شنبه , اردیبهشت ۲۹ ۱۴۰۳
Home / مقالات / تجربه زندگی در حقیقت

تجربه زندگی در حقیقت

در حال حاضر جابه جایی های وسیعی در حوزه قدرت در حال وقوع است که سلسله مراتب بازیگران اصلی درون گروه های کنترل خواهان سلطه بر جهان را تغییر می دهد.

این زلزله و تحولات اساسی داخلی در شبکه نخبگان قدرت ، عمق فریب، فساد، رشوه و سو استفاده از قدرت را آشکار می کند که شامل شواهد روشنی دال بر اعمال آیینی شیطانی یا لوسیفری است.

برای آنهایی که آمادگی افشاگری ها و آشکار شدن حقایق بزرگتر بالاترین سلسله مراتب قدرت، بازیگران عرصه های دولتی، سیاسی، مالی، جوامع نخبه، و صنایع بازی و سرگرمی، را ندارند ، میتواند لحظاتی دردناک وناامیدکننده باشد.

اگر به سطح نگاه کنیم، فریبهای ظاهر 3D در حال فروپاشی هستند و آنان که چشم دارند عمق سوراخ لانه خرگوش را می بینند. 

اینها تاریک ترین مناطق مملو از روایت های مختلف و متفاوت سو استفاده از قدرت و فریب است  که از طریق رسانه های اصلی انجام میشود تا مردم را شسشتشوی مغزی داده و به باور این روایت 3D برسانند که در یک جامعه آزاد زندگی میکنیم. 

بسیاری اکنون در حال جدا شدن از جریان اصلی هستند ،  و نیازمند وضوح و شفافیت در گزینه ها هستند. آنها فهمیده اند  که توسط کسانی که در قدرت هستند و مورد اعتماد بوده اند فریب داده شده اند.

انسان ها در زمین آزادانه زندگی نمی کنند. این حقیقت توجه مارا به سمت حقایق ناخوشایند و دردناک و جنایاتی که علیه بشریت صورت گرفته سوق می دهد و به این گونه باید به شناخت و شناسایی علل آن بپردازیم.

اگر ما نتوانیم این مسائل را ببینیم ، و نتوانیم این جنایات را مشخص کنیم، این دشمن پنهان از همان دروغ ها و دستکاری ها برای پوشاندن حقیقت همچنان استفاده میکند. ما باید تمام تلاش خود را برای بیدار ماندن  در شب تاریک روح سیاره ایی به کار بگیریم، و مراحل افشاگری در جریان است.

با این حال ، هنگامی که این نمایش های ناخوشایند را مشاهده میکنیم ، نباید به دلیل هیجان و احساس اجازه دهیم آگاهی مان قطبیده شود و کهن الگوهای قهرمان، منجی یا دشمن را تغذیه کند.

این فاز خنثی سازی سیستم کنترل است ، و پیدا شدن آنچه در پشت آگاهی 3D پنهان شده.
همچنان که جنگ درونی برای سلطه و کنترل ادامه می یابد ، هرروز بیشتر در مورد ماهیت واقعی این واقعیت برای ما آشکار خواهد شد. 

این زمانی برای شجاع ، دلیر ، آرام بودن و خودآگاهی به عنوان جستجوگرحقیقت است.

زمانیست برای وقف خویشتن به خدمت به روح درون با هر نفس و دانستن اینکه کدام اگاهی را میخواهیم به همراه همدیگر بیافرینیم.

این یک فرآیند بیولوژیکی طبیعی برای همه انسان هاست که توانایی تکامل مداوم خودشان را دارند و آگاهی فردی خود را از طریق تجربیات مولد خوداگاهی گسترش میدهند.

هرگاه فرد به سطوحی از اگاهی فراتر از نیازها و خواسته های شخصی بقا برسد، لایه های جمعی بزرگتری که به وی متصلند را درک می کند ، و اگاهی وی افزایش می یابد. 

 افزایش هوشیاری و اگاهی، ارتباط درک شده ما با کل را افزایش می دهد و به طور پیوسته خودآگاهی ما را توسعه می دهد ، که  این به نسبت انعکاس آگاهی جمعی است

هنگامی که اگاهی را به سوی روشنی بیشتر سوق میدهیم ، متوجه می شویم که هر فکر و عملی که انتخاب میکنیم مستقیما با کل در ارتباط است همانطور که ما خالقان جهان خود هستیم.

همچنان که تجسم حقایق شخصی را برای گسترش آگاهی بدست می آوریمبرای کمک به شکل دهی آگاهی جمعی که باآن مرتبط هستیم نفوذ بیشتری کسب مینماییم.

وقتی به وضعیت دنیای امروز می نگریم تمام انسانها بایستی به زنجیرهای علی و دلایل روحانی وضعیت کنونی آگاهی جمعی نژاد انسان فکر کنند. 

چطور مردم زمین شرایطی را ایجاد کردند تا به بازتاب جهانی تبدیل شود که امروزه در آگاهی جمعی نشان داده شده است؟

رهبران جهان چطور انتخاب می شوند و چگونه در قدرت باقی می مانند؟

چگونه اهالی زمین ، در جامعه بین کهکشانی  به عنوان قاتلان دسته جمعی ، جنگ طلبان ، تصلیب کنندگان، قاتلان زندگی و طبیعت بدون ابراز پشیمانی یا همدلی  تعریف شده اند؟هنگامی که ما این سوالات را با قلبی خالص و صادقانه بپرسیم ، با حقایق ناخوشایند بسیاری  درباره تاریخ واقعی بشریت مواجه خواهیم شد.
لیزا رنی
https://www.disclosurenews.it/en/living-in-the-truth-we-experience/

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید