پنجشنبه , تیر ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / از مقاله «چهار پروتکل عملیاتی برای تشخیص مجراهای انرژی تاریک/لایتورکرهای تحت نفوذ»

از مقاله «چهار پروتکل عملیاتی برای تشخیص مجراهای انرژی تاریک/لایتورکرهای تحت نفوذ»

برای حفاظت از ماموریت‌های استارسید و مبارز نور

https://www.returntoyourtruth.com/post/2017/05/11/the-4-operational-protocols-for-lightworkers-how-to-spot-and-shut-down-darkness-conduits

شاخص ۱: عدم وجود هیچ کمک واقعی

آنها هیچ کمک واقعی ، اصیل و یا اساسا سازنده‌ای نمی‌کنند، بیشتر به شکل فردی اما همچنین در گروه‌های چت و بحث. این یعنی باید بایستید و همه کامنت‌های فرد را بررسی کنید تا متوجه موضوع بشوید. این یک نشانه است که یا تحت نفوذ و دستکاری هستند و یا یک موجود منفی هستند.

شاخص ۲: تعریف و تمجید دائمی از دیگران

به شکل وسواس‌گونه‌ای به دیگران محبت می‌کنند و هر فرصتی گیر بیاورند از انها تعریف می‌کنند. این کار را برای این انجام می‌دهند که تایید و اعتماد و توجه دیگران را جلب کنند. این معمولا شامل اتصال اتریک است که باعث می‌شود شما این رفتار را چیزی بیش از مهربانی و شیرین زبانی وی نبینید.

شاخص ۳:

هیچ جزییاتی از عملیات‌ها و کمکهای ادعایی خود ارائه نمی‌دهند

به شکل وسواس‌گونه و افراطی درباره همه کارهایی که خودشان یا همراه کسان دیگری که در شبکه شما شناخته شده نیستند کرده‌اند (یا ادعا میکنند انجام داده‌اند) صحبت می‌کنند اما هیچ گاه جزییاتی واقعی از این اقدامات و «عملیاتها» را بیان نمی‌کنند…

شاخص ۴: یک لحظه صبر کنید و به مسیری که پیموده شده نگاهی بیندازید

وقتی تعاملات و تجربه کلی شما سیری نزولی داشته، لحظه‌ای درنگ کنید و ببینید این سیر نزولی کجا آغاز شد. سپس تا دو ماه قبل بازگردید و ببینید چه کسی در این دوره وارد شبکه شما شده. موقتا لیستی از این افراد تهیه کنید.

شاخص ۵: معمولا درخشان، و شفاف به نظر می‌رسند، و از پدیده‌ای به نام پدیده «سیاه‌چاله» استفاده می‌کنند.

سالها تجربه سخت و دشوار به ما آموخته است که پدیده سیاهچاله چیست. این موقعیتی است که شخصی وارد صحنه می‌شود، ظاهری معقول و خوب دارد، حتی فوق‌العاده، اما با یک نگاه دقیق، متوجه می‌شوید که درست با ورود این فرد یا کمی پس از آن همه چیز سیری نزولی داشته است. هر لایتورکری بایستی نسبت به این موضوع کاملا هوشیار باشد.

آن تاریکی‌ای که درون یک فرد آسیب‌دیده فعال شده، و یا درون موجودات تاریک، معمولا خودش را پنهان و‌ مخفی می‌کند و به شکل یک فرد که از هر نظر سالم است عمل می‌کند.

به همین دلیل از عبارت سیاه‌چاله استفاده می‌شود. شما نمی‌توانید تاریکی درون او را ببینید. آنها ظاهری بسیار خوب و مهربان و عاشقانه از خود نشان می‌دهند. اما درست مانند سیاه‌چاله‌ها همه چیز اطرافشان سیر نزولی دارد، مانند روابط داخل شبکه‌های شما.

شاخص ۶: خیلی زیاد بخشنده هستند

به شکلی خشن و یا با اجبار به شما هدیه می‌دهند. چیزهایی مانند سنگها و کریستالها و امثال اینها. اگر چنین تجربه‌ای داشته‌اید اما متوجه شده‌اید که زندگیتان بهتر نشده و هیچ اگاهی و قدرتی دریافت نکرده‌اید یا هوشیاری جدیدی وارد زندگی شما نشده…

شاخص ۷: برای آنها همه چیز عشق و نور است!

این افراد فقط بر عشق تاکید می‌کنند، و عبارات و اصطلاحات خیلی ابتدایی که همه ما بین ۱۰ تا سی سال پیش آموختیم را صرفا تکرار می‌کنند. هیچ نوع آگاهی و هوشیاری جدیدی در صحبتهای آنها وجود ندارد که بتواند کمکی به شبکه و گروه شما بکند.

اثر انرژتیک آنها بر گروه شما سنگین و متراکم است، جملات بدون الهام را تکرار می‌کنند که همه در روزگار بحثهایی چون «قانون جذب» شنیده بودند. این عمل آنها باعث انباشته شدن انرژی منفی در گروه شما می‌شود که نیت و قصد اگاهانه یا نااگاهانه آن فرد تحت نفوذ است.

این رفتارها همچنین باعث آزرده شدن آن مبارزان نور و کهنه سربازانی می‌شود که وارد میدان شده‌اند و به پرخطرترین و ریسکی‌ترین اماکن و موقعیتها رفته‌اند و تجربیات وحشتناکی از سر گذرانده‌اند و آسیبها و حملات جدی و بسیاری را در عملیاتهای واقعی تجربه کرده‌اند.

شاخص ۸: تکرار حرفهای دیگران بدون هیچ گونه نوآوری یا اصالت

همیشه واکنش آنها به هر صحبتی این است که «بله من هم همینطور» ، یا «من هم همین را دیدم» ، یا «همین الان همین را خواستم بنویسم». بار دیگر، این همان روش و شیوه بسیار قدیمی تاریکی است، یعنی انرژی‌خواری و جلب توجه به شیوه‌ای بسیار سطحی و بی‌عمق. و صرفا دادن و انتشار متراکم‌ترین انرژی بدون هیچ گونه فکر یا ایده اصیل یا خلاقانه‌ای.

@AQARUSStel

About Admin

Check Also

نیزه‌ای از بهشت، چهارشنبه ۱۵ مه ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/05/spear-of-heaven.html طبق برنامه، نیروهای نور در حال پاکسازی شبکه آتلانتیسی تاریک هستند. به واسطه دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید