دوشنبه , اردیبهشت ۳۱ ۱۴۰۳
Home / مقالات / بازی زمین…

بازی زمین…

Dimensions of DisclosureTo Dimensions of Disclosure Collaborative

دوران بسیار دشواری برای مردم زمین است. ما در حال پشت سر گذاشتن فرایند صعود درون بدن فیزیکی هستیم و هیچ اطلاعاتی مبنی بر اینکه چگونه این کار را انجام دهیم در دسترسمان نیست. ما درست در میانه جنگی عظیم و گسترده بر سر آگاهی انسان و قلمروی زمین قرار گرفته ایم، جنگی که قدرتهای بی نهایت مستبد، انسانهای جنگ طلب و آرکان های غیرانسان و نیروهای اهریمنی علیه بشر براه انداخته اند. 
منشأ و اصالت اختری انسان، و تاریخ کهکشانی حقیقی وی کاملا از عموم مردم پنهان شده است. و نیز این واقعیت مهم که، بدن انسان طراحی شده تا صعود بیولوژیک و روحانی به فرکانس های ابعاد بالاتر را انجام دهد و با تغییر طرز تفکرمان، آگاهی ما هم تغییر کند. این امر هم اکنون در حال روی دادن است، در حالیکه تمامی اطلاعات حیاتی مربوط به صعود توسط رسانه های جریان اصلی سرکوب، تحریف و تشکیک شده است. 
عمده بشریت کورکورانه در این طوفان آشوب ها راه می پیمایند. اطراف را می نگرند بی آنکه بدانند و ببینند که چرا جهان و ساکنینش دوباره وارد مرحله جنون خشونت شده اند. متجاوزین منحرف از تاریک ترین و عمیق ترین قعر حافظه سلولار ناخوداگاه، انرژی سیاه را بازپس می کشند. این انرژی، انرژی مرده است که ناشی است از قطع ارتباط با روح.
این مکان جایی است که عمیق ترین سردابه های تاریکی وجود دارد، ترومای (خاطرات اسیب و ازار) جمعی، رنج، انحراف، زباله های اختری، بیماری های روحی، و ساتانیزم (پرستش اهریمن). تمام این مسائل در حال به سطح آمدن هستند تا دیده شوند و بر آنها نور تابیده شود و در موردشان هوشیاری ایجاد گردد تا قادر باشیم این انرژی مرده و تاریکی را تغییر ماهیت دهیم.
در حال حاضر تک تک ما، چه آگاه باشیم چه آگاه نباشیم، با یک موجود تاریک که قابل شناسایی نیست در نبرد به سر می بریم، یعنی یک دشمن نامرئی و صامت. تمامی این اطلاعات صعود، عمدا پنهان می شود، و این در جهت تاکتیک تفرقه و حکومت است برای استثمار ما انسانها. بهمین دلیل بایستی متحد باشیم. بایستی بهمدیگر بپیوندیم تا احترام و الوهیت خویش را بازیابی کنیم و بشریتی که جهانش تحت محاصره هست را حفظ کنیم. 
هر روز با این نیروهای اهریمنی که در همه جای ساختار 3D وجود دارند، دست و پنجه نرم می کنیم. این نیروها طراحی شده اند تا سرقت کنند، متصل شوند، و کنترل ذهن انجام دهند. ما شاهد مواجهه و تقابل آنتی کرایست با نور هستیم.  
همه افراد با اهریمنان مرئی مبارزه نمی کنند، بلکه درونا با اهرمنان مبارزه می کنند (ضعف های شخصیتی، خانه های ایگو، احساسات عدم امنیت، پارانویا، ترس های شخصی، و احساس سردرگمی و قطع ریشه ها از واقعیت). 
همانطور که بارها گفته ام انسانها با تغییر، میانه خوبی ندارند، و همانطور که گفته شده، “هوش یعنی توانایی تطابق با تغییرات”. 
ما روی زمین در یک جنگ هستیم تا خودمان را از نظام کنترل ذهن بیگانگان رها سازیم. 
این جنگ واقعیت دارد، و امتداد شعله آتشش در سطوح میان بعدی زبانه می کشد. 
فرایند صعود انسان عاملی است که سبب شده این واقعیت دشوار و سخت به سطح بیاید. 
هیچ چیزی، آنچه آمدنی است را متوقف نخواهد کرد. 
از تاریکی به نور.

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید