دوشنبه , اردیبهشت ۳۱ ۱۴۰۳
Home / مقالات / اسباب‌بازی‌ها و ابزارها

اسباب‌بازی‌ها و ابزارها

Toys and Tools

این حملات و تخریب‌ها عمدتا توسط «آلت دست‌ها» و «اسباب‌بازی‌ها» که تحت کنترل کابال هستند انجام می‌شوند. اسباب بازی‌ها آنهایی هستند که کابال می‌تواند کنترل کند و خودشان متوجه نمی‌شوند که کنترل می‌شوند، اینها متوجه نمی‌شوند که به اراده کابال صحبت می‌کنند و عمل می‌کنند.

برای کابال مهم است که به دشمنان کلیدی خود طوری حمله کند که به نظر نرسد آنها مورد حمله قرار گرفته‌اند. این حملات هر روز انجام می‌شوند و افراد کلیدی مورد هدف قرار می‌گیرند، آنها اغلب شدیدا مورد حمله هستند بدون آنکه کسی متوجه شود.

ابزارها/آلت دست‌ها کسانی هستند که به کابال ملحق شدند و برای آنها کار می‌کنند و آگاهانه به افراد کلیدی حمله و آنها را تخریب می‌کنند. استراتژی اصلی در اینجا این است که با ظرافت و نامحسوس هر منبع حقیقت و یا فرد کلیدی بی‌اعتبار شود…

مردم زمین برای حمله به افراد کلیدی که حقیقت را می‌آورند یا بیان می‌کنند شناخته می‌شوند. مثال بزرگ این حملات، حمله به مسیح بود.. و با نگاه به تاریخ، این اکثریت بودند که می‌خواستند از دست مسیح خلاص شوند. یک مثال نزدیک‌تر و ملایم‌تر، کسانی هستند که دائما کبرا و یا نیروهای نور را سرزنش می‌کنند که کارهای دلخواه آنها را انجام نمی‌دهند. به علاوه، اینها تلاش می‌کنند وانمود کنند که هر ایده و نظرشان نظر اکثریت است. این همان رفتار روانپریشانه‌ای است که قبلا (زمان مسیح) وجود داشت که امروزه دارد به سطح می‌آید. کاملا واضح است که این حملات عواقب مخربی دارند، زیرا این افراد در حقیقت دارند از طریق حمله به افراد کلیدی معین به خود نیروهای نور حمله می‌کنند… اما دینامیک انرژتیکی که با آزادسازی وارد می‌شود این حمله‌کنندگان را این بار خرد و نابود خواهد کرد.   هر چه باشد، آزادسازی سرانجام باعث خواهد شد افراد شرور برتری خود را در این سیاره از دست بدهند‌…

هر گونه تلاش برای بی‌اعتبار کردن افراد معین از قبل به عنوان یک حمله در نظر گرفته شده است. 

در عمل، اغلب این حملات این گونه ظاهر می‌شوند:

آنها پست‌ها و مطالب حاوی حقیقت یا مطالب مرتبط به افراد کلیدی را نادیده می‌گیرند و ایگنور می‌کنند. اگر این کار موفق باشد، همه چیز برای کابال خوب پیش می‌رود (این البته شامل همه خروجی‌های این افراد کلیدی است). اگر این مطالب و پست‌ها هرگونه اعتباری پیدا کنند، یا محبوب شوند، و به خصوص اگر کامنت و واکنش مثبتی دریافت کنند، «اسباب‌بازی‌ها» و «ابزارها» گرد هم خواهند آمد تا مطالب را بی‌اعتبار کنند تا زمانی که اعتبار کسب شده از میان برود‌. این عملیات بی‌اعتبارسازی به شکل بسیار زیرکانه‌ای انجام می‌شود، به ویژه که «اسباب‌بازی‌ها» در واقع دارند تردیدهای واقعی خودشان درباره آن حقایق را بیان می‌کنند. به همین دلیل استدلال‌هایشان منطقی و قابل بحث به نظر خواهد رسید، تا امکان نابود کردن منابع حقیقت را فراهم کنند.

این کار به ویژه با زیر سؤال بردن اعتبار و جایگاه افراد کلیدی انجام می‌شود، و یا تلاش برای انتقال جایگاه واقعی او به شخص دیگری، و معمولا این حملات شخصی می‌شوند‌.

سباستین

https://theunveiling33.blogspot.com/2023/09/situation-update-september-2023.html?m=1

@AQARUSStel

About Admin

Check Also

بروزرسانی کوتاه وضعیت، پنج‌شنبه، ۲۱ مارس ۲۰۲۴

شبکه‌های زیرزمینی ایلومیناتی آفریقا و هند، و همینطور بقایای مجتمع انشعابی ایلومیناتی IBC در منظومه …

دیدگاهتان را بنویسید