دوشنبه , اردیبهشت ۳۱ ۱۴۰۳
Home / مقالات / بهترین دستورالعمل تخلیه سیاره از طرف فرمانده آشتار!

بهترین دستورالعمل تخلیه سیاره از طرف فرمانده آشتار!

کبرا در بروزرسانی ۲۱ مه ۲۰۲۳ اشاره کرد که «دستورالعمل‌های قابل اتکا و واقعی برای تخلیه سیاره در لحظه تغییر قطب‌ها اکنون در رسانه‌های الترناتیو در دسترس هستند.» ترجمه مقاله‌ای که کبرا به آن اشاره کرد به شرح زیر است:

بهترین دستورالعمل تخلیه سیاره از طرف فرمانده آشتار!
همه کودکان منتقل خواهند شد!!
هشدار به افرادی که تعلل کنند!!
آرام بمانید، وحشت نکنید!!
بلایای طبیعی ناگهان و بدون هشدار آغاز خواهند شد!! پرتوی بالابرنده سفینه‌ها مانند یک مکنده بسیار بزرگ است!!

دانستن و آماده بودن ضرری ندارد…
حتی اگر باور نمی‌کنید که تخلیه سیاره اِجتناب‌ناپذیر است …
در هر صورت، چرا مطلع و آماده نباشید؟؟
اگر نمی‌دانید آشتار کیست … احتمالاً دانستن این مطلب نیز به نفعتان خواهد بود!!

عملیات تخلیه

دلیلی برای تغییر آنچه کامل است یا بازنویسی موضوعی که دقیق است، نمی‌بینم. اما از آنجاییکه تجهیزات کنونی با آنچه اولین بار در آن پیام تخلیه را نوشتیم، تطابق‌پذیری ندارد، دوباره این پیام را با شما به اشتراک می‌گذارم. من شخصاً “دارما” Dharma را به سمتی هدایت می‌کنم تا بتوانید اطلاعات را از مانیتورهایم دریافت کنید.

ما میلیون‌ها سفینه در آسمان شما مستقر کرده‌ایم که آماده هستند با اولین هشدار مبنی بر شروع چرخش محور سیاره‌، فوراً شما را از روی زمین بلند کنند و انتقال دهند. هنگام این واقعه، فقط یک بازه زمانی بسیار کوتاه داریم تا بتوانیم قبل از اینکه امواج عظیم سونامی خطوط ساحلی‌تان را در نوردند، شما را از روی سطح بلند کنیم. ارتفاع این امواج می‌تواند به پنج مایل یا بیشتر برسد و به دنبال آن قسمت‌های وسیعی از اراضی شما به زیر آب می‌روند. ذوب شدن کلاهک‌های یخی قطب‌ها، به نوبه خود سهم زیادی در بر هم زدن تعادل سیاره دارد.

همراه با این تغییرات، زلزله‌های بزرگی رخ
می‌دهد، از یک گسل به گسل بعدی، و باعث جابجایی شدید کل صفحات تکتونیکی می‌شود. همانطور که این شکافت‌ها و ساییدگی صفحات بر روی هم رخ می‌دهند، در مناطق گسترده‌ای از مخروط‌های آتشفشانی که قبلاً خاموش بوده‌اند، فوران‌های عظیمی خواهید داشت‌.

احتمالاً در نواحی نزدیک به مناطق آزمایشات هسته‌ای، مواد رادیواکتیو به اتمسفرتان نشت می‌کند. همچنین به دلیل تغییرات زمین، نیروگاه‌های هسته‌ای شما دچار گسست و تخریب شده و شاهد نشت تشعشعات خواهید بود. بخش‌هایی از قاره‌ها از هم جدا شده و غرق می‌شوند که این اتفاق در سایر مناطق باعث فشار محوری به سمت بالا بر توده‌های دیگر زمین می‌شود.

البته شما اخبار زیادی راجع به طوفان‌ها و سایر موارد شنیده‌اید که با این تحولات همراه خواهند بود. مثلا آشفتگی‌ها و زمین لرزه‌هایی وجود خواهند داشت که منجر به تخلیه زمین نمی‌شوند؛ بنابراین، من‌ از بلایای طبیعی در مقیاس بسیار بزرگ صحبت می‌کنم.

ما تجربه زیادی در تخلیه جمعیت سیارات داریم!  خیلی عالی می‌شد اگر ضرورتی برای این کار نبود، افسوس که به دلایل مختلف، این واقعه آنقدرها هم غیرعادی و نادر نیست. اما به موقعیت شما و آنچه در انتظار شما است می‌پردازیم.

ما منتظریم، کارآزموده و آماده‌ایم تا تخلیه ارواح نوری از سیاره زمین را فارغ از تعداد، در حدود پانزده دقیقه تکمیل کنیم. بعلاوه، ابتدا روح‌های نوری را نجات خواهیم داد. (پس ایده بدی نیست که در لیست نور قرار بگیرید.)

کامپیوترهای ما عظیم هستند و به طور خودکار به روز می‌شوند. [مشخصات] هر موجودی وارد سیستم شده و تمام تغییرات تا ریزترین جزئیات دائما بروزرسانی می‌شوند. کامپیوترها روی مختصاتی قفل می‌شوند که توسط خطوط لِی (خطوط انرژی) و شبکه شما و تقاطع‌های ورتکس‌ها تعیین شده‌اند. با دریافت اولین نشانه حاکی از ضرورت اجرای عملیات تخلیه، کامپیوترها فوراً روی مکان هر موجود انرژی، فارغ از اینکه فرم انسانی در چه موقعیت مکانی قرار دارد، قفل می‌شوند.

خودتان را درگیر آن قسمت نکنید؛ فقط مطمئن باشید که سیگنال‌ها را بطور مستمر هماهنگ نگه می‌دارید.

همه کودکان از سطح زمین برداشته می‌شوند.

پس از تخلیه ارواح نوری، همه کودکان بالا
برده خواهند شد … کودکان، غیرمسئول در نظر گرفته می‌شوند، پس برای محافظت به سفینه‌های ویژه منتقل خواهند شد، تا زمانیکه بتوانند به والدین‌شان ملحق شوند، یا تحت مراقبت و پرستاری نامحدود قرار می‌گیرند. ما افرادی داریم که برای وظیفه ویژه رسیدگی به کودکان و درمان آسیب‌های احساسی‌شان به خوبی آموزش دیده‌اند. تعداد زیادی را ممکن است برای مدت معینی به حالت خواب وارد کنیم تا به آنها کمک کنیم بر ترس و اضطراب خویش غلبه کنند. سیستم کامپیوتری ما بسیار فراتر از هر چیزی است که تاکنون در این عصر بر روی زمین استفاده شده است و می‌تواند والدین کودکان مشخص را در هر موقعیت مکانی که باشند پیدا کرده و آنها را از امنیت و وضعیت یکدیگر مطلع نمایند.

کودکان طی تخلیه به جای امنی منتقل خواهند شد، پس خیلی نگران این امر نباشید. قبل از بالا رفتن به دنبال پیدا کردن آنها نباشید – از خودتان مراقبت کنید و ما هم به این سردرگمی رسیدگی خواهیم کرد.

پس از تخلیه کودکان، از همه روح‌های باقی‌مانده در این سیاره دعوت می‌شود تا به ما بپیوندند. در هر حال، این فقط برای یک بازه زمانی بسیار بسیار کوتاه، شاید پانزده دقیقه دیگر یا در این حدود خواهد بود.

فضای زیادی برای همه وجود دارد، اما از آنجا که اتمسفر زمین طی مدت زمان سپری شده، پر از آتش، اشیا و ترکش‌های پرتاب شده و پراکنده در هوا، و دودهای سمی می‌شود، و به دلیل اختلال در میدان مغناطیسی سیاره، مجبور هستیم اتمسفر شما را با سرعت زیاد ترک کنیم. در غیر این صورت ما نیز با سفینه خود از بین خواهیم رفت.

آنکه تعلل کند –

بنابراین کسی که اول وارد پرتوهای بالابرنده ما می‌شود، اول بالا می‌رود (وارد سفینه می‌شود). هر گونه تعلل از جانب شما به معنای پایان وجود بعد سومی شما است که آن را بدن فیزیکی می‌نامید.

این ما را به جدی‌ترین و دشوارترین بخش عملیات تخلیه ‌می‌رساند : همانطور که قبلاً اشاره شد، ارواح نوری در مقایسه با افرادی که “وابستگی”  بیشتری به سیاره زمین، مفاهیم زمینی و رفتارهای زمینی دارند، دارای فرکانس ارتعاشی بالاتری هستند.

از آنجایی که پرتوهای بالابرنده که شما را از سطح سیاره بلند می‌کنند، بسیار شبیه به همان چیزی است که شما شارژ الکتریکی می‌نامید، احتمال دارد کسانی که فرکانس ارتعاشی پایین دارند، نتوانند فرکانس بالای پرتوها را بدون ترک جسم بعد سومی تحمل کنند. ما تا حد امکان به سطح نزدیک می‌شویم تا بازه زمانی که در پرتو قرار می‌گیرید کاهش یابد …

وقتی یک سفینه نوری در مواقع “عادی” فرود می‌آید تا اشخاصی را به داخل دعوت کند، معمولا روی زمین می‌نشیند یا کاملاً نزدیک به سطح زمین در پرواز ثابت می‌ماند. سپس افراد ما هر موجود را تا داخل کشتی همراهی می‌کنند. در موقعیت تخلیه با روش بالا بردن، کار به این صورت انجام نمی‌گیرد. اگر انرژی روح از بدن بعد سوم خارج شود، شاید فرصتی برای احیا و اتصال مجدد وجود داشته باشد، در غیر این صورت روح آزاد خواهد شد تا طبق توافق با خداوند در تأسیسات مناسبی اسکان یابد. به هر صورت، شما رها نخواهید شد تا در تنهایی ویرانی سطح سیاره خود را تجربه کنید.

اگر تصمیم ندارید برای بالا رفتن وارد پرتوی بالابرنده شوید، این احتمال وجود دارد که از معدود کسانی باشید که از «پاکسازی» و تغییرات جان سالم به در می‌برند. با این حال، در این دوره از تحولات و پاکسازی‌ها، تغییرات زیادی در آب و هوا، و در توده‌های خشکی رخ خواهد داد، زیرا قطب های سیاره جهت‌گیری جدید خواهند داشت. این به تنهایی سختی‌های غیر قابل وصفی را برای بازماندگان به وجود خواهد آورد. شاید این امکان وجود داشته باشد که راهنمایان و دستیاران در برخی مناطق به اماکن مشخصی بازگردند یا در بعضی موارد به صورت یک سیستم پشتیبان باقی بمانند.

آرام بمانید، وحشت نکنید.

بگذارید کاملا روشن کنم که چه چیز بیش از همه به یک بالا رفتن (انتقال به سفینه) موفقیت‌آمیز، آسیب می‌زند. ما می‌توانیم حالتی از بیهوشی به یک کودک بدهیم و به سادگی سیستم هارمونیک‌ها را هماهنگ کنیم. [اما] یک بزرگسال که در سن انتخاب و تصمیم‌گیری است باید انتخاب کند.

هر گونه واکنش “ترس” فرکانس ارتعاشیتان را کاهش می‌دهد، دراین صورت شما با فرکانس‌های پرتوی بالابرنده سازگاری کمتری پیدا می‌کنید. پس، بیش از هر چیز، آرام بمانید. اگر به هر دلیلی نمی‌توانید وارد پرتو شوید، آرام بمانید، ما می‌توانیم پرتو را حرکت دهیم. وحشت نکنید. بدانید که شما در دستان کارآزموده‌ای هستید، دستانی که تجربه گسترده‌ای در تخلیه سیارات دارند – ما به آنچه که در آستانه انجامش هستیم، مسلط هستیم.

بیش از این تأکید نمی‌کنم،

آرام بمانید! ریلکس باشید! هنگامی که به داخل ستون پرتوی بالابرنده ما وارد می‌شوید یا زمانی که روی شما متمرکز است، وحشت نکنید. بدنتان را تکان ندهید یا به اطراف حرکت نکنید – اتصال در سطح انرژی ایجاد می‌شود و تحرک بدن فیزیکی یک انحراف بزرگ است.

بعد از بلند شدن از زمین، یک شاتل (‌وسیله نقلیه فضایی) شما را به «سفینه‌های مادر» می‌رساند که در سطح و ارتفاع بالاتری لنگر شده است. در آنجا با توجه به شرایطی که دارید، تحت مراقبت قرار می‌گیرید. بعضی‌ها به مراقبت‌های پزشکی احتیاج دارند، بقیه کاملا خوب هستند، اما بیش از حد حس هیجان و آشفتگی خواهند داشت. تعدادی دیگر به خاطر اعضای خانواده‌شان و غیره فوق‌العاده نگران و وحشت‌زده خواهند بود. ما یک کادر پزشکی متخصص داریم که با تجهیزات بسیار پیشرفته برای درمان شما حاضر هستند – برخی به سادگی در حالت خواب قرار می‌گیرند تا علائم حیاتی‌شان به حالت طبیعی برگردد. تغذیه و اسکان شما تا زمانی که انتقال شما به جای دیگری قابل توصیه باشد، تأمین خواهد شد.

بعضی از شما قبل از بازگشت به سیاره زمین برای شروع بازسازی، به شهرهایی در سیارات دیگر برده می‌شوید تا در زمینه فناوری‌های پیشرفته آموزش ببینید. همه اینها با مشاوره یا هماهنگی قبلی مشخص خواهد شد. کودکان به والدین، و خانواده‌های خود و دیگران می‌پیوندند.

چنین مقدر است که سیاره زیبای شگفت‌انگیز شما، یک ستاره بسیار زیبا در جهان باشد. او مدت طولانی منتظر بوده است تا جایگاه با شکوهش را به دست آورد. او یک سیاره زیبا و درخشان از نور خواهد شد. در اینجا، می‌توانید با عشق برادرانه/خواهرانه به بقیه جهان ملحق شوید، در مشارکت با اخوت نوری انسان و با خدای خالق.

ای مردم زمین، به این سخنان نخندید. ما اعزام شده‌ایم و با کمال رضایت آمدیم، و با عشق به شما، برادران خودمان که دوران طولانی در رنج بوده‌اید. همانطور که یقینا خورشید از مشرق به مغرب می‌تابد، این وقایع نیز به زودی اتفاق خواهد افتاد. بگذارید آماده باشیم، لطفا.

بدون هشدار

فجایع طبیعیِ بزرگ بدون هشدار آغاز می‌شوند! همه چیز آنقدر سریع اتفاق می‌افتد که دیگر زمانی برای فکر کردن نخواهید داشت. اکنون با دقت به این مسائل فکر کنید و سعی کنید قبل از اینکه برای انتخاب خیلی دیر بشود، به تعادل برسید. عده‌ای خواهند بود که در گیجی و پریشانی کامل، با درد و جراحت، به هر طرف می‌دوند – اوضاع طوری خواهد بود که انگار کل جهان بر سرتان فرو می‌ریزد – به شما اطمینان می‌دهم بیشتر آنچه که به منزله جهانِ خود درک می‌کنید، در همین وضعیت قرار خواهد گرفت.

پس، شما چه کاری انجام می‌دهید؟ در مطلوب‌ترین حالت، هم اکنون برنامه‌ریزی می‌کنید. سپس کاملا آرام و بدون ترس، منتظر پرتوهای نور می‌مانید. بعد بدون ترس به طرف پرتوهای بالابرنده بیایید یا بی‌حرکت بمانید تا بتوانیم آن را به سمت شما تنظیم کنیم. پرتوها از مرکز زیرین سفینه جریان می‌یابند و صادقانه بگویم، می‌توانند بسیار شبیه یک ستون مکنده عظیم باشند که به وسیله آن، همه چیز خیلی سریع اتفاق می‌افتد.

پیشنهاد می‌کنم هر کاری می‌توانید انجام دهید تا ما اجازه داشته باشیم بدون ایجاد خشونت وارد سکتورهای [بخش‌های صنعتی، اقتصادی، خدمات، امنیت، عملیات …] شما بشویم. به نظر می‌رسد برای جلوگیری از این موقعیت نامطلوب، همه احتمالات به پایان رسیده باشند. ما هیچ تغییر ادراکی در مقیاسی که بتواند مسیر حوادث را دگرگون کند، مشاهده نمی‌کنیم. پس مسئولیتی که به ما محول شده است را با تمام قوا و با پشتکار ادامه خواهیم داد، و این چنین است.

فرمانده آشتار

https://www.ournewearthnews.com/best-planetary-evacuation-instructions-via-ashtar-all-children-will-be-lifted-he-who-hesitates-warning-remain-calm-do-not-panic-cataclysms-will-begin-abruptly-without-warning-beam-is-like-hu/

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید