شنبه , اردیبهشت ۲۹ ۱۴۰۳
Home / مقالات / حفاظت

حفاظت

۱۹ ژانویه ۲۰۱۵
اگر چه بخش بزرگی از شبکه اسکالار پلاسما پس از باز شدن پرتال IS:IS پاکسازی شده است، اما بخش بزرگی هنوز باقی مانده است. فاز «پیشرفت» breakthrough فقط به معنای رنگین کمان ها و شهاب های زیبا نیست، ما در میانه جنگی سری میان نیروهای نور و تاریکی هستیم. 


بنابراین، بسیار مهم است که مردم از وجود شبکه اسکالار پلاسما و اثراتش مطلع باشند، و نیز از تسلیحات انرژی دیگر که کابال تحت هدایت گروه کیمرا استفاده می کند تا آگاهی انسانها را سرکوب کند و از ورود نور جلوگیری کنند.


یک مقاله نسبتا خوب در این رابطه:
https://jhaines6.wordpress.com/2015/01/18/think-bigger-look-deeper-part-two-by-bradley-loves


رخداد تا زمانی که شبکه اسکالار پلاسما پاکسازی و حذف نشود، روی نمی دهد. 
کارگزارن نور و مبارزان نور زیادی هدف و آماج تسلیحات دایرکت انرژی هستند چرا که آنها خطر امنیتی شماره یک برای سیاره زندان بردگان و کنترل کنندگانش هستند. 


نخستین دستورالعمل برای حفاظت از افراد تحت حمله این است که در تمام فعالیتهای روزانه تلاش کنند تعادل و هارمونی را حفظ کنند. این یعنی تسلط بر مهارت های زمان و مدیریت قطبیت ها و آموختن اینکه چه وقت بگوییم بله و چه وقت بگوییم نه، و اینکه همه عناصر، موقعیت ها و افراد سمی را از زندگی تان پاکسازی کنید. همچنین خوب است که روزانه قدری زمان آرام در طبیعت و/یا مدیتیشن داشته باشیم تا با خویشتن بالاتر مجددا ارتباط پیدا کنیم.


منابع دراگون، یک پروتکل حفاظت مدیتیشن قدرتمند ارائه داده اند. پیشنهاد می شود روزانه یک یا چند بار از این پروتکل استفاده کنید و این سپر محافظتی را در طول فاز پیشروی breakthrough داشته باشید تا فرکانس ارتعاشی نور را حفظ کنید. 

https://prepareforchange.net/2015/11/01/protection/

بدنتان، احساسات، و ذهنتان را با تمرکز بر نفس های خود یا با هر روشی که راحت ترید آرام کنید. 
یک ورتکس نور سفید درخشان را تصور کنید که از چاکرای ستاره روح به سمت پایین و با چرخش ساعتگرد در سراسر بدنتان جریان پیدا می کند، و میادین انرژی کالبدهای فیزیکی، پلاسماتیک، اتریک، احساسی و ذهنی تان را پاکسازی می کند. این ورتکس را با اتصال به منبع نور کیهانی حفظ کنید و آن را برنامه دهی کنید تا همه کالبدهای شما را پاک نگه دارد. 


یک حفاظ آینه ای تخم مرغی شکل نیمه نفوذ پذیر اطراف میدان اوریک کالبدهای فیزیکی، پلاسماتیک، اتریک، اختری، و ذهنی تان تصور کنید. این حفاظ آینه ای به تمام انرژیهای مثبت اجازه ورود به میدان انرژی شما را می دهد، اما همه انرژی های منفی را منعکس و دفع می کند و به سمت منبع (فرستنده انرژی) باز می گرداند. این حفاظ آینه ای را برنامه بدهید تا هر زمانی که انرژی منفی به سمت شما هدایت شد، به شما هشدار دهد، و آن انرژی را به سوی فرستنده منعکس کند.


چنانچه شما تحت حملات پلاسما/اسکالار سنگین قرار گرفته اید، آنچه «وسیله آتش بنفش» خوانده می شود می تواند به شما کمک کند. با بهره گیری از چوب جادوی میدان اوریک خود پلاسمای منفی تولید شده توسط حملات اسکالار را پاکسازی کنید:
http://altered-states.net/barry/newsletter510


وسیله آتش بنفش/دارسونوال یک کویل تسلا است که یک میدان پلاسمای مثبت ایجاد می کند و پلاسمای منفی تولیدشده توسط حملات امواج اسکالار را تغییر می دهد. 


یک عنصر سرنوشت ساز دیگر در این جنگ سری این است که تا آنجا که امکانش هست افراد بیشتری را از تاریکی خارج کنید و وارد نور کنید. اعضای بسیاری از رده های متوسط کابال هستند که اعمال سیاه انجام می دهند تنها به این خاطر که مجبورند، و یا هیچ گزینه دیگری نمی بینند، زیرا تحت فشارهای مالی، روانی و فیزیکی و یا کنترل ذهن هستند. نمایندگان کنگره که رشوه گرفته اند، فراماسونهای گمراه رده بالا، رؤسای حریص شرکتها، خلبانانی که اپراتور پهپادهای قاتل هستند، سربازانی که ماشه را می چکانند، پرسنلی که تسلیحات دایرکت انرژی را کنترل و هدایت می کنند، تندروهای مذهبی که آسیب ها و تروماهایشان را بر سر شهروندان بی گناه تخلیه می کنند. 


این پیام کد شده از طرف منبع مشخصی است که مایل است ناشناس بماند، پیامی برای آن دسته از رده متوسط ها: 
«سنگ سرطاق هرم برداشته شد. چشم جهان بین به اجبار بسته شده است، و دیگر شما را نمی بیند. می توانید با امنیت به سوی نور عشق بازگردید. Tubal Cain»

https://prepareforchange.net/2015/11/01/protection/

منابع دراگون یک مدیتیشن ارائه داده اند برای وارد کردن نور به روح اینگونه افراد و بسیاری از آنان، به نور وارد خواهند شد، و به این ترتیب بطور کارآمدی پایگاه قدرت کابال تضعیف می شود: 
بدن، احساسات، و ذهنتان را با تمرکز بر نفس های خود و یا به هر روشی که راحت تر هستید، به حالت آرام برسانید. 


یک ورتکس نور سفید درخشان را تصور کنید که از چاکرای ستاره روح همه افراد رده متوسط کابال وارد میادین انرژی شان و شخصیتهایشان شده، و چشم آنان را به واقعیت نور باز می کند، و هدایتشان می کند تا از کابال کناره بگیرند، و به آنان قدرت می دهد تا خودشان را از بند تاریکی برهانند. 


همه آن رده-متوسطان کابال را تصور کنید که به شبکه نور سیاره ای ملحق می شوند، و تسلیحات تخریب و فریب گسترده را کنار می گذارند، و می آموزند که همکاری کنند و به جامعه انسانها، به نحوی سازنده ملحق شوند.
یکی از بزرگترین گرفتگی های روانشناختی کابال، عقده خودکم بینی آنان است که تلاش دارند با تفاخر به «خط های خونی» و تبارشان این عقده حقارت را پنهان سازند. حقیقت تلخ این است که خط های خون کابال خزری از انسان بدوی، ابتدایی و کم هوش تر نئاندرتال نشأت گرفته اند، در حالیکه توده های انسان ها از انسان پیشرفته تر و تکامل یافته تر، متعادل تر و باهوش تر کرومگنون نشأت گرفته اند:
http://www.democratic-republicans.us/neanderthals-and-semites


لطفا بدانید که اگر چه مقاله لینک بالا به لحاظ ایدئولوژیک متعصب است، اما بیشتر واقعیت های عینی علمی داخل آن مستند هستند. فقط هنگام مطالعه مقاله، به جای سامیان/یهودیان، واژه «خزریان» را وارد کنید.


حرکت مقاومت خطاب به هسته سخت کابال چند هشدار صادر کرده است مبنی بر اینکه بایستی حملات به مبارزان نور و نیز کارگزاران نور با تسلیحات دایرکت انرژی اسکالار را متوقف کنند. از آنجا که این هشدارها شنیده نشدند، مقاومت پروتکل های «رهاسازی سگ ها» را کلید زده است. این امر به این معنی است که آنها (مقاومت) از این پس افرادی و گروه هایی را که مایلند اعضای کابال را تحت اراده آزاد خود و با ابتکار عمل خودشان حذف کنند، باز نمی دارند. 


این موضوع یعنی اینکه سطح زمین ناگهان برای اعضای هسته ای کابال کاملا ناامن شده است. بهمین دلیل هم دونالد رامسفلد خانه اش را فروخت و به نیو مکزیکو گریخت: 
http://www.noodls.com/view/2448F46606DA1A61429CDD4439C188A8E6C52262?4722xxx1420968910


جو بایدن قبلا طعم این شرایط جدید را چشیده است: 
http://starshipearththebigpicture.com/2015/01/18/interesting-coincidences


حرکت مقاومت اطلاع داده است که در صورتی که حملات تسلیحات دایرکت انرژی متوقف نشوند، می توانند پروتکل های بازداشت سریع چهار ناپاک را کلید بزنند: دیک چنی، دونالد رامسفلد، جورج بوش پدر، و هنری کیسینجر. 


چنانچه این پروتکل ها کلید زده شوند، اثری شدید و بی ثبات کننده بر موقعیت ژئوپولیتیک سیاره خواهد داشت، و اگر چه منجر به شتاب گرفتن «رخداد» خواهند شد، اما فرایند گذار بسیار آشفته تر و خشن تر خواهد بود. مقاومت به خوبی از ارتباطات چهار ناپاک با گروه کیمرا مطلع هستند. مقاومت امیدوار است عقلانیت پیروز شود و هنوز می توان از اقدامات افراطی خودداری کرد.


خبر مثبت تر اینکه RR6 دو روز دیگر فعالسازی می شود، و در طول این فعالسازی، دنباله پلاسمای شهاب لاوجوی از خوشه پروین عبور می کند که از زمین رؤیت می شود. این رویداد کیهانی موج مثبتی از انرژی مثبت به سمت تونل های پلاسمای ست Set که اطراف سطح این سیاره وجود دارند خواهد فرستاد، و فعالساز تحول و تغییر آنان خواهد بود. به طور خلاصه و مفید، در هفته آینده می توانیم منتظر فعالیتهای بسیاری از جانب نیروهای نور باشیم. 

https://prepareforchange.net/2015/11/01/protection/

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید