پنجشنبه , تیر ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / امواج کهکشانی عشق

امواج کهکشانی عشق

July 27, 2015 by Danell Glade

امواج کهکشانی عشق:

در مرکز کهکشان ما، یک سیستم دوستاره ای بسیار عظیم وجود دارد، منبع نور و حیات برای کهکشان، الهه کهکشانی، پلمورا، خورشید مرکز کهکشان. این سیستم با یک ریتم مشخص تنفس و ارتعاش انجام میدهد، هر ضربان، ۲۶۰۰۰ هزار سال طول می کشد تا کامل شود. در هربار ضربان، مرکز کهکشان یک موجی از ذرات به شدت باردار فیزیکی و غیرفیزیکی را در سرتاسر کهکشان پخش خواهد کرد.

این ضربان قلب کهکشانی، پیشروی محور زمین را با چرخه ۲۶۰۰۰ ساله هماهنگ کرده است.
ما اکنون در حال نزدیک شدن به یک موج کهکشانی هستیم و این موج به تدریج اوج می گیرد.
در واقعیت، نیروهای نور زیادی در حال حاضر در منظومه خورشیدی ما قرار دارند تا این پروسه اینبار بسیار هماهنگ تر انجام شود. در طی دریافت این موج کهکشانی، فشارهای عاطفی بسیاری وجود خواهد داشت و افزایشی در فعالیت‌های صفحات تکتونیکی خواهیم داشت. اما جنبه اصلی این موج کهکشانی اساسا یک موج عشق کیهانیست. این انرژی عشق، پایه و اساس واقعیت کیهانی جهان است و هم اکنون درحال نزدیک شدن است. این انرژی در مقیاس کهکشان است، بنابراین کابال به هیچ قیمتی نمی تواند آن را متوقف کند.

این انرژی کاملا آشفتگی و ناهنجاری و اختاپوس پلاسما که در متون گنوسی٬ یلدابوس٬ خوانده میشود را از اطراف زمین پاک خواهد کرد.
در اسطوره های گنوسی به وضوح عنوان شده که یالدابوس در ابر ضخیمی از لایه پلاسمیک پنهان شده است.
انرژی پلموریک عشق کهکشانی همه تعالیم آرکان ها را از بین خواهد برد.
هر چی که بیشتر به رخداد نزدیک میشویم، انرژی ها باعث تحریک واکنش های سرکوب شده خواهند شد. بنابراین تحت این شرایط، بسیار مهم است که افراد به شکل سازنده گفتگو داشته باشند و از حمله کردن به یکدیگر خودداری کنند.

خیلی از افراد انتظار دارند موج کهکشانی در سپتامبر یا حتی قبل از آن به ما برسد. این مسئله خیلی بعید است، به سبب اینکه تحلیلهای پیچیدگی امواج نشان میدهند که احتمالا اولین افزایش پیک در چارچوب زمانی اکتبر/دسامبر اتفاق بی افتد.
تحلیل پیچیدگی امواج یک مدل بسیار پیشرفته و پیچیده است که در حال حاضر جنبش مقاومت از آن برای پیش بینی وقایع آینده برمبنای چرخه های کیهانی و تحلیل های بردار اراده آزاد استفاده می کند.
بسیار مهم است که درک کنیم رخداد در واقع یک تعامل پویا بین آگاهی کیهانی و مرکز کهکشان و انرژیهاییست که به سمت ما می آید؛ این به خود ما بستگی دارد که چقدر از این انرژی عشق دریافت کنیم.
به همین دلیل بسیار مهم است که تا حد ممکن، افراد زیادی خیلی سریع بیدار شوند.
همچنین برای شما بسیار خوب خواهد بود که در مدیتیشن با مرکز کهکشان یک اتصال داشته باشید.
اگر انرژیهای دریافت شده ای که به شما میرسند و از شما می گذرند خیلی قوی هستند، می توانید با ارتباط با مرکز کهکشان بخواهید تا این انرژیها ملایم تر شوند.
اتصال فعال ما با پلروما، با مرکز کهکشان، یک حلقه فیدبک را ایجاد می کند که رخداد را در زمان مساعد کلید خواهد زد.
پیروزی نزدیک است.

About Admin

Check Also

نیزه‌ای از بهشت، چهارشنبه ۱۵ مه ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/05/spear-of-heaven.html طبق برنامه، نیروهای نور در حال پاکسازی شبکه آتلانتیسی تاریک هستند. به واسطه دلایل …