شنبه , اردیبهشت ۲۹ ۱۴۰۳
Home / مقالات / اشرافیت سفید

اشرافیت سفید

من دستورالعمل هایی در ارتباط با افشای بعضی از اطلاعات سری برای عموم را دریافت کرده ام. این اولین پست در بین چندین پست بلاگ است که درباره بعضی از گروه های مثبت که تا به حال در عموم ظاهر نشده اند و در مسیر آزادسازی سیاره تلاش کرده اند -برخی در طول هزاره ها – اطلاعاتی را برای عموم آشکار خواهد کرد .

اولین‌ گروه از آن گروه ها، اشرافیت سفید است. در طول تاریخ زندگی انسان، همه ی خانواده های اشرافی خود را با کابال مرتبط نساخته اند. بسیاری منفعلانه مقاومت کرده اند، و برخی حتی در این رابطه به صورت فعالانه مقاومت کرده اند.

وظیفه ی شریف زادگی برای آنان نه تنها عبارتی تهی نبوده، بلکه وظیفه ای حقیقی جهت کمک به سایر انسان ها که از شانس و خوشبختی کمتری برخوردار بوده اند، بوده است. شناخته شده ترین خانواده در بین خانواده های اشرافیت سپید Medici (مدیچی)ها هستند که به شروع حرکت رنسانس کمک کردند، که مبنای پایه گذاری دنیای مدرن ما بود.

ریشه ی مشترک همه ی آن خانواده های اشرافی سنت مخفی است که به چند هزاره قبل، در مدارس و مکاتب سری رم باستان، یونان و مصر برمیگردد. رموز الهه بزرگ ترین راز آن خانواده ها و سلاح اصلی مخفی آنها علیه کابال است. بسیاری از خانواده های اشرافیت سفید ارتباط قوی با مریم مجدلیه و رموز گریل (جام مقدس) دارند و با گروه های تمپلار مثبت در تماس هستند.

خانواده های اشرافیت سیاهی که با یسوعی ها مرتبطند، به نیروی الهه حساسیت دارند.

آن ها بیشتر مایلند که این انرژی و نیروی الهه را از سطح سیاره محو کنند، همانطور که قبلا هم بارها تلاش کرده اند این کار را انجام دهند. اعضای خانواده هایی از قبیل پالاویچینی، اورسینی، ماسیمو، بورگس، آلدوبراندینی، کلونا، پاچلی، اودسکالشی، اورتولانی و لوتزاتی دستورات خود را مستقیما از ارکان ها دریافت می کنند و در مرکز توطئه علیه الهه هستند. آن ها در حال جنگی مخفی با خانواده های اشرافیت سفیدند که در حال تلاش برای گسترش نور و محافظت ارزش های زنانه مانند رحم و شفقت و دلسوزی، دریافت و پذیرش، خلاقیت، عشق… هستند.

خانواده ی روثچایلد خواهان لقب اشرافیت هستند (اصل و نسب آن ها به کمتر از دویست و پنجاه سال قبل برمیگردد و ریشه ی آن ها از خانواده ی Bauer که در آلمانی به معنای کشاورزاست) و از آنجاکه آن ها از زنجیره ی دریافت اطلاعات بیرون افتاده اند، به طور کامل از جنگ مخفی که در حال حاضر در بالاترین سطوح این حلقه ها در جریان است اطلاعی ندارند. آن ها همچنین، خود را بسیار درگیر موضوعات مادی کرده اند. در عین حال، خانواده ی راکفلر هم افراد غیراشرافی محسوب می شوند و هیچ اطلاعی از اینکه واقعا چه اتفاقاتی در جریان است ندارند.

بیشتر خانواده های اشرافیت سفید هم اکنون در ایتالیا هستند و به عنوان نیروهای مخالف، علیه اشرافیت سیاه خدمت می کنند. آن ها بیشتر ثروت خود را در دو قرن اخیر از دست داده اند، ولی رسوم مثبت مخفی و سری آن ها همچنان قویا پابرجاست. اسامی آن ها نباید هنوز در بین عموم آشکار شود، آن ها به طور خستگی ناپذیری در پشت صحنه در راستای منافع انسانیت تلاش می کنند. آن ها به شکلی که بعضی از مردم فکر می کنند، مستقیما با خانواده ی ساووی Savoy در ارتباط نیستند. برخی از آن ها مشغول به وجود آوردن سیستم مالی و اقتصادی مناسب و جدیدی هستند که به زودی جایگزین سیستم اقتصادی فعلی خواهد شد، گروهی دیگر بر روی آشکار ساختن و افشای دانش سری اعصارمتمرکز هستند. من دستورالعمل هایی را از گروه مقاومت در رابطه با شرکت اشرافیت سفید در عملیات دریملند Operation Dreamland که قسمتی از نقشه ی آزاد سازی سیاره ایست، دریافت کرده ام. از میان این خانواده ها، کسانی که مایل به پیوستن به این عملیات هستند می توانند از طریق این ایمیل:

[email protected]

 با من تماس بگیرند. 

نور پیروز است! 

http://2012portal.blogspot.com/2012/08/white-nobility-i-have-received.html

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید