دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۴۰۳
Home / مقالات / از قسمت دوم مصاحبه خواهران رز با کبرا، ژوئن ۲۰۲۳

از قسمت دوم مصاحبه خواهران رز با کبرا، ژوئن ۲۰۲۳

دبرا: آنطور که درک کردیم، ایمپلنت‌های باقی مانده عمدتا در سطح اتریک هستند. با این حال، اکنون که سطح اتریک بسیار پاک‌تر است ‌و سیاه‌چاله‌های داخل ایمپلنت‌ها تبخیر شده‌اند، پیامدهای این موضوع برای ایمپلنتها چیست؟ برای وجود ایمپلنت‌ها و طول عمرشان، و اثرشان بر جمعیت سطح؟ آیا وقتی آنها تضعیف شوند ما نشانه‌هایی دریافت می‌کنیم؟

کبرا: در واقع آن ایمپلنت‌ها با سرعت زیادی در حال تجزیه شدن هستند، زیرا دیگر درون‌مایه‌ای ندارند. آنچه منحل نمی‌شود باورها و سیستم‌های اعتقادی است که توسط آن ایمپلنت‌ها و توسط تجربیات پیشین درون قرنطینه ایجاد شده‌اند. و حتی زمانی که ایمپلنت‌ها منحل شوند، نظامات باورهایی که به وسیله آن ایمپلنت‌ها حفظ شده بودند بایستی توسط هر فرد معین، آگاهانه متحول شود و اعتلا یابد.

دبرا: یعنی ایمپلنت‌ها در حال منحل شدن هستند، اما افراد هنوز درگیر نظامات باورهایشان هستند؟

کبرا: دقیقا.

از قسمت دوم مصاحبه خواهران رز با کبرا ژوئن ۲۰۲۳

دبرا: شما اشاره کردید که همه سطوح غیرفیزیکی پاکسازی شده‌اند و اکنون تنها سطحی که تحت کنترل تاریکی است سطح فیزیکی سیاره است، و بزرگترین موانع شامل ناهنجاری زیرکوانتومی و بیوچیپ‌های فیزیکی است. درباره بیوچیپ‌ها شما گفتید که آنها نقطه لنگر فیزیکی برای سه ایمپلنت پلاسمای اصلی واقع در لوب جلویی مغز و بالای ناف هستند. آیا این بیوچیپ‌ها با ایمپلنت‌ها سنکرون و هماهنگ هستند، و تضعیف ایمپلنت‌ها چه اثری بر بیوچیپ‌ها دارد؟

کبرا: در واقع بیوچیپ‌ها با ایمپلنتها سنکرون بودند‌ و اکنون که ایمپلنت‌ها در حال منحل شدن هستند، مشکل اصلی خود بیوچیپ‌ها هستند؛ آنها ارتباطات را قطع می‌کنند، اتصالات نورونی درون مغز را قطع می‌کنند. مثل یک انسداد داخل مغز فیزیکی است. و باعث می‌شود افراد نتوانند اتصالات مشخصی را میان بخشهای معینی از مغزشان ایجاد کنند. این در حال حاضر مشکلی است که بیوچیپ‌ها ایجاد می‌کنند.

دبرا: جالب است. می‌دانم که شما همچنین گفتید که آنها منبع اصلی رصد و شنود هستند، زیرا آنها می‌توانند هر آنچه تجربه می‌کنیم را بشنوند و ببینند، و سپس اطلاعات به کامپیوتر مین‌فریم دارپا (آژانس تحقیقات پیشرفته دفاعی ایالات متحده) مخابره می‌شود. آیا این بیوچیپ‌ها به نیروهای تاریکی کمک می‌کنند افکار ما را نیز بخوانند؟

کبرا: تا میزان معینی، بله. اگر شما نیاموخته باشید که چطور افکارتان را بپوشانید، که در مورد بیشتر افراد این گونه است، بله می‌توانند تا حدود معینی افکار انسانها را بخوانند.

دبرا: بله، منظورم این است که بیشتر افراد آگاهانه فکر نمی‌کنند، درست است؟ … نیروهای نور چطور؟ آیا آنها می‌توانند هر آنچه تجربه می‌کنیم را بشنوند و ببینند، و افکارمان را بخوانند؟

کبرا: اگر اجازه این کار را بدهید بله می‌توانند، و اگر برای حفاظت از شما یا برای رشدتان مفید باشد‌.

دبرا: بهترین شیوه برای ارتباط برقرار کردن با نیروهای نور چیست؟ بلند صحبت کردن با آنها؟ یا اینکه در ذهن خود با آنها صحبت کنیم؟

کبرا: بهتر است در ذهن خود این کار را انجام بدهید، زیرا نیروهای تاریکی به این شکل کمتر می‌توانند تجسس کنند‌، بنابراین در این مقطع ساده‌تر و بهتر است که در ذهن خود این کار را انجام بدهید.

دبرا: پروتکل‌ها چطور؟ پروتکل‌های فرامین که پلایدین‌ها منتشر کردند، زیرا آنطور که ما می‌دانیم آنها با صدای بلند گفته می‌شوند. آیا هنوز انجام این کار تأیید می‌شود؟

کبرا: آن موضوع متفاوتی است زیرا با به کارگیری آن پروتکل‌ها شما در واقع کانالی برای یک فرایند تجلی ایجاد می‌کنید.

دبرا: متشکرم که شفاف‌سازی کردید. شما اشاره کردید که نژادهای دیگر از جمله مقاومت، پلایدینها، سیریوسی‌ها، آرکتوروسی‌ها و آندرومدایی‌های مثبت به وسیله فراگیری کامل انتقال کالبد فیزیکی اتریک از بیوچیپ‌ها رهایی یافته‌اند. سؤال من این است که انتقال کالبد فیزیکی اتریک چیست؟ و اینکه آیا نیروهای نور از این فناوری برای پاکسازی بیوچیپ‌های ما استفاده می‌کنند؟

کبرا: این یک فناوری معین پیشرفته تلپورت است، که به وسیله آن اساسا می‌توان کالبد فیزیکی را کاملا به سطح اتریک منتقل کرد، و کالبد فیزیکی را در سطح اتریک مدل‌دهی مجدد و هماهنگ‌سازی کرد و سپس آن را به سطح فیزیکی باز گرداند. و با این فرایند می‌توانند بیوچیپ‌ها را پاکسازی کنند. متأسفانه به علت وجود ناهنجاری زیرکوانتومی هنوز این فناوری روی سطح سیاره کارکرد ندارد.

از قسمت دوم مصاحبه خواهران رز با کبرا ژوئن ۲۰۲۳

دبرا: آیا برای اینکه رخداد به وقوع بپیوندند لازم است که هم بیوچیپ‌ها و هم ناهنجاری زیرکوانتومی پاکسازی شوند؟

کبرا: همانطور که گفتم، در مورد ناهنجاری زیرکوانتومی، خیر، صرفا تا حد معینی باید پاکسازی شود. اما در مورد بیوچیپ‌ها، به نظر پاکسازی آنها یک شرط لازم است. شرایط بسیار بحرانی معینی وجود دارد که در آنها رخداد حتی اگر بیوچیپ‌ها پاکسازی نشده باشند هم می‌تواند کلید زده شود، اما فعلا به آن شرایط خاص نخواهیم پرداخت.

دبرا: بسیار خب. در مورد بیوچیپ‌ها، شما گفتید که بیشتر انسان‌ها آنها را از طریق برنامه‌های واکسیناسیون از اواخر دهه چهل میلادی تا اوایل دهه نخست قرن بیست و یک دریافت کردند، و همینطور از طریق نوشیدنی‌های غیرالکلی‌. افرادی که هرگز واکسینه نشدند یا هیچ محصول نوشیدنی غیرالکلی استفاده نکرده‌اند، تجربه زندگی آنها چه تفاوتی با دیگران دارد؟

کبرا: بسیاری از آن افراد به شیوه‌های دیگر هدف قرار گرفتند، زیرا وقتی نیروهای تاریکی متوجه شدند درصد بسیار کوچکی از انسانها واکسینه نشده‌اند، تلاش کردند به شیوه‌های دیگر آنها را هدف قرار بدهند. مثلا از طریق غذاهای خاصی و یا از روشهای دیگری. اما بله، درصد بسیار کوچکی وجود دارند که بیوچیپ ندارند و اکثر اینها در قاره آفریقا زندگی می‌کنند، و اینها کاملا خارج از مدار هستند. و قطعا نگرش و رویکرد متفاوتی به زندگی دارند.

دبرا: بله قطعا. آیا می‌توانیم فرض کنیم که برخی افراد بیوچیپ‌های بیشتری نسبت به دیگران دارند؟ و اگر بله، این چه اثری بر آنها دارد؟ مثلا آیا می‌توان گفت افراد غیربیدار بیشتر از افراد بیدار بیوچیپ دارند؟ و اینکه آیا بیوچیپها می‌توانند از یک فرد به فرد دیگر سرایت کنند؟

کبرا: قدرتمندترین لایتورکرها بیوچیپ‌های قوی‌تری دریافت کرده‌اند زیرا نیروی تاریک بیشتر می‌خواست آنها را کنترل کند. و بیشتر انسانهای سطح فقط بیوچیپهای کلی و اساسی را دارند.

دبرا: یعنی لایتورکرها بیوچیپ‌های قوی‌تری دارند [خنده]. عجب، بسیار خب. امیدواریم نیروهای نور توجه بیشتری به پاکسازی بیوچیپ‌های لایتورکرها داشته باشند. و اینکه آیا بیوچیپ‌ها مسری هستند؟

کبرا: خیر، خیر.

از قسمت دوم مصاحبه خواهران رز با کبرا ژوئن ۲۰۲۳

دبرا: .. آیا پس از صعود، فرد یک استاد صعودیافته به حساب می‌آید، یا پس از صعود آموزش بیشتری مورد نیاز است؟

کبرا: هیچ پایانی برای رشد کردن وجود ندارد. پس از صعود، رشد دائمی و انبساط روحی همیشگی وجود دارد.

دبرا: بسیار خب. اما به عنوان یک استاد صعودیافته، فرد یک موجود بعد پنجمی است، درست است؟

کبرا: بله.

دبرا: چه درصدی از لایتورکرها قبل از تناسخ فیزیکی در زمین بعد سومی، اساتید صعودیافته بودند؟

کبرا: در حقیقت همه لایتورکرها مدتها قبل از اینکه به اینجا بیایند صعود کرده بودند. و با آمدن به زمین وارد یک فرایند ایمپلنتینگ و فراموشی بسیار شدید شدند‌.

دبرا: پس می‌توانیم نتیجه بگیریم که برای افراد زیادی این آخرین تناسخ بعد سومی‌شان خواهد بود؟

کبرا: تناسخ‌های بعد سومی، آنطور و به آن شکلی که اینجا می‌شناسیم، دیگر در هیچ کجای جهان وجود نخواهد داشت. فرایند متفاوتی وجود خواهد داشت. فرایند تولد بسیار آگاهانه‌تری وجود خواهد داشت و متفاوت خواهد بود. این قدر متراکم نخواهد بود. این میزان برنامه‌دهی وجود نخواهد داشت. این شکل تناسخ برای همیشه حذف خواهد شد.

دبرا: این خیلی جالب است که در سراسر جهان دیگر [این شکل] تناسخ بعد سومی وجود نخواهد داشت. چه چیزی باعث می‌شود پرده‌ی فراموشی برای برخی استارسیدها نازک‌تر باشد و با سرعت شتابداری رشد روحی داشته باشند، کسانی مثل مسیح؟ آیا او هنگام تناسخ توانست از فرایند ایمپلنت‌ شدن بگریزد‌؟

کبرا: او از فرایند ایمپلنت شدن نگریخت، اما، یکی از کسانی بود که توانست فرایند تکاملش را با بالاترین سرعت پشت سر بگذارد.

دبرا: و چرا توانست؟

کبرا: انتخاب‌های شخصی، شرایط، و فاکتورها و عوامل دیگر.

دبرا: جالب است. آیا پیش از تناسخش این یک برنامه بود که او با سرعت شتابداری این مسیر را طی کند؟

کبرا: این یک احتمال بود‌، اطمینانی وجود نداشت. اطمینان صد درصد وجود نداشت که این اتفاق بیفتد، اما برنامه موفقیت‌آمیز بود.

دبرا: آیا پیش از مرگ فیزیکی‌اش صعود کرد؟ و آیا به همین دلیل می‌توانست معجزاتی انجام دهد؟ و هدف از به صلیب کشیده شدن او چه بود؟ آیا تصلیب او قرار بود چیزی را به بشریت نشان دهد یا آموزش دهد؟

کبرا: تصلیب مسیح یک مناسک تاریک از طرف نیروهای تاریکی بود‌ و مطلقا هیچ ارزش یا آموزشی در آن وجود نداشت. فقط تجلی رنج بود، چیزی که بخشی از برنامه زندگی مسیح نبود.

دبرا: و چرا قادر بود معجزاتی انجام دهد؟ آیا به دلیل صعود یافته بودنش بود؟

کبرا: در این مقطع از زندگی‌اش هنوز صعود نکرده بود، اما یک کانال روحی قوی داشت و همینطور از طرف نژادهای فرازمینی و فناوری‌های آنها کمک دریافت می‌کرد.

دبرا: آیا می‌توانید راجع به نقش صعود زمین و معنای صعود زمین برای جهان صحبت کنید؟

کبرا: خوشبختانه یا بدبختانه سیاره زمین نقطه کانونی برای این فرایند کیهانی است، و تاریکی کیهانی دارد از طریق سیاره زمین پردازش می‌شود. و صعود زمین در واقع یعنی صعود کیهان، که یعنی پایان تاریکی و آغاز یک چرخه جدید حیات.

دبرا: پس ما در جهان خیلی مشهور هستیم؟

کبرا: خوشبختانه یا بدبختانه، بله.

از قسمت دوم مصاحبه خواهران رز با کبرا ژوئن ۲۰۲۳

https://www.welovemassmeditation.com/2023/06/sisterhood-of-rose-interview-with-cobra-portal-of-light-activation-part-2.html

About Admin

Check Also

مصاحبه خورشیدگرفتگی ایالات متحده، ۲۹ مارس ۲۰۲۴

https://2012portal.blogspot.com/2024/03/usa-eclipse-cobra-interview.html یک‌ مصاحبه جدید با کبرا در ارتباط با خورشیدگرفتگی و مدیتیشن جمعی توسط خواهران …

دیدگاهتان را بنویسید