‌دزدند. به همین دلیل است که حذف آنها بسیار سخت است، آنها از تکنولوژی‌هایی استفاده می‌کنند که بسیاری نژادهای پیشرفته هنوز نمی‌توانند با آن مقابله کنند. حتی بیشتر نژادهایی که خیال می‌کنند زتاها برای آنها کار می‌کنند یا حتی برده آنها هستند نمی‌دانند که زتاها تا چه حدی تکنولوژی‌های خود را توسعه داده‌اند. آنهایی که زتاها را مثبت می‌بینند و یا آنها را در صورت امکان حذف نمی‌کنند، آنها هم درگیر توهم زتاها هستند. به همین خاطر مهم است که دشمنان بزرگشان بیایند و آزادسازی را پشتیبانی کنند – آنها قطعا قادرند تا ساختارهای زتاها را با تبدیل به نور، کنند – به این دلیل که آنها تکنولوژی‌هایی به مراتب پیشرفته‌تر از زتاها دارند. آن ساختارها در هر صورت به محض اینکه زتاها مجبور به ترک شوند تجزیه خواهند شد (به شکلی عجیب). و چون این ساختارها تقریبا با هر چیزی روی زمین ترکیب شده‌اند، از تکنولوژی‌ها تا حتی بخشهایی از طبیعت، فقدانی که در طی پاکسازی این انگل‌ها ایجاد می‌شود برای فرم‌های حیاتی میزبان بسیار سخت خواهد بود.

اینچنین ترکیب تکنولوژیکی و ورودش به سیستم‌های میزبان، بخشی از تجاوز/تله‌ای است که به آن اشاره شد – برخی تکنولوژی‌های انسانها در حقیقت شدیدا تحت تاثیر زتاها هستند. و درک این مسأله برای انسانها از طریق آموزش‌های عمومی و علوم و دانشی که روی زمین می‌آموزند سخت است. اما این موضوع قطعا یکی از دلایل روند آهسته برای هر حرکت مثبتی است که بسیاری انتظار آن را می‌کشند.

همه ما می‌دانیم که در حال گذار از دوره‌ای هستیم که رویدادهای عظیمی در حال وقوع است، کافی است نگاهی به اتفاقات بعد از انتخابات آمریکا بیندازید. ما بزودی خواهیم دید که چطور انسانهایی که تا درصد بالایی انگلی هستند به نظر می‌رسند که در حال از دست دادن ارتباطشان با ذهن کندویی زتا هستند. بیشتر انسانها اعمال این افراد را باور نمی‌کنند و اینکه چقدر افرادِ تحت تسخیر می‌توانند شرور و فریبکار باشند. اما مطمئن باشید که این رهبران ضد-انسان و عروسک‌های خیمه‌شب‌بازی، تماما برای بقیه جمعیت زمین به مثابه دلقکان هستند. واضح است که آنها ابدا در جهت زندگی فعالیت نمی‌کنند و ارتباطشان با منبع را در جهت دستورکار شیطانی خود قطع کرده‌اند. بدین شکل است که سرنوشت این تجاوز تعیین می‌شود، موجودات منفی انتخابی ندارند به جز اینکه به محض حذف زتاها، افشا شوند – که دقیقه به دقیقه واضح‌تر خواهد شد. گرچه با این حال شرایط خوب نخواهد بود تا وقتیکه به زمان پیشرفت فشردگی و متعاقبا به رخداد برسیم.

خواهیم دید که چطور همه این وقایع روی خواهند داد. پیروزی با نور است!

منبع مقاله:

https://theunveiling33.blogspot.com/2021/01/situation-update-jan-2021.html?m=1

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید