چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۴۰۳
Home / مقالات / بروزرسانی وضعیت توسط پلایدیان ها، ۱۸ ژولای ۲۰۲۰

بروزرسانی وضعیت توسط پلایدیان ها، ۱۸ ژولای ۲۰۲۰


این گزارش وضعیت مستقیما ازطرف پلایدیان هاست. 


رپتایل ها (خزندگان) به زیر زمین عقب نشینی کرده اند، و در حال حاضر مشغول آماده شدن برای فرار هستند. به همین دلیل است که افراد زیادی ناپدید می شوند. تمامی خروجی ها بسته شده اند، و همه چیز در حالت تعطیل است. این دلیل قرنطینه و روایت موج دوم یا سوم شیوع ویروس است. 


برنامه آنها ترک کردن زمین با سفینه هایشان درست قبل از رسیدن فلش خورشیدی است. به محض آنکه مدار را ترک کنند، در تیررس کنفدراسیون کهکشانی گرفتار خواهند شد، زیرا هنوز جنگ کهکشانی ادامه دارد و شواهد آن اکنون دیگر تا به روی سطح زمین رسیده است: 
https://www.express.co.uk/news/weird/1294870/Brazil-UFO-crash-investigation-aliens-Mage-UFO-sighting


به همین دلیل است که قصد دارند بیشترین تعداد ممکن از انسانها را گروگان بگیرند و از آنها به عنوان سپر انسانی بهره بگیرند تا راهشان را از میان ناوگان کنفدراسیون باز کنند. 


اگرچه کنفدراسیون در تئوری می تواند یک کاهش جزئی جمعیت از طریق استخراج ارواح انسانهای گروگان گرفته شده  پیش از آنکه در سفینه های خزندگان آسیب ببینند را بپذیرد (فرماندهی آشتار این فناوری را دارد)، اما در یک جرم معین، نجات همه افراد “بحرانی” خواهد شد.


اما مشکل اصلی این است که، روح های این انسانها می توانند در سفینه های نیروهای تاریکی گرفتار شوند (به وسیله میادین انرژی)، و گروه کیمرا با فناوری فوق العاده اش حتی قادر است به آنها در سطح غیرفیزیکی آسیب برساند. 


اولویت نخست کنفدراسیون کهکشانی همیشه جلوگیری از رنج و آسیب غیرضروری برای انسانها تا حد ممکن بوده است، و رپتیلیان این را می دانند. 


بنابراین، آنها قصد دارند کمی قبل از “رخداد”، بیشترین تعداد ممکن از انسانها را گروگان بگیرند، جمعیت های زیاد در سفینه های عظیم، به گفته پلایدیان ها، حداقل یک سوم از جمعیت زمین را. آنها خودشان را طی این عملیات ها نشان نخواهند داد، و صرفا یک قدرت تحت کنترل دیگر را به کار خواهند گرفت (آنها هیچ گاه خودشان را به انسانها نشان نخواهند داد). 

Constellation Centaurus


آنها ظاهرا اهمیتی به فلش خورشیدی هم نمی دهند، هدفشان به سادگی این است که با انتقال بخشی از جمعیت، که آنها را مانند حیوانات مزرعه می بینند، به سیاره دیگری نقل مکان کنند، و شبکه جدیدی در سیاره دیگری ایجاد کنند. آنها از قبل سیاره جدیدی را به عنوان اردوگاه سیاره ای اسرای خود در نظر دارند (بنا به منابع پلایدین، جایی در منظومه آلفا سنتوری):
https://en.wikipedia.org/wiki/Alpha_Centauri


کابال در حال حاضر برای این امر آماده می شود، و قرنطینه به همین دلیل است. آنها نمی خواهند مردم بتوانند حرکت و سفر کنند، بلکه می خواهند مردم در خانه باشند و قابل ردیابی باشند تا بسیار راحت تر قابل جمع آوری باشند.


با این حال، مشکل این است که، رپتیلیان نمی توانند انرژی های با ارتعاش بالا و انرژی های مثبت را تحمل کنند. آنها نمی توانند انرژی مثبت را در حضور افرادی که ارتعاش بالایی دارند تحمل کنند، بنابراین، فقط می توانند از افراد با میدان ارتعاشی پایین به عنوان گروگان در سفینه هایشان استفاده کنند. 


این نیز یکی از دلایل ادامه قرنطینه، ایجاد جنگ نژادی و موقعیت های شبیه جنگ داخلی است که کابال تلاش دارد کلید بزند. آنها نیاز دارند مردم در انرژی ترس و نفرت قرار بگیرند، تا پایین ترین ارتعاش ممکن ایجاد شود. به گفته پلایدیان ها، رپتیلیان انسانها را در حالت «الوده» به ارتعاشات پایین می خواهند. 


این در حال حاضر برنامه نیروهای تاریکی است (که به این معنی نیست که به این شکل رخ خواهد داد). نیازی به گفتن نیست که نیروهای نور از این برنامه ها آگاه هستند و برنامه خودشان برای مقابله با این طرح دارند. 
با این حال، کنفدراسیون کهکشانی از انسانها می خواهند که جنگ، نفرت نژادی، درگیری ها و بحث های اینترنتی، و افکار منفی و غیره را کنار  بگذارند. 


اکنون از همیشه مهم تر است که ارتعاش خودمان را بالا نگه داریم تا اجازه ندهیم هدف گروگان گیری توسط رپتیلیان قرار بگیریم. 


زیرا گروه هدف را کسانی تشکیل می دهند که هنوز کاملا در ماتریکس گرفتار هستند، کسانی که هیچ چیزی درباره این مسائل نمی دانند، کسانی که در درگیری ها و نفرت و خشم کنونی گرفتار شده اند، که گوشت می خورند (مثل خود رپتیلیان)، و به طور کلی سبک زندگی ناسالمی دارند، و مستعد تسخیر توسط موجودات منفی هستند. 


پلایدیان ها می گویند که این موضوع همچنین بسیاری افراد از نواحی فقیر یا دور افتاده جهان که کاملا از وضعیت نامطلعند را در بر می گیرد، از جمله جنگل های آمازون (الهگان متعددی در آنجا تناسخ یافته اند + قلعه و دژ رپتایل ها)، آفریقا (همچنین دژ رپتایل ها) و آسیا (به خصوص هندوستان).


خوانندگان بلاگ هایی مانند این بلاگ (یا به طور کلی افراد بیدار و از نظر روحی فعال) به احتمال قوی تحت تأثیر این برنامه نیستند، چراکه ارتعاش آنها از قبل بالا است. 


با این حال، مهم است که حالت خنثی، آرامش و صلح درونی، و خلوص خود را حفظ کنیم… به طبیعت برویم، مدیتیشن کنیم، در مکان های خلوت و ساکت آرامش بیابیم، خودمان را پاکسازی کنیم، آواز بخوانیم، چاکراهای خود را پاکسازی کنیم، غذای سالم بخوریم، یوگا کنیم، به منبع وصل شویم و برای انسانها دعا کنیم. 


دوره و زمان جمع کردن مال و اموال و ماتریالیسم گذشته، اکنون زمان شمنی عمل کردن است، و زمان داشتن برنامه روزانه معنوی و فرستان آرامش، صلح و عشق به میدان کوانتومی است، و زمان آنکه شبکه کریستالین زمین را غرق در این انرژی های مثبت کنیم. 


همه اجازه دارند زمین را با نور پاکسازی کنند. اگر هر روز یکصد هزار نفر این کار را انجام دهند، رپتایل ها دیگر نخواهند توانست که وضعیت را تحمل کنند. به همین دلیل است که اکنون همه چیز را دچار اخلال می کنند، زیرا نیاز دارند بیشترین افراد ممکن در این انرژی های منفی باشند تا سناریوی گریز ایدال آنان تجلی یابد. اما انسانها بایستی از دام این انرژی های ارتعاش پایین بگریزند. 


همچنین مهم است که از خودتان در طول خواب محافظت کنید چراکه رپتایل ها و دیگر موجودات منفی اکنون بطور فزاینده ای در سطوح غیرفیزیکی حملات انجام می دهند. بنابراین اکنون مهم است که یک “مبارز نور” باشید، مقاومت کنید، و نور را حفظ کنید. 


اکنون زمان تکمیل مأموریت است، زمان نجات دادن انسانها و روح ها، و زمان آنکه توسط سیاست و تفکر حزبی چپی و راستی و میهن پرستی و نژاد پرستی و دین پرستی، که همگی برنامه های کنترل کابال هستند، مورد شستشوی مغزی قرار نگیرید. 


در رابطه با ماه های باقی مانده تا پایان سال، در پاییز عواقب اقتصادی قرنطینه کرونا واقعا مشهود خواهد بود، و تأثیرات قبلی در قیاس با این تأثیرات قابل ذکر نیستند. بازگشتی به اوضاع قبلی وجود نخواهد داشت. 
همچنین، منابع روشن بین روی سطح اشاره کرده اند که، این پاییز ممکن است یک اتفاق وجود داشته باشد، که عملا ممکن است یا می تواند جهان را به یک وضعیت توقف و تعطیلی بکشاند (بنابراین باز هم پیشنهاد می شود که ذخیره و آذوقه در منزل داشته باشید). 


اطلاعات زیادی در این مورد ارائه نشده است، اما فرض بر آن است که کابال یک رویداد به سبک یازده سپتامبر را به نمایش در خواهد آورد. گرچه اکنون آنها موج دوم پندمیک ویروس را دنبال می کنند، اما در آن مقطع موضوع دیگری در کار خواهد بود، نمایشی بزرگ تر و مهم تر، شاید یک تهدید خارجی، زیرا این برنامه ها وجود دارند و کابال به تدریج به پایان گزینه های در دسترسش می رسد: 
https://www.bitchute.com/video/gQ0QtRU0sg2N/


ممکن است یک عملیات جعلی و نمایشی بیگانگان فرازمینی باشد، به خصوص با در نظر گرفتن اطلاعاتی که پلایدیان ها برای این بروزرسانی منتشر کرده اند (ضرورتا این عملیات همان گروگانگیری وسیع توسط رپتایل ها نخواهد بود، ممکن است صرفا یک ضربه نخست توسط برنامه فضایی مخفی منفی/ناوگان تاریکی باشد… به عنوان مقدمه).


منابع ریموت ویو (دید از راه دور) برای پاییز آشفتگی می بینند و اینکه، به زبان ساده، دیگر چیزی مثل قبل کار نخواهد کرد. 


چند دوره زمانی ذکر شده است، با این حال، به نظر می رسد سپتامبر و نوامبر در اینجا مد نظر بوده است. اگر اطلاعاتی بیشتری در این مورد دریافت کنم پست خواهم کرد. 


لطفا به یاد داشته باشید که اینها “برنامه های” فعلی هستند، و اینکه آیا به این شکل اجرا خواهند شد و یا در این چارچوب زمانی اجرا شوند یا خیر، کاملا قابل پیش بینی نیست، چراکه نیروهای نور اقدامات تقابلی مناسب را انجام خواهند داد. اما احتمال بزرگی وجود دارد که اتفاق بزرگی در پاییز بیفتد. 


مهم است که ارامش خود را حفظ کنیم، بسیار نزدیک هستیم، اما ناهمواری هایی در راه است. 
با این حال نیروهای نور اعلام کرده اند که از انسانها محافظت خواهند کرد.

About Admin

Check Also

کانال تلگرام عصر آکواریوس

خوانندگان وبسایت اتحاد نور می‌توانند جهت دسترسی به مقالات و توضیحات بیشتر، به کانال تلگرامی …

دیدگاهتان را بنویسید