دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / تحولات شبکه آگارتا

تحولات شبکه آگارتا

تحولات شبکه آگارتا در غرب، بیشتر از یک دهه قبل، شبکه آگارتا با حرکت مقاومت ادغام شدند. در شرق، آنها به دلایل امنیتی به صورت واحد های جداگانه باقی مانند که همچنان ادامه دارد.
شبکه آگارتای شرقی (آسیایی)، ۲۵,۰۰۰ سال پیش ساخته شد، زمانی که نامیرایان (xian) سطح سیاره را ترک کردند:
http://en.wikipedia.org/wiki/Xian_%28Taoism%29


و پادشاهی زیرزمینی نور را در بهشت های داخل غارها خلق کردند:
http://en.wikipedia.org/wiki/Grotto-heavens


من  اخیرا این عکس را در یکی از این غارها در آسیا گرفتم:

شبکه آگارتای شرقی، مرجع تکنیک های جاودانگی و کیمیاگری تائوئیستی است: http://www.all-dao.com/immortality-achievements.html

 تا چند قرن پیش، بسیاری از صومعه های تائوئیستی، از طریق یک غار یا تونلی زیر یا نزدیک صومعه، به شبکه آگارتا دسترسی داشتند.  هنوز یک گروه دراگون از آن ورودی ها و پرتال ها محافظت می کنند.  شبکه آگارتای شرقی یک فرهنگ زیرزمینی متمایز است که اطلاعاتی زیادی درباره آن نوشته نشده است، http://agarthanalliance.blogspot.com/2014/11/bilocation-above-gobi-desert-and.html


آنها گاها با جمعیت سطح زمین ارتباط برقرار می کنند. این کتاب بسیار جالبی است که شما می‌توانید در مورد این موضوع اطلاعاتی بدست آورید: https://jobsfactory.selz.com/item/54858d02b7987213e8a8ca6e 

در نوامبر سال گذشته، همانطور که ما در حال نزدیک شدن به فعالسازی پرتال IS:IS در دسامبر بودیم، اولین قدم های پروسه یک پارچه سازی حرکت مقاومت و شبکه آگارتای شرقی انجام شده بود. 


بسیاری از پروتکل ها تبادل شدند و یک پروسه پاکسازی کامل آغاز شد. بالاترین لایه زیرزمینی تا سی متر زیر سطح زمین در آسیا هنوز هم تا حدودی مخفیگاه افراد کابال و سندیکاهای مجرمانه آنان است. همانطور که تونل های زیرزمینی نه چندان عمقی در ناپل ایتالیا هنوز هم مخفیگاه مافیا است.  


در طول فعال سازی پرتال IS:IS و بعد از آن، یک ارتباط بسیار قوی بین حرکت مقاومت و شبکه آگارتای شرقی و شبکه آگارتای آندی ایجاد شد. در حال حاضر نمی توان اطلاعات بیشتری در مورد آن ارائه داد.  در طول فعال سازی پرتال IS:IS، یک الهه کیهانی بنام Dou Mu، خانه ستاره ای اش را ترک کرد و به شبکه آگارتای شرقی تلپورت شد و بعد از آن به سطح سیاره آمد.


 در حال حاضر او در بدن نوری خود بر روی یک ورتکش قدرتمند در سطح و جایی در آسیا زندگی می کند و آرکی تایپ های الهه های کیهانی بنام Nut (آسمان)، Maat (عدالت)، Hathor (عشق) را برای زمین کانال می کند و این در حالی است که از طرف گروهی مشخص از دراگون ها حمایت می شود:
https://journeyingtothegoddess.wordpress.com/2012/04/13/goddess-tou-mou

 این تحولی قابل توجه بود که باعث آغاز فاز  Breakthrough (پیشرفت) برای آزادسازی سیاره ای و آغاز فروپاشی Veil (حصار مغناطیسی، پرده) شد. 


 بعد از هزاران سال، این اولین بار است که یک وجود نوری از فرازمینیان کیهانی، در حال زندگی بر روی سطح این سیاره است. 


Dou Muالهه ای است که ورتکس حلف/حسونه-سمره را ۷,۰۰۰ سال پیش فعال کرده است. اکنون او بازگشته است تا آن ورتکس را ترمیم کند و این در حالی است که جنگ طلبان داعشی در حال تخریب انرژی زنانه در آن منطقه هستند:
http://www.bbc.com/news/world-middle-east-30573385

 حضور الهه تا هم اکنون تأثیرات مثبتی برجا گذاشته است.  بعد از فعال سازی پرتال IS:IS، نهاد های دولتی رده بالا، دیگر از نام Isis برای خطاب قرار دادن داعش استفاده نکردند:
http://edition.cnn.com/2014/12/18/politics/pentagon-now-calls-isis-daesh/index.html?iref=obinsite


 تایوان یکی از مکان های اصلی حضور پررنگ دراگون ها و دارای ارتباطی عمیق با شبکه آگارتای شرقی است. 


 بنابراین اولین کنفرانس ‘پیشرفت’ در تاریخ ۲۴ و ۲۵ ژانویه در تایوان خواهد بود. از همه شما صمیمانه دعوت می شود حضور بیابید:
http://portal2012.org/Taiwan.html


‘پیشرفت’ نزدیک است!
http://2012portal.blogspot.com/2015/01/agartha-network-developments.html?m=1


کبرا

About Admin

Check Also

مصاحبه خورشیدگرفتگی ایالات متحده، ۲۹ مارس ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/03/usa-eclipse-cobra-interview.html یک‌ مصاحبه جدید با کبرا در ارتباط با خورشیدگرفتگی و مدیتیشن جمعی توسط خواهران …

دیدگاهتان را بنویسید