چهارشنبه , اردیبهشت ۵ ۱۴۰۳
Home / مقالات / اتحاد نور: دعوت از همه انسانهای بیدار و همه کارگزاران و مبارزان نور، برای کمک به بیداری جمعی

اتحاد نور: دعوت از همه انسانهای بیدار و همه کارگزاران و مبارزان نور، برای کمک به بیداری جمعی

نبرد بر سر جسم، ذهن و روح انسان، و جنگ بر سر سیاره زمین به اوج خود رسیده است. حکومت مخفی جهانی مدتهاست که در تدارک برنامه های ضدانسانی فجیع و جتایتکارانه بوده و با تمام سرعت و قوا به سمت برده داری علنی پیش می رود.

مخاطب این جملات همه افراد نیستند. مخاطب این جملات افرادی هستند که در عمق وجودشان می‌دانند که تهدیدی واقعی علیه آزادی، استقلال، سلامت فیزیکی، و سلامت روحی همه انسانهای جهان وجود دارد. مخاطب این جملات کسانی هستند که می‌توانند حقیقت را فریاد بزنند و از حق الهی انسان برای گفتن و شنیدن حقیقت، و عمل بر اساس حقیقت دفاع کنند.

برنامه های نظم نوین جهانی در حال اجرا هستند. آنها ویروس ها را در آزمایشگاه ها و لابراتوار هایشان می‌سازند، سپس مردم را مبتلا می‌کنند، و سپس از رسانه های بی شماری که در دست دارند و از دولتهای فاسدی که تحت سلطه دارند برای دستکاری و بزرگنمایی آمار مبتلایان استفاده می‌کنند تا مردم را دچار وحشت کنند و کاری کنند که مردم و ملت ها خودشان پا در تله بگذارند. تله ای فاجعه آمیز به نام واکسن کووید۱۹.

محققان، پزشکان و دانشمندان مستقل زیادی تا کنون بارها گفته اند که این واکسن با واکسنهای معمول و مرسوم فرق دارد و در واقع یک واکسن تغییر دهنده DNA است. هدف از تغییر DNA انسانها، مهندسی ژنتیک انسان و تبدیل انسانها به گونه ای جدید است، گونه ای که با روح فردی، روح مناد، و منبع آفرینش اتصال ندارد، و مانند یک برده صرفا حرف شنوی دارد و فرمان بردار محض است. این واکسن ها حتی مراحل تست و آزمایش معمول را طی نکرده اند و حتی سازندگان آنها درباره اثرات کوتاه مدت و بلند مدت آنها علنا ابراز تردید می‌کنند. یکی از تاکتیک های حکومت مخفی جهانی، بحرانی جلوه دادن اوضاع توسط رسانه های جریان اصلی/جعلی است که همگی فاسد هستند و دستورکارهای ضدانسان را دنبال می‌کنند، تا بتوانند هر عملیاتی و هر قانون ضد آزادی و ضد مردم و ضد حقوق شهروندی را مشروع و موجه جلوه بدهند. تست های PCR کرونا که عملا بارها ثابت شده هیچ گونه دقت و اعتباری ندارند و طوری طراحی شده اند تا آمار ابتلا را تا بیشترین حد ممکن به طور جعلی بالا ببرند، به همین منظور طراحی شده اند.

این یک جنگ بزرگ علیه ملت هاست. این یک جنگ بزرگ علیه روح الهی انسان است. این یک جنگ بزرگ علیه همه چیز است.

مخاطب این جملات کسانی هستند که حاضرند برای آزادی، برای حقیقت، و برای عشق، به هر طریقی که می‌توانند و بهتر می دانند، گام بردارند، و مشعل فروزانی در دل فریب تاریکی باشند. کسانی که هنوز برای درک این جملات نیاز به سند و مدرک دارند، با جستجو در رسانه های فرعی/الترناتیو و فاصله گرفتن از رسانه های فاسد و خیانتکار می‌توانند به حقیقت نزدیک شوند، اما تمرکز در اینجا ارائه مدارک و اسناد نیست. هدف از این جملات، دعوت از افراد بیدار، شجاع و قوی، برای کمک به جریان بیداری جمعی، و کمک به افشا شدن فریب تاریکی است. زمان بسیار اهمیت دارد، و نبرد به نقطه اوج رسیده است. سرنوشت سیاره و همه ما به زودی تعیین می‌شود. تصمیم درونی هر یک از ما مهم است. مهم است که حاضر باشیم برای حفظ نور در این سیاره گام برداریم. مهم است که احساس مسئولیت کنیم. «مهم است که حقیقت را فریاد بزنیم.» تاریکی وجود دارد، و چهره اش زشت تر از چیزی است که عموم مردم بتوانند تصور کنند. اما نور هم وجود دارد، و نور تا آزادسازی کامل این سیاره از پا نمی نشیند.

اتحاد نور

About Admin

Check Also

کانال تلگرام عصر آکواریوس

خوانندگان وبسایت اتحاد نور می‌توانند جهت دسترسی به مقالات و توضیحات بیشتر، به کانال تلگرامی …

دیدگاهتان را بنویسید