دوشنبه , اردیبهشت ۳۱ ۱۴۰۳
Home / مقالات / توصیفی از کابال: بیگانگان خزنده و مجمع ۱۳ خانواده اشرافی

توصیفی از کابال: بیگانگان خزنده و مجمع ۱۳ خانواده اشرافی


 توصیفی از کابال: بیگانگان خزنده و مجمع ۱۳ خانواده اشرافی_ ۲۵ ژوئن ۲۰۱۷.
این مقاله جالبی در بلاگ سکون در طوفان است و  توضیحات کاملی را درباره دلیل وقایع جهان ما ارائه میدهد. بنابراین آن را ذخیره کنید (نوشته شده در سال 2014) هرم سلسله مراتبی موجود در مقاله را گسترش دهید، و در آینده آن را با کسانی که هنوز ناآگاه هستند به اشتراک بگذارید…


به عنوان یک پژوهشگر قدرت های پنهان، ایلومیناتی و کابال، پست زیر شامل بسیاری از داده های کلیدی است، یک مطالعه مفید برای مبتدیان و جویندگان عمیق حقیقت: 


من فقط مصاحبه با مارک پاسیو و جی پارکر را گوش دادم، جاییکه جی در مورد بزرگ شدنش در یک خانواده شیطانی بحث می کند و او به عنوان برده 13 خانواده حاکم از آن یاد میکند. 


پارکر افشا میکند که اسطوره های  ایلومیناتی به 20 هزار سال پیش به زمان نفوذ خزندگان آنوناکی برمیگردد که خانواده های حاکم خط های خونی را برای رسیدن به عصر مدرن حفظ کرده اند. درستی و صحت این ادعا را نمی توانم تایید کنم اما بسیاری از ارتباطات  جالب توجه در مقاله حاضر ارائه داده شده است. 


منبع: شبکه جهانی حقیقت برگزیده هایی از خون آبی، خون واقعی: آفرینش و نبرد.


 رهبر ایلومیناتی های زمین Pindar  “پیندار” نامیده می شود. پیندار عضو یکی از 13 خانواده حاکم ایلومیناتی است و همیشه از بین مردان انتخاب می شود. عنوان پیندار در واقع شکل مخفف Pinnacle of the Draco  که با  Penis of the Dragon هم شناخته می شود.

از نظر نمادین این نشان دهنده اوج قدرت، کنترل، آفرینش، نفوذ‌، گسترش، تهاجم و ترس است. دارنده این مقام به رهبر خزندگان اصیل در زمین داخلی گزارش می دهد. 


اخیرا گزارش هایی مبنی بر اینکه Marquis de Libeaux پیندار است، وجود دارد اما این اطلاعات اشتباه است. پیندار فعلی واقعی سرپرست خانواده روسچیلد است همانطور که در چندصدسال گذشته بوده است.
 وی در نزدیکی فرانکفورت در آلمان مستقر است. در اواخر دهه 1970 او پروژه خواهر را در مونتاک نظارت کرد که به نام  M.A.L.D.A نامیده شد، که نشانگر   Dimensional Activation Montauk-Alsace-Lorraine می باشد. مقر این پروژه در نزدیکی شهر استراسبورگ فرانسه است، که زمانی بخشی از آلمان بوده است. 


مسئله جالب اینست که در انتهای شرقی لانگ آیلند، یک کارخانه  شراب سازی وجود دارد، که از مونتاک چندان دور نیست و با نام تاکستان پیندار شناخته می شود. این شراب از محبوبیت زیادی برخورد است و جوایز بین المللی را به دست آورده است. 
این مسئله به خوبی در طرح کلی جای میگیرد زیرا این منطقه بخشی از منطقه پایتخت زمین / سازمان ملل خواهد بود.


شراب قرمز نمادی از خون است که توسط خزندگان خورده می شود. شراب قرمز می تواند تقدیس شود همانطور که در کلیسای کاتولیک رم انجام شد و این فریبی از سمت خزندگان است. در کلیسای کاتولیک شراب جایگزین خون در تشریفات شد. ایلومیناتی در روی زمین یک ساختار هرمی شکل کنترل کننده مشابه با سیستم موجود در امپراطوری دراکو ایجاد کردند. 


 هرمی با چشم خزندگان، در اسکناس یک دلاری امریکا وجود دارد که نمادی از این ساختار کنترل کننده است. 


چشم در کلاهک رأس هرم نشان می دهد که چرا سطحی از هرم بزرگ در مصر از طلای جامد پوشیده شده است. پیندار در کلاهک طلایی هرم نشان داده شده است. در سطح دیگری، “چشم” در هرم نمایانگر 13 خانواده حاکم است. اسامی آنها به شرح تصویر زیر است: 

 به هرکدام از 13 خانواده حاکم منطقه ایی از زمین داده شده که عملکرد و دستورکار ویژه ایی را در آنجا دنبال می کنند.


این کارکرد های خاص شامل امور مالی جهان، فناوری/توسعه نظامی، کنترل ذهن و رسانه میشود. 
هرکدام از 13 خانواده حاکم دارای شورایی 13 نفره نیز هستند. عدد 13 برای آنها از اهمیت بالایی یرخوردار است. آنها می دانند 12 نوع انرژی وجود دارد که از ۱۰ جنبه خدا_ذهن عبور می کند. کلیت همه 12 انرژی با انرژی سیزدهم برابر است و این در واقع قدرتمندترین دانش شناخته می شود. 


آنها همچنین می دانند که در حقیقت 13نماد زودیاک وجود دارد ولی عموما تصور میشود که 12 نماد هستند. آنها سیزدهمین نماد را قرن ها به صورت یک راز  مخفی نگه داشته اند زیرا این نماد در واقع  نماد اژدهاست، خصوصیات و مکانیزم این نشانه را مخفی نگه می دارند تا از دادن سرنخ به الگوی ذهنی خزندگان جلوگیری کنند.


👤✍الکساندر: به نظر من اگر اصطلاحا شیپ شیفترها (تغییرشکل دهندگان) وجود داشته باشند، چیزی بیشتر از فناوری پیشرفته نیست و ما هنوز توانایی درک آن را نداریم. از طرف دیگر، ممکن است این یک نوع سوتفاهم در رابطه با مالکیت باشد _ در این رابطه می توان به فیلم آواتار اشاره کرد، شما میتوانید بدن انسان را به عنوان وسیله نقلیه فرازمینی های خزنده تصور کنید، مشابه روشی که در فیلم آواتار انسان ها از Na’vi  استفاده کردند. 


📌آنها به عنوان کمیته 300 شناخته شده اند. این خانواده ها شامل اسامی برجسته ایی چون :Agnelli, Balliol, Beale, Bell, Bouvier, Bush, Cameron, Campbell, Carnegie, Carrington, Coolidge, Delano, Douglas, Ford, Gardner, Graham, Hamilton, Harriman, Heinz, Kuhn, Lindsay, Loeb, Mellon, Montgomery, Morgan, Norman, Oppenheimer, Rhodes, Roosevelt, Russell, Savoy, Schiff, Seton, Spencer, Stewart/Stuart, Taft,Wilson بسیار دیگر… 

📌کمیته 300 از بسیاری از نهادهای شناخته شده برای تحقق اهداف خود استفاده می کند. از جمله شورای روابط خارجی، بیلدربیگر، کمیسیون سه جانبه، باشگاه رم، انستیتوی سلطنتی امور بین الملل، مافیا، سیا، ناسا، موساد، سرویس مخفی (SS)، صندوق بین المللی پول، خدمات درآمد داخلی و اینترپل. همه اینها سازمان های خصوصی یا شرکت هایی هستند که با عنوان خدمات عمومی ایجاد شده اند، اما این بسیار دور از حقیقت است. 


🔗سازمان ایلومیناتی همچنین کشورهای ساختگی را برای پیشبرد اهداف خود ایجاد می کند. نمونه این موارد شامل ایالات متحده، سوئیس، کویت، اتحاد جماهیر شوروی، پاناما، اسرائیل، ایتالیا، یوگسلاوی، انگلستان، بیشتر افریقای سیاه، همه کشورهای عربی و آمریکای مرکزی و جنوبی. این کشورها جهت جمع آوری ثروت برای خانواده های حاکم و حامیان آنها ایجاد شده اند و همینطور برای ایجاد شرایط ناپایدار برای شروع جنگ و یا نتیجتا افزایش بودجه نظامی. 


💰سوئیس به عنوان یک مرکز بانکی بی طرف ایجاد شده است به هدف اینکه خانواده های ایلومیناتی یک مکان امن برای نگه داشتن بودجه و سرمایه خود داشته باشند، بدون ترس از نابودی ازطریق جنگ و چشم های کنجکاو. 


📌ایالات متحده با 13 مستعمره تأسیس شد، هرکدام تحت کنترل یکی از خانواده های ایلومیناتی. پرچم اصلی دارای 13 ستاره بود و هنوز هم 13 نوار دارد و عقاب، نماد ایالات متحده، 13 تیر را در چنگال خود نگه داشته است.


❗️❓ایالات متحده امریکا در واقع مایملک حقوقی شرکت ویرجینیاست که درسال 1604 در انگلستان با دخالت مستقیم روسچیلدها تاسیس شد. منابع مالی روسچیلدها برای تأمین بودجه اکتشاف و بهره برداری از قاره آمریکای شمالی لازم بود. دارایی های شرکت ویرجینیا از جمله ایالات متحده، متعلق به امپراتوری رم مقدس و تحت کنترل واتیکان است. این اتفاق در سال 1213 رخ داد زمانی که شاه جیمز تمام دارایی های انگلیسی را به پاپ رپتایل (Execu torship) داد، که در کنار خانواده سلطنتی انگلیس باقی مانده است، اما مالکیت واقعی مخفی مربوط به کلیسای کاتولیک رم است. 


📌برخلاف انچه که در مدرسه آموخته اید، ایالات متحده آمریکا بعد از آمریکو وسپوچی به این عنوان نامگذاری نشده است. ایلومیناتی هرگز نام یک قاره و در واقع دو قاره را بر طبق نام یک نقشه بردار ایتالیایی قرار نمی دهند. این نام در واقع ترکیبی از کلمات زیر است: کلمه Am یک کلمه عبری به معنی “مردم” است. و Ame فرم دستوری فعل اسپانیایی/ لاتین “عشق ورزیدن” است.


📍همچنین “eri” یا “ari”  اصطلاح عبری برای “شیر” است،


📍  و “rica” فرم مونث کلمه اسپانیایی “ثروتمند” است.


📍 و “ka”  کلمه مصری باستان برای روح یا نیروی روح در بدن است.


دو لایه از معانی وجود دارند. ترجمه عبری باستان / مصری: “مردمان شیر با نیروی روح”


✍👤الکساندر: شخصا معتقدم که اسم امریکا برگرفته از کلمه پرویی  “amaruca” است که به معنی سرزمین مارهای بالدار  می باشد. (خزندگان) 

📌از این رو هرم و چشم ناظر بر روی اسکناس یک دلاری قرار می گیرد. نسخه ترجمه شده لاتین برای گفتن “عاشق ثروت هستم”، با روش واقعیت زنانه/ فیزیکی. این ایده ایی برای فهمیدن چیزهاییست که در ذهنشان دارند.


یک قدم جلوتر برویم، ترکیبی از ایده های لاتین زنانه/عقاب همراه با عقاید مردانه عبری/شیر می بینیم. اعلامیه نمادین سمبلیک آمریکا، در واقع ترکیبی از لموریا و اتلانتیس است و ترکیبی از انسان/لیرا با دراکو/رپتایل. 


💊شاید ریشه کلمه LSD دارویی که ایلومیناتی ها ساختند، یک معنی پنهان نیز داشته باشد. لیرا-سیروس- دراکو ترکیبی از این سه تمدن، قدرتمندترین امپراتوری تکنولوژیکی تاکنون شناخته شده را تولید می کند. 


📌در سال 1776، تاسیس ایالات متحده به عنوان یک کشور مستقل مصادف شد با بیانیه رسمی و عمومی در سازمان  ایلومیناتی توسط یکی از اعضای ایلومیناتی، به نام آدام ویوشپات در ایالت باواریا. به نظر می رسد آقای ویوشپات به طور علنی و عمومی مصمم بود سازمانی متشکل از نخبگان اروپایی ایجاد کرده که بشریت را به جایگاه بالایی برساند. البته این بخشی از یک مراسم جهانی ایلومیناتی بود. تاسیس ایالات متحده و مناسک ایلومیناتی، شروعی مصنوعی برای مصرف گرایی عمومی بود.


📌ایالات متحده به عنوان ابزاری برای پذیرش ایلومیناتی در باور عموم استفاده شد. اعضای حال حاضر ایلومیناتی بر این باور هستند که آدام ویوشپات شبیه جورج واشنگتن بوده است و در واقع ویوشپات است که بر روی اسکناس یک دلاری ظاهر شده است.


📌جورج واشنگتن یکی از  برده های ثروتمند و صاحب مزارع بسیار بود، شایع است که وی به برخی از برده های زن خود تجاوز کرده است و در مراسم آیینی از بعضی برده های مرد استفاده کرده است. افراد بسیار زیادی از نژاد سیاهپوستان وجود دارند که به معنای واقعی کلمه می توانند به ژنتیک اجدادی شان پی ببرند و دنبالش کنند.  

 👤جورج واشنگتن همچنین سفارش دستور ساخت ساختمان فانوس دریایی مونتاک را در سال 1796 داد این فانوس دریایی شامل یک منطقه زیرزمینی برای ذخیره تأمین منابع در صورت تهاجم خط ساحلی انگلیس بود .اگر فقط او میفهمید که آن منطقه به چه چیزی تبدیل می شود!، یا شاید هم می دانست؟ 


👑13 خانواده ایلومیناتی حاکم دائما برای کنترل در میان خودشان رقابت می کنند، در این بازه زمانی، ایلومیناتی اسپانیایی، انگلیس و فرانسه همه برای بدست آوردن کنترل بر آمریکای شمالی و جنوبی می جنگند.

 ✍روسچیلد با اعزام  سربازان Hessian برای نظارت بر اوضاع، جناح های ایلومیناتی را حفظ و کنترل می کند. رهبران از بازی های جنگ لذت می برند و یکی را مقابل دیگری قرار می دهند تا ببینند چه کسی برنده خواهد شد. مرگ صدها هزارنفر برای آنها بی معنی و بی اهمیت بود است. 


✍ بیانیه سرنوشت ملی ایالات متحده  آمریکا برای گسترش خط Aryan ها، به قیمت جان مردم بومی رقم زده شد.


مثل همیشه ایلومیناتی  به دنبال از بین بردن مردم بومی و فرهنگ آنها هستند. همچنین این تلاشی برای از بین بردن دانش آنها در مورد خدا _ذهن است.


📌همچنین این احتمال وجود دارد که بومیان این اطلاعات را به دیگران منتقل کنند. نیاز آنها به از بین بردن فرهنگ های بومی حاوی دانش باستانی آتلانتیس و لیرا بسیار حائز اهمیت است.


📌بومیانی که بیشترین مشکل برایشان به وجود آمد، بومیان Cherokee بودند زیرا این قبیله بیشتر دانش آتلانتیسی خود را حفظ کرده بودند، و حتی به فرکانس صورت فلکی Bear/ Bigfoot برای دانش و اطلاعات دسترسی داشتند.


📌به همین دلیل این افراد از سرزمین خود در کوهستان جنوبی آپالاچی کوچ کردند و به اجبار به اوکلاهما رفتند و به آنچه که اکنون به عنوان Trails of Tears می نامند، پیشروی کردند.


📌در این راه بسیاری درگذشتند. فقط بقایای کارولینای شمالی، تنسی و جورجیا باقی مانده است. در شمال، نوادگان  Iroquois / Mohawk متفرق شدند. مونتاک، نوادگان مستقیم آتلانتیسی ها که رهبر خود را فرعون می نامند، به طور سیستماتیک از بین رفتند.


📌روسچیلد به طور  وحشیانه ایی وارد  تجارت برده از آفریقای جنوبی شد. برده ها را به آمریکای شمالی و جنوبی و همچنین کارائیب فرستادند. آنها بسیار مراقب بودند که سیاهپوستان را از مناطق شرقی اتیوپی یا سودان که نوادگان سلیمان در آن واقع شده بودند، وارد نکنند. درعوض بر روی غرب و مرکز آفریقا برای جمعیت برده ها متمرکز شدند زیرا این مناطق ترکیب خالصی از ژنتیک آنوناکی خزنده و سیریوس داشتند و همینطور از برنامه نویسی ژنتیکی مطلوبی برای دستورات ایلومیناتی برخوردار بودند.


📌روسچیلد تصمیم گرفت که مستعمرات ایالات  متحده  را تقسیم کند به دلیل اینکه سود را دو برابر میکرد، بنابراین شرایط سیاسی برای ایجاد جنگ داخلی ایجاد کردند و از نظر مالی نیز آن را حمایت کردند. جنگ داخلی در واقع یک مراسم تشریفاتی جهانی بود برای اینکه برده داری را به مرحله بعدی برسانند و این جنگ به جناح شمال اجازه داد تا پیروز شوند و برده داری را علنا لغو کنند.


🔗⛓بهترین بردگان آنهایی هستند که آگاه نیستند که در واقع برده اند، این روش شورش و مقاومت را کاهش می دهد.❗️


 این وضعیت بلافاصله بعد از جنگ داخلی بوجود آمد و سیاهپوستان در جنوب هنوز برده هستند و هنوز هم در شمال جدایی وجود دارد و ایلومیناتی سیاهپوستان را شهروندان طبقه دوم یا سوم حساب میکند، فقط اکنون برده داری به صورت نامحسوس و مخفیست.


📌کسانی که در قدرت هستند همه ما را مصرف کننده های بی ارزش می دانند و از تکنیک های تقسیم و تسخیر علیه ما استفاده کرده اند تا ما را از اتحاد دور نگه دارند. 


👈آنچه “همه” باید به خاطر بسپاریم این است که وقتی پایین هرم متحد شود، بقیه هرم متلاشی می شود.


📌از زمان جنگ داخلی، جنگ های مرحله ای دیگری رخ داده است که روند جهانی سازی را افزایش داده است. جنگ اسپانیا و امریکا در 1898 تا 1899 زمین های بیشتری را برای ایلومیناتی  امریکا به دست آورد و بخش بیشتری از سطح زمین را تحت اختیار امریکا قرار داد.


📌جنگ جهانی اول برای تغییر نقشه اروپا و همچنین آزمایشات میکروبی و فناوری جنگ شیمیایی برای استفاده در آینده طراحی شده بود. 


🦠💉این همزمان شد با شیوع آنفولانزا در سراسر جهان که برای کاهش جمعیت جهانی طراحی شده بود و کنترل را آسانتر می کرد. جنگ جهانی اول نیز پایه و اساس نقش آلمان در جنگ بعدی را پایه گذاری کرد.


⏳🧪🔬جنگ جهانی دوم آزمایش پروژه های جهانی سازی و نابودی نهایی بود و همچنین برای تست ماشینهای کنترل ذهن طراحی شده بود. برای آزمایش مصرف فلوراید که فعالیت مغز را به خطر می اندازد و مقاومت را در برابر تسلط و قدرت کاهش می دهد. برای اموزش دادن توده های جاسوسی تا از همدیگر جاسوسی کنند.


جنگ جهانی دوم سه هدف اصلی ایلومیناتی را تحقق بخشید.📍اولین مورد نمادهای مخفی ایلومیناتی از دژهای زیرزمینی تبت و مصر مورد توجه عموم قرار گرفت مانند سواستیکا و آنخ. 📍دومین مورد تاسیس کشور اسراییل پایه و اساس آیین و مذهب جدید دنیا.📍 آخرین مورد ایجاد سلاح های هسته ایی به عنوان بخشی از مراسم جهانی ایلومیناتی بود.


📌در طول جنگ جهانی دوم آلمانی ها استفاده از بردگان جنسی را به عنوان ابزاری برای انتقال اطلاعات در بین نخبگان گسترش دادند. بردگان جنسی می توانند زن یا  مرد باشند که با استفاده از روشهای ویلهلم ریچ برنامه ریزی جنسی می شوند که در ایالات متحده غیرقانونی است اما توسط ایلومینالتی و دولت  استفاده می شود. برده جنسی از طریق یک پیام یا عملکرد و توسط اعمال جنسی و یا مواد مخدر مختلف، دانلود می شود.


که تنها با تکرار همان عمل جنسی با هدف یا شخص خاصی، می توانند فعال شوند. آنها آموزش داده می شوند تا کلمات تحریک گر اهدفشان را بشناسند و رویدادها را برای فعال سازی، حذف یا تغییر برنامه، کلید بزنند.


📌در سالهای اخیر چندین زن ادعا میکنند برده های جنسی چهره های سیاسی شناخته شده هستند، بسیاری از آنها به عنوان قاصد اطلاعات بین مردان ایلومیناتی سطح بالا استفاده می شده اند.  معمولا اشخاص به لحاظ ظاهری کاملا شبیه به سیاستمداران در برنامه دهی اولیه به عنوان نقطه کانونی برای برده جنسی استفاده می شوند.


📌برده وارد یک روند بی حسی می شود  بنابراین هیچ لذتی در عمل جنسی برایش وجود ندارد، این فقط وظیفه ایی است که باید انجام دهد، آنها در بسیاری اوقات بی قیدی جنسی پیدا میکنند، و بارها و بارها با افرادی رابطه برقرار می کنند که به نظر میرسد اشخاص هدف هستند، این یک زندگی غم انگیز است. 


📌با پایان جنگ جهانی دوم ، یکی از سه آیین بزرگ جهانی ایلومیناتی انجام شد.


📍یکی انفجار هسته ایی بود که در سال 1945 در مدار  ۳۳ درجه موازی به عنوان ازمایشی در حمله هسته ایی ژاپن رخ داد. این انفجار نمادین بود و نشانگر نابودی همزمان انرژی و ماده بود.


📌امسال نیز نمادین بود. درعددشناسی 9+1=10، نمایانگر ده جنبه خدا-ذهن است. عدد 10 به دو عدد 1 و صفر تقسیم می شود که نشان دهنده یک آغاز و شروع جدید است. در ادامه 4+5=9 نمایانگر پایان یک دوره است. از نظر سمبلیک، کل این رویداد پایان یک دوره را نشان می دهد تا  برای شروعی جدید با استفاده از آفرینندگی خدا- ذهن درون و به دور از تباهی، اماده شود.


📌علاوه بر این، یک سیلندر وجود دارد حاوی موادی که هنوز توسط دولت توضیح داده نشده است و این سلیلندر در آزمایش هسته ایی استفاده شده است. این سیلندر از فولاد خالص ساخته شده و گفته می شود همان ابعاد فیزیکی را دارا است که کابالا برای خلق گلوم ها توصیف می کند. کابالا علم متافیزیک باستانی عبری است که ایلومیناتی از آن به عنوان عنصر اصلیش استفاده می کند. گولم ها موجودات مصنوعی هستند که به عنوان نیروی برده استفاده می شوند. بسیار محتمل است که این یک آیین سمبولیک برای ایجاد  گروهی از گولم  ها بوده باشد.


📌جنگ جهانی دوم همچنین به ایلومیناتی اروپایی/آمریکایی اجازه داد ایلومیناتی ژاپن را برای رسیدن به خواسته های سلطه جهانی نابود کنند.


📌خانواده سلطنتی ژاپن به نمایندگی از امپراطوری هیروهیتو از طرف 13 خانواده حاکم  همیشه غیرقانونی محسوب می شدند. ژاپنی ها ادعا می کنند که از نوادگان مستقیم و خالص خزندگان لموریا هستند. ایلومیناتی اروپایی/ آمریکایی ادعا میکند که ایلومیناتی ژاپنی از نوادگان گونه های سطح پایین تری در سلسله مراتب دراکو هستند و این نژاد را پایین مرتبه و به عنوان طبقه کارگر و بدون هرگونه نفوذ سیاسی تلقی میکنند.


📌ایلومیناتی اروپایی و امریکایی همچنین ادعا میکنند که بومیان شرقی از نژاد های پایین تر سلسله مراتب دراکو هستند. 13 خانواده حاکم، پوست و  موی روشن را یکی از ویژیگی های نخبگان در نظر میگیرند.


📌در 17 ژانویه 1994، ژاپن یک رویداد زمین لرزه را به کالیفرنیا ارسال کرد. ( باعث زمین لرزه در کالیفرنیا شد) دقیقاً یک سال بعد در 17 ژانویه 1995، شهر کوبه ژاپن به دلیل زلزله ویران شد. کوبه محل مراکز تسلیحات الکترومغناطیسی ژاپن بود. ایلومیناتی اروپایی / آمریکایی خار در پهلوی خود تحمل نخواهد کرد. تخریب ژاپن و خانواده سلطنتی آن طی ماه های آینده ادامه یافت.


📌هرسال اعضای ایلومیناتی، جلساتی را با هدف برنامه ریزی رویدادهای سال اینده برای تحقق هدف اصلی خود که هزاران سال پیش از کنترل جمعی و سلطه جهانی شکل گرفته است برگزار میکنند. در دهه 1850 آنها  تاریخ هدف خود را برای تسلط کامل با برنامه ایی به نام برنامه 2000 مشخص کردند، این از زمان اصلاح تا 2003 است.


📌انتخابات فضاحت بار جورج دبلیو بوش برای ریاست جمهوری یک نشانه کلیدی مبنی بر این بود که آنها روی اهدافشان متمرکز هستند. حتی ایلومیناتی اکنون برای پنهان کردن برنامه هایشان به طور فزاینده ای دچار مشکل شده اند.

منبع: https://roserambles.org/2017/06/25/the-cabal-explained-the-reptilian-aliens-and-the-council-of-the-13-royal-families-june-25-2017/

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید