شنبه , اردیبهشت ۲۹ ۱۴۰۳
Home / مقالات / اضطراری: مدیتیشن برای وضعیت واشنگتن دی سی، چهارشنبه ۶ ژانویه ۲۰۲۱

اضطراری: مدیتیشن برای وضعیت واشنگتن دی سی، چهارشنبه ۶ ژانویه ۲۰۲۱


این لحظه ای است که آثار تاریخی و اهمیت آن مانند فتح باستیل است که آغازگر انقلاب فرانسه بود:
https://en.wikipedia.org/wiki/Storming_of_the_Bastille
امروز در واشنگتن دی سی، بسیاری از معترضین موفق شدند در حالی که جلسه کنگره جریان داشت وارد ساختمان کپیتول شوند، و در تقابل مسلحانه با پلیس هستند:
https://www.rt.com/usa/511734-armed-standoff-house-chamber/
https://www.rt.com/usa/511732-us-capitol-protest-trump-lockdown/
این موضوع ابراز اراده جمعی مردم است که در برابر تقلب ایستاده اند. نیروهای نور اطلاع داده اند که از اراده مردم حمایت می‌کنند، اما پیشنهاد می‌کنند که همه از خشونت خودداری کنند. نیروهای نور در حال حذف موجودات منفی غیرفیزیکی از ناحیه هستند، و برخی “عملیاتهای دیگر” را انجام می‌دهند. آنها از هر فردی که به این کار هدایت می‌شود دعوت می‌کنند این مدیتیشن را بلافاصله پس از خواندن این متن، و بعدا تا زمان حل شدن وضعیت هر چند بار که هدایت می‌شوند انجام دهند:
https://www.welovemassmeditation.com/2021/01/urgent-ongoing-buddhic-column-for-situation-in-washington-dc.html
این پیام هر زمان لازم باشد و هر موقع که ممکن باشد بروزرسانی خواهد شد، بنابراین منتظر بروزرسانی باشید. 
نور پیروز است
http://2012portal.blogspot.com/2021/01/urgent-ongoing-meditation-for-situation.html?m=1

مدیتیشن برای کمک به وضعیت واشنگتن دی سی (۱۵ دقیقه)


۱. از روش خودتان برای قرار گرفتن در حالت آرام آگاهی استفاده کنید. نور سفید درخشان را عمیقا تنفس کنید، و هر آنچه دیگر در خدمت شما نیست را با بازدم خود بیرون دهید. چند بار این تنفس را تکرار کنید. سپس این مانترا یا مانترای مشابهی را بخوانید، در سکوت یا با صدای بلند هرطور هدایت می‌شوید:
“من روح هستم

من نور الهی هستم

من اراده الهی هستم

من عشق الهی هستم

من طرح ثابت خودم، روح، هستم”


۲. تصور کنید چاکرای ستاره روحتان با نور سفید درخشانی می‌درخشد. این نور را به شکل ورتکسی ببینید که حرکتی مارپیچی به سمت پایین دارد و میدان انرژی شما را پاکسازی می‌کند. 


۳. یک ستاره پنج گوشه تصور کنید که در آسمان، در حدود ۹ مایل بالای ناحیه منتخب قرار دارد. تصور کنید که ستاره در بالای این ناحیه می‌درخشد، و نور سفید درخشان ساطع می‌کند. 


۴. اکنون تصور کنید که آتش سفید “AN” از خورشید مرکزی کهکشان ساطع می‌شود، و از همه نقاط نوری منظومه خورشیدی ما عبور می‌کند، و از این ستاره پنج گوشه می‌گذرد، و نیز از ناحیه انتخابی عبور می‌کند، و به مرکز زمین می‌رسد. چند دقیقه ای این ستون را فعال نگه دارید. 


۵. رأس یک ورتکس درخشان نور سفید را تصور کنید که از ستاره پنج گوشه به طور ساعتگرد به سمت پایین حرکت مارپیچی دارد و همه ارتعاشات پایین، موجودات و انرژی های تاریک را جهت پاکسازی به ستاره پنج گوشه منتقل می‌کند. چند دقیقه ای این ورتکس نور سفید چرخان را فعال نگه دارید. 


۶. تصور کنید که این ستون بودیک کاملا به همه ستون های بودیک دیگر روی سیاره متصل است، و به شبکه سیاره ای نور بالا، پایین و روی سطح سیاره متصل است، و نیز به همه نقاط نوری که موجودات صعودکرده هدایت می‌کنند اتصال دارد؛ و همگی این نقاط در شبکه نور سفید درخشان به این ستون بودیک در محل ستاره پنج گوشه متصل هستند. 


۷. اکنون، به نام منبع، و به نام حضور “من هستم” نور ابدی، ما اعلام می‌کنیم و فرمان می‌دهیم که ستون بودیک در این ناحیه طبق هدایت منبع در همه سطوح کامل است.
نور پیروز است
https://www.welovemassmeditation.com/2021/01/urgent-ongoing-buddhic-column-for-situation-in-washington-dc.html

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید